رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

۲۴ ساله ها بخوانند!

معاون مطالعات و تحقیقات سازمان ملی جوانان گفت: در نظر سنجی که از جوانان صورت گرفته اغلب جوانان بر ازدواج در۲۴ سالگی تاکید دارند. دکتر محمد اسحاقی به بهترین سن برای ازدواج اشاره کرد و افزود: بهترین سن برای ازدواج بر اساس آموزه های دینی اوایل جوانی (۲۴و۲۵سالگی ) است. به گزارش مهر معاون مطالعات و تحقیقات سازمان ملی جوانان تصریح کرد: در حالی اغلب جوانان ۲۴و ۲۵ سالگی را برای ازدواج انتخاب می کنند که درصد بالایی از این قشر به دلیل وجود برخی مشکلات که در راس آن اشتغال و مسائل مادی است امکان ازدواج در این سن را پیدا نمی کنند. اسحاقی اظهار داشت: به دلیل وجود آسیبهای اجتماعی که می تواند تهدیدی جدی برای نسل جوان باشد همواره بر ازدواج جوانان در اوایل جوانی تاکید شده است ، اما در جامعه ما فقط تعداد محدودی در این دوره سنی تشکیل خانواده می دهند و تعدادی نیز گرفتار معضلات و آسیب های اجتماعی می شوند. وی به برنامه های سازمان ملی جوانان جهت ازدواج پایدار اشاره کرد و گفت: در راستای برنامه هایی که بنا است دولت در جهت ازدواج پایدار انجام دهد ، سازمان ملی جوانان نیز این امر را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.

معاون مطالعات و تحقیقات سازمان ملی جوانان گفت: در نظر سنجی که از جوانان صورت گرفته اغلب جوانان بر ازدواج در۲۴ سالگی تاکید دارند. دکتر محمد اسحاقی به بهترین سن برای ازدواج اشاره کرد و افزود: بهترین سن برای ازدواج بر اساس آموزه های دینی اوایل جوانی (۲۴و۲۵سالگی ) است. به گزارش مهر معاون مطالعات و تحقیقات سازمان ملی جوانان تصریح کرد: در حالی اغلب جوانان ۲۴و ۲۵ سالگی را برای ازدواج انتخاب می کنند که درصد بالایی از این قشر به دلیل وجود برخی مشکلات که در راس آن اشتغال و مسائل مادی است امکان ازدواج در این سن را پیدا نمی کنند. اسحاقی اظهار داشت: به دلیل وجود آسیبهای اجتماعی که می تواند تهدیدی جدی برای نسل جوان باشد همواره بر ازدواج جوانان در اوایل جوانی تاکید شده است ، اما در جامعه ما فقط تعداد محدودی در این دوره سنی تشکیل خانواده می دهند و تعدادی نیز گرفتار معضلات و آسیب های اجتماعی می شوند. وی به برنامه های سازمان ملی جوانان جهت ازدواج پایدار اشاره کرد و گفت: در راستای برنامه هایی که بنا است دولت در جهت ازدواج پایدار انجام دهد ، سازمان ملی جوانان نیز این امر را در اولویت برنامه های خود قرار داده است. معاون مطالعات و تحقیقات سازمان ملی جوانان خاطر نشان کرد: با وجود اینکه بر پائین آمدن سن ازدواج و فراهم نمودن تسهیلات لازم برای این امر تاکید می کنیم اما در کنار آن نیز باید توجه ویژه ای به استحکام ازدواج ها داشته باشیم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد