رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

«کلاه قرمزی و بچه ننه» رکورد دو فیلم قبلی‌اش را نزده

حمید مدرسی با توجه به فروش ۴ میلیاردی «کلاه قرمزی و بچه ننه» فروش آن را در مقایسه با دو فیلم قبلی «کلاه قرمزی» رکورد فوق‌العاده‌ای تاکنون ندانست. او همچنین از هیات انتخاب معرفی فیلم ایرانی به اسکار خواست که به فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» به عنوان یک گزینه فکر کنند.

حراجی

این تهیه‌کننده سینما همزمان با سپری شدن بیش از یک ماه از اکران فیلمش در گفت‌‌وگویی با خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: «کلاه قرمزی و بچه ننه» با وجود اینکه یک ماه از اکرانش سپری شده است و رکوردهای مختلفی از جمله هفته اول، روز نیم‌بها و… را زده است اما هنوز به رکورد کلی فروش منجر نشده است.
او با مقایسه‌‌ی فروش و تعداد تماشاگران «کلاه قرمزی و سروناز» و «کلاه قرمزی و پسرخاله» گفت: «کلاه قرمزی و بچه ننه» هنوز نتوانسته به رکورد این دو فیلم برسد، رکورد «پسرخاله» در تاریخ سینما بی‌نظیر بود و «سروناز» با قیمت بلیت ۶۰۰ تومان حدود ۱۰ میلیارد به قیمت بلیت امروز فروش کرد پس به نظر ما «کلاه قرمزی و بچه ننه» کار درشتی نکرده است و هنوز به مطلوب نرسیده است.
مدرسی پیش‌بینی کرد با توجه به آغاز فصل مدارس و شیوه‌ی تبلیغات جدید این فیلم، موج جدیدی از فروش «کلاه قرمزی و بچه ننه » در فصل پاییز آغاز شود.
این تهیه‌کننده سینما در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بحث داغ انتخاب فیلم ایرانی برای اسکار اذعان داشت: ممکن است پیشنهاد اینکه می‌توان به فیلم «کلاه قرمزی» به عنوان یکی از گزینه‌های معرفی به اسکار فکر کرد به نظر برخی با توجه به دیالوگ‌‌های خاصی این شخصیت‌ و گروه عروسک‌هایش که برای ما بومی شده است، خنده‌دار برسد اما وقتی فیلمی در داخل اینهمه رکورد زده، چرا رکورد جهانی را از او بگیریم؟!
مدرسی ادامه داد: به نظر من انتخاب فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» برای اسکار جسارت می‌خواهد، همان‌طور که وقتی ما می‌خواستیم «کلاه قرمزی» را شروع کنیم با اما، اگرها شروع شد اما شاهد اینهمه رکوردهای ماندگار بودیم. «کلاه قرمزی» از تاریخ تولدش در سینمای ایران اتفاقات کمی را رقم نزده است بنابراین جا دارد روی آن بایستیم و از آن دفاع کنیم.
وی در عین حال خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تبلیغات منفی برای سینمای ایران شده است و یک ناامیدی عجیب و غریبی از ما آن‌طرف احساس می‌کنند، این فیلم به عنوان یک فیلم شاد حامل خبرهایی از داخل ایران است که می‌تواند نشان بدهد این مملکت زنده و شاداب است و نکات مثبتی از ما را بازتاب بدهد بنابراین انتخاب «کلاه قرمزی» به عنوان یک شخصیت ملی توسط هیات انتخاب اسکار ایرانی، جسارت آن هیات را می‌رساند تا انتخاب یک فیلم کلیشه‌ای شده‌ای که شانس کمتری دارد.
مدرسی در عین حال گفت: بحث مهم در این میان این است که اساسا هیات انتخاب اسکار به فیلم «کلاه قرمزی و بچه ننه» فکر کند، چون به نظر من این فیلم هم شانس دارد، قطعا نویسندگان ، کارگردان این فیلم با توجه به نگاه کودک در عرصه جهانی خواهند گفت این فیلم چه شانس‌های در عرصه‌ی جهانی دارد.
این تهیه‌کننده درباره تمهیداتی که برای اکران جهانی «کلاه قرمزی و بچه ننه» اندیشیده‌اند به ایسنا توضیح داد: مدت‌ها است که بر روی زیر نویس این فیلم در حال کار هستیم به هر حال زیرنویس آن، بسیار سخت است چون ترجمه عادی از حرف‌های این عروسک‌ها نمی‌توانیم داشته باشیم بنابراین داریم بر روی یک زیرنویس تخصصی کار می‌کنیم تا مفهومی که ما از حرف‌های کلاه قرمزی درک می‌کنیم، برای مخاطب خارجی نیز قابل فهم باشد.
مدرسی با تاکید دوباره بر اینکه «کلاه قرمزی و بچه ننه» می‌تواند حرف‌های جهانی داشته باشد، یادآور شد: با توجه به اینکه ما به یکسری تماشگران خارجی فیلم را نشان دادیم برای اکران جهانی آن بازتاب‌های مثبتی گرفتیم و امیدوار شدیم خارج از جغرافیای ایران مخاطبان خودش را جذب کند.
وی ادامه داد: ما خیلی بررسی کردیم احساس کردیم که چرا این شانس باید گرفته شود، انتخاب فیلم برای اسکار نمی‌تواند سلیقه‌ای باشد، باید جمع کمیته و مدیران شانس را به فیلمی بدهند که بتواند شانسی داشته باشد.
مدرسی در پایان با خطاب قرار دادن هیات انتخاب فیلم ایرانی به اسکار ادامه داد: من به هیات انتخاب فیلم ایرانی برای معرفی به اسکار می‌گویم که به عروسک «کلاه قرمزی» با توجه به عقبه‌ی آن اطمینان کنند چون «کلاه قرمزی» با توجه به برکاتی که برای سینمای ایران در داخل کشور داشته،قابل اطمینان است.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد