رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

۱۲ فیلم در سال ۱۳۸۸ میلیاردی شدند

۱۲ اثر از میان ۵۸ فیلم سینمایی اکران شده در سال ۱۳۸۸، موفق به فروش بالای یک میلیارد تومان شده اند.
به گزارش ایرنا، خانه سینما در گزارشی، “اخراجی های ۲″، “دو خواهر”، “زندگی شیرین”، “درباره الی”، “پسر تهرونی”، “خروس جنگی”، “نیش زنبور”، “سوپر استار”، “بی پولی”، “کتاب قانون”، “محاکمه در خیابان” و “حلقه های ازدواج” را به عنوان پرفروش ترین آثار سینمایی که موفق به فروشی بیش از یک میلیارد تومان شده اند معرفی کرده است.
خانه سینما در این گزارش همچنین یکی از اتفاقات ویژه سینما در سال ۱۳۸۸ را تعداد فیلم‌های سینمایی دانسته که در این سال روی پرده رفته اند.
در ادامه این گزارش آمده است که در این میان فروش ۱۲ فیلم بالای یک میلیارد تومان و فروش رکورد شکن “اخراجی‌ها ۲″، سینمای ایران را در زمینه فروش و اکران فیلم‌های سینمایی وارد مسیر تازه‌ای کرد، هرچند که همچنان تعداد زیادی فیلم در انتظار اکران هستند و در میان فیلم‌هایی که سال ۸۸ اکران شدند می‌توان نمونه‌هایی را یافت که فروش آنها حتی به پنج میلیون تومان نرسیده است.

۱۲ اثر از میان ۵۸ فیلم سینمایی اکران شده در سال ۱۳۸۸، موفق به فروش بالای یک میلیارد تومان شده اند.

به گزارش ایرنا، خانه سینما در گزارشی، “اخراجی های ۲″، “دو خواهر”، “زندگی شیرین”، “درباره الی”، “پسر تهرونی”، “خروس جنگی”، “نیش زنبور”، “سوپر استار”، “بی پولی”، “کتاب قانون”، “محاکمه در خیابان” و “حلقه های ازدواج” را به عنوان پرفروش ترین آثار سینمایی که موفق به فروشی بیش از یک میلیارد تومان شده اند معرفی کرده است.

خانه سینما در این گزارش همچنین یکی از اتفاقات ویژه سینما در سال ۱۳۸۸ را تعداد فیلم‌های سینمایی دانسته که در این سال روی پرده رفته اند.

در ادامه این گزارش آمده است که در این میان فروش ۱۲ فیلم بالای یک میلیارد تومان و فروش رکورد شکن “اخراجی‌ها ۲″، سینمای ایران را در زمینه فروش و اکران فیلم‌های سینمایی وارد مسیر تازه‌ای کرد، هرچند که همچنان تعداد زیادی فیلم در انتظار اکران هستند و در میان فیلم‌هایی که سال ۸۸ اکران شدند می‌توان نمونه‌هایی را یافت که فروش آنها حتی به پنج میلیون تومان نرسیده است.

تعداد سالن‌های سینما و شرایط اکران فیلم های سینمایی همواره رابطه نزدیک و تنگاتنگی با هم داشتند، به گونه‌ای که بسیاری از کارشناسان فروش نسبتاً بالای فیلم‌های سینمایی را در سال ۱۳۸۸ به سه عامل “راه‌اندازی پردیس‌های سینمایی و فعالیت این سالن‌های سینما در مناطق مختلف شهر تهران” دیگری “موفقیت شورای صنفی نمایش” و دست آخر “حمایت های سینما شهر در تامین کپی فیلم همزمان برای شهرستان‌ها” مربوط می‌دانند.

در حال حاضر بر اساس آماری که از سوی موسسه سینما شهر اعلام شده است، ۲۱۲ سالن سینمای فعال در ایران وجود دارد که مجموع این سالن‌ها ۱۳۱ هزار و ۴۴ صندلی دارند.
نکته قابل توجه اینکه تعداد سالن‌های موجود غیرفعال بیشتر از سالن‌های فعال است.

۲۱۵ سالن غیرفعال سراسر ایران در مجموع ۱۰۶ هزار ۹۸۵ صندلی دارد و شش سینمای نیمه ‌فعال نیز در ایران موجود است که ۳۲۰۰ صندلی دارد.

فیلم های میلیاردی سال ۱۳۸۸:

** “اخراجی‌ها ۲”
ابتدای سال ۱۳۸۸ سینماهای سراسر کشور شلوغ‌ترین مقطع فعالیت را پشت سر گذاشتند. اکران “اخراجی‌ها ۲” در حالیکه تبلیغات گسترده‌ای در مورد آن صورت گرفته بود در نوروز آغاز شد.
“اخراجی‌ها ۲” پس از ۷۹ روز اکران در ۲۹ سینما به فروش ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیونی در تهران و ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیونی در شهرستان دست پیدا کرد که مجموع فروش آن به ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسید.
این فیلم با موضوع دفاع مقدس، روایتی است کمدی از اسیر شدن تعدادی رزمنده جنگ تحمیلی ایران و عراق و قسمت دوم فیلم سینمایی “اخراجی ‌ها” محسوب می‌شود.

** “دو خواهر”
“دو خواهر” به کارگردانی محمد بانکی پس از ۹۰ روز نمایش در ۲۲ سینما، ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در تهران و ۱ میلیارد و ۲۷۵ میلیون تومان در شهرستان‌ها و در مجموع ۲ میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان فروخت.
بانکی در این فیلم از محمدرضا گلزار در دو نقش استفاده کرده است. این فیلم ماجرای مردی است که با دو خواهر ارتباط برقرار می‌کند و در نهایت دست او برای خواهرها رو می‌شود.

* “زندگی شیرین”
“زندگی شیرین” به کارگردانی قدرت‌الله صلح‌میرزایی به مدت ۶۲ روز در ۲۴ سینما اکران شد و در نهایت ۸۸۰ میلیون تومان در تهران و ۱ میلیارد و ۲۷۵ میلیون تومان در شهرستان‌ها و در مجموع ۲ میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان فروخت.
صلح‌میرزایی در این فیلم به سبک کارهای چند سال اخیر خود با جواد رضویان کار کرده و داستان مرد خواننده‌ای را روایت می‌کند که ورود برادر دوقلوی او به ایران دردسرهایی را برایش به وجود می‌آورد.

** “درباره الی”
“درباره الی” به کارگردانی اصغر فرهادی یکی از فیلم‌های نوروزی سال ۱۳۸۸ بود که اتفاقاتی غیر منتظره در جریان اکران فیلم زمان نمایش آن را به اواخر خرداد ۱۳۸۸ موکول کرد.
برخی همین مساله را یکی از دلایل جدی بالا نرفتن مجموع فروش فیلم از ۲ میلیارد تومان عنوان می‌کنند.
“درباره الی” بعد از ۹۹ روز نمایش در ۲۵ سالن ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و ۸۰۰ میلیون تومان در شهرستان ها و در نهایت ۲ میلیارد تومان فروخت.
فیلم تحسین شده اصغر فرهادی ماجرای سفر پرحاشیه و اتفاق چند دوست به صورت دسته جمعی به شمال کشور است، سفری که اتفاقات غیر منتظرهای را پیش روی مسافران قرار می‌دهد.

** “پسر تهرونی”
“پسر تهرونی” ساخته کاظم راست‌گفتار پس از ۷۸ روز اکران در ۲۵ سالن به فروش ۹۵۰ میلیون تومان در تهران و ۹۰۰ میلیون تومان در شهرستان ها و در مجموع ۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان دست پیدا کرد.
آنچه به عنوان خلاصه قصه فیلم منتشر شده عبارتست از: سروش تهرانی به تازگی از آمریکا برگشته و پدرش اصرار به ازدواج او دارد. اما سروش که در گذشته ۵ بار شکست عشقی خورده حاضر به ازدواج نیست.

* “خروس جنگی”
“خروس جنگی” به کارگردانی مسعود اطیابی یکی دیگر از فیلم های میلیاردی سال ۱۳۸۸ است.
این فیلم پس از ۹۵ روز نمایش در ۲۱ سالن در تهران ۹۲۰ میلیون تومان و در شهرستان ۸۵۰ میلیون تومان و در مجموع ۱ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان فروخت.
مسعود اطیابی در این فیلم با نقش آفرینی مریلا زارعی و رضا عطاران، داستان زن و شوهری را روایت می کند که تصمیم می‌گیرند مدتی جای خود را با هم عوض کنند، قرار گرفتن در جایگاه یکدیگر برای هر کدام ماجرایی را بوجود می‌آورد.

** “نیش زنبور”
“نیش زنبور” به کارگردانی حمیدرضا صلاحمند در مدت ۷۲ روز اکران در ۲۵ سینما، ۹۵۰ میلیون تومان در تهران، ۸۰۰ میلیون تومان در شهرستان و در مجموع ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم درباره دو دوست از دو طبقه اقتصادی و اجتماعی متفاوت است که روزگار خوبی را با یکدیگر گذرانده‌اند اما جریانی تازه ارتباط قدیمی آن‌ها را وارد فضای تازه‌ای می‌کند.

** “سوپراستار”
نخستین رقم فروش میلیاردی در سینمای ایران به نام فیلمی از تهمینه میلانی ثبت شده است.
“آتش بس” اولین فیلمی بود که در تاریخ سینمای ایران فروش آن از مرز یک میلیارد تومان گذشت.
این کارگردان در نوروز سال ۸۸، “سوپراستار” را روی پرده داشت.
فیلمی که بعد از ۷۹ روز اکران در ۲۵ سینما در تهران ۹۰۰ میلیون تومان و ۷۰۰ میلیون در شهرستان‌ها و ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در مجموع فروخت.
این فیلم با بازی شهاب حسینی در نقش سوپراستار فیلم، داستان یک بازیگر ستاره سینماست که ورود دختری نوجوان به زندگی او، مسیر زندگی‌اش را تغییر می‌دهد.

** “بی‌ پولی”
“بی ‌پولی” دومین فیلم سینمایی حمید نعمت‌الله، پس از ۷۹ روز اکران در ۲۵ سینما در تهران ۸۰۰ میلیون تومان، در شهرستان‌ها ۷۵۰ میلیون تومان و در مجموع ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم کمدی با بازی لیلا حاتمی و بهرام رادان در نقش‌های اصلی ماجرای زن و شوهری است که در ابتدای زندگی تا مرز فقر پیش می‌روند.

** “کتاب قانون”
“کتاب قانون” که به عنوان اولین فیلم رفع توقیف شده در مدیریت جدید سینمایی روی پرده رفت و در تهران ۹۵۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۴۵۰ میلیون تومان و در مجموع ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشت.
این ساخته مازیار میری، نگاهی انتقادی به دیدگاه برخی افراد در ایران به دین و دینداری دارد. فیلم ماجرای مسلمان شدن زنی مسیحی و حضور او در ایران به عنوان همسر مردی ایرانی است.

** “محاکمه در خیابان”
“محاکمه در خیابان” که به عنوان تازه‌ترین فیلم مسعود کیمیایی در ۲۲ سالن به مدت ۷۲ روز اکران شد و در تهران ۶۰۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۴۰۰ میلیون تومان و در مجموع ۱ میلیارد تومان فروخت.
این فروش، بالاترین میزان فروش برای فیلم‌های مسعود کیمیایی در سال‌های اخیر محسوب می‌شود. این فیلم کیمیایی نیز در مدح و ثنای رفاقت است.
فیلمی با حضور پولاد کیمیایی در نقش اصلی، که ماجرای مطلع شدن دامادی را از خیانت همسرش ساعاتی قبل از برگزاری مراسم عروسی روایت می‌کند.

** “حلقه‌های ازدواج”
“حلقه‌های ازدواج” به کارگردانی شاهین باباپور بعد از ۴۷ روز نمایش در ۱۹ سالن در تهران ۵۵۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۲۴۰ میلیون تومان و در مجموع ۱ میلیارد تومان فروخت.
آنچه در قالب خلاصه داستان این فیلم مطرح شده به این شرح است: فیلم داستان جوانی به نام حمید است که در یک شرکت بزرگ کار می‌کند. در شرکت اتفاق‌هایی می‌افتد که موقعیت شغلی و زندگی خانوادگی او را به خطر می‌اندازد.

پرونده فیلم های میلیاردی سال ۱۳۸۸ با ۱۲ فیلمی که از آنان نام برده شد، به پایان رسید و باقی فیلم‌های اکران شده از رسیدن به فروش میلیاردی بازماندند.

** “کیش و مات”
“کیش و مات” ساخته جمشید حیدری و با فضای کمدی پس از ۴۶ روز اکران در ۲۱ سینما در تهران ۵۳۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۴۵۰ میلیون تومان و در مجموع ۹۸۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم داستان جوانی به نام بهروز است که دست به هر کاری می‌زند شکست می‌خورد و دست به خودکشی می‌زند اما نجات پیدا می‌کند و این شروعی تازه برای او است.

** “آقای هفت رنگ”
“آقای هفت رنگ” ساخته شهرام شاه‌حسینی برخلاف انتظارات سازندگان به فروش میلیاردی دست پیدا نکرد و بعد از ۴۹ روز نمایش در ۲۳ سالن در تهران ۳۹۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۳۷۵ میلیون تومان و در مجموع ۷۶۵ میلیون تومان فروخت.
داستان فیلم به این شرح است: مردی که به قصد دزدی وارد خانه‌ای می‌شود، به طور اتفاقی به دومین ازدواج پنهان یکی از مسوولین شورای محل پی می‌برد.

** “دختر میلیونر”
“دختر میلیونر” ساخته اکبر خامین به مدت ۵۴ روز در ۱۴ سینما در تهران اکران شد و فروش تهران آن به ۳۸۵ میلیون تومان و فروش شهرستان‌ها به ۲۵۰ میلیون تومان و در مجموع ۶۳۵ میلیون تومان فروخت.

** “دل خون”
“دل خون” به کارگردانی محمدرضا رحمانی ۴۶ روز در ۱۶ سالن اکران و در تهران ۳۰۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۲۹۰ میلیون تومان و در مجموع ۵۹۰ میلیون تومان فروخت.
در خلاصه داستان “دل خون” آمده است: عماد که همسرش را به قتل رسانده، منتظر اجرای حکم اعدام است، اما با ورود وکیل تسخیری و پیشنهاد غافلگیر کننده او مسیر داستان تغییر پیدا می‌کند.

** “هر شب تنهایی”
“هر شب تنهایی” ساخته رسول صدرعاملی نیز با همین میزان فروش کل از پرده سینماهای تهران و شهرستان پایین آمد.
این فیلم که به مدت ۴۸ روز در ۱۰ سینما روی پرده بود در تهران ۴۰۰ و در شهرستان‌ها ۱۹۰ میلیون تومان فروش داشت.
این فیلم صدرعاملی یکی از سه فیلم این کارگردان درباره زائران امام رضا(ع) است. فیلم با بازی لیلا حاتمی و حامد بهداد ماجرای سفر زن و شوهری به مشهد است.

** “پستچی سه بار در نمی‌زند”
“پستچی سه بار در نمی‌زند” به کارگردانی حسن فتحی پس از ۴۵ روز نمایش در ۲۰ سالن در تهران ۴۰۰ میلیون و در شهرستان‌ها ۱۸۰ میلیون و در مجموع ۵۸۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم در فضای وحشت سه دوره از تاریخی را به تصویر می‌کشد و روابط افراد را در این دوره‌ها مورد توجه قرار می‌دهد.

** “چشمک”
“چشمک” به کارگردانی جهانگیر جهانگیری طی ۳۹ روز اکران در ۲۱ سینما در تهران ۳۰۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۲۵۰ میلیون تومان و در مجموع ۵۵۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم ماجرای “هستی” با بازی افسانه بایگان به عنوان زنی مرفه است که با توجه به مشکلات خانوادگی از همسرش جدا شده و این جدایی او را در مسیر دشواری قرار می‌دهد.

** “وقتی همه خوابیم”
“وقتی همه خوابیم” به کارگردانی بهرام بیضایی در نوروز ۱۳۸۸ اکران شد و پس از ۸۰ روز اکران در ۱۸ سینما در تهران ۳۳۰ میلیون و در شهرستان‌ها ۱۷۰ میلیون و در مجموع ۵۰۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم بعد از فیلمنامه‌های متعدد بهرام بیضایی در فضای فیلم در فیلم نخستین کار او در این فضا است که برخی مسائل پشت پرده سینما را به بهانه زندگی یکی از بازیگران اصلی فیلم روایت می‌کند.

** “بیست”
“بیست” سومین فیلم سینمایی عبدالرضا کاهانی است که جزو فیلم‌های اکران نوروزی بود، و به عنوان اولین فیلم این کارگردان که سپیدی پرده اکران عمومی را به خود دید، در ۶۱ روز اکران در ۱۷ سینما در تهران ۲۶۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۱۵۰ میلیون تومان و درمجموع ۴۱۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم پر بازیگر داستان کارکنان رستورانی است که برای نجاب رستوران از تعطیلی باید در مدت ۲۰ روز همه تلاش خود را انجام دهند.

** “امشب شب مهتابه”
“امشب شب مهتابه” به کارگردانی محمدهادی کریمی، پس از ۹۵ روز اکران در ۲۱ سینما، در تهران ۲۵۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۱۷۰ میلیون تومان و در مجموع ۲۲۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم با بازی مهناز افشار داستان زن و شوهری است که شوهر به دلیل ابتلا به سرطان در آستانه مرگ است و حالا پیش از مرگ بازگشت به سرزمین قدیمی بهانه‌ای است برای مرور گذشته این فرد.

** “پاتو زمین نذار”
“پاتو زمین نذار” ساخته ایرج قادری طی ۴۲ روز و در ۱۴ سالن در تهران ۱۳۵ میلیون و در شهرستان‌ها ۱۵۰ میلیون تومان و در مجموع ۲۸۵ میلیون تومان فروخت.
این فیلم داستان مردی است که از قدرت و وضعیت مالی خوبی برخوردار است اما با بروز اتفاقی زندگی او دچار تغییر می‌شود.

** “حریم”
“حریم” به کارگردانی رضا خطیبی طی ۳۸ روز در ۱۴ سالن اکران شد.
این فیلم که در ژانر وحشت معرفی و برای تماشاگران آن رده سنی تعیین شد، در تهران ۱۷۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۱۰۰ میلیون تومان و در مجموع ۲۷۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم با بازی حمید فرخ‌نژاد داستان یک روستا است که در تصرف اشباح قرار دارد تا از میراث روستا حمایت کنند.

** “تردید”
“تردید” دومین فیلم واروژ کریم‌مسیحی پس از نزدیک به ۲۰ سال از ساخت فیلم اول این کارگردان‌ “پرده آخر” تولید شد و در ۵۵ روز نمایش در ۱۳ سالن سینما در تهران ۲۲۵ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۴۰ میلیون تومان و در مجموع ۲۶۵ میلیون تومان فروخت.
واروژ کریم‌مسیحی این فیلم را بر اساس اقتباسی از هملت ساخت.
فیلم داستان پسری است که به راز مرگ پدر خود پی می‌برد.

** “خاک آشنا”
“خاک آشنا” به کارگردانی بهمن فرمان‌آرا که سرانجام بعد از حرف و حدیث‌های بسیار و حذفیات متعدد امکان نمایش عمومی یافت، در ۴۶ روز نمایش در ۸ سینما، ۱۵۰ میلیون تومان در تهران و ۳۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها و ۱۸۰ میلیون تومان در کل فروش داشت.
فیلم فرمان‌آرا حکایتی است از زندگی نویسنده‌ای که مدت‌ها است گوشه‌نشینی اختیار کرده است.

** “شبانه”
“شبانه” ساخته مشترک کیوان علی‌محمدی و امید بنکدار، که از سال ۱۳۸۴ انتظار نمایش عمومی را می‌کشید بالاخره به عنوان فیلمی که تصویر هدیه تهرانی را بعد از مدت‌ها روی پرده سینما منعکس می‌کند،
توانست از فروش‌های بسیار اندک رهایی یابد. این فیلم پس از ۲۶ روز اکران در ۱۲ سالن در تهران ۱۰۰ میلیون، در شهرستان‌ها ۷۰ میلیون و در مجموع ۱۷۰ میلیون تومان فروخت.
شبانه روایتی است از حضور چند دوست در یک مهمانی و اتفاقاتی که در ذهن شخصیت‌های داستان شکل می‌گیرد.

** “کلبه”
“کلبه” به کارگردانی جواد افشار در تهران و شهرستان‌ها ۶۰ میلیون تومان و در مجموع ۱۲۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم، سفر چهار دوست را به شمال کشور و اتفاقاتی که برای آنان در جریان این سفر رخ می دهد را روایت می‌کند.

** “تردست”
“تردست” ساخته محمدعلی سجادی پس از ۲۸ روز نمایش در ۲۰ سالن سینما ۶۵ میلیون تومان در تهران، ۴۵ میلیون تومان در شهرستان‌ها و در نهایت ۱۱۰ میلیون تومان فروخت. فیلمی که بعد از مدت‌ها توقیف بالاخره امکان نمایش عمومی را به دست آورد. بازگشت روح مادر پسری به زندگی او، پسر را در برخورد با مسائل زندگی در شرایط تازه‌ای قرار می‌دهد.

** “تاکسی نارنجی”
“تاکسی نارنجی” به کارگردانی ابراهیم وحیدزاده بعد از ۲۸ روز اکران در ۱۹ سالن در تهران ۷۵ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۳۵ میلیون تومان و در مجموع ۱۱۰ میلیون تومان فروخت.
آزیتا حاجیان در این فیلم در نقش راننده تاکسی زنی ظاهر شده که در جزیره کیش کار می کند
.

** “هرچی تو بخوای”
“هرچی تو بخوای” به کارگردانی محمد متوسلانی بعد از ۴۹ روز اکران در ۱۴ سالن سینما در تهران ۷۰، در شهرستان‌ها ۳۵ و در مجموع ۱۰۵ میلیون تومان فروخت.

** “خواب لیلا”
“خواب لیلا” نیز مدت‌ها انتظار اکران را کشید تا اینکه فرصت نمایش در ۱۵ سالن را به مدت ۲۳ روز به دست آورد.
این فیلم در تهران ۷۰ میلیون و در شهرستان‌ها ۳۰ میلیون و در مجموع ۱۰۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم در ژانر وحشت است و داستان مواجه دختری با بازی لیلا زارع را با موجودی خیالی روایت می‌کند.

** “شکار روباه”
“شکار روباه” ساخته مجید جوانمرد در ۲۳ روز و در ۱۰ سالن سینما در تهران ۴۵ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۵۰ میلیون تومان و در مجموع ۹۵ میلیون تومان فروخت.

** “صداها”
“صداها” ساخته فرزاد موتمن که در جریان اکران سروصدایی داشت، طی ۲۷ روز و با در اختیار داشتن ۴ سالن در تهران ۶۵ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۲۵ میلیون تومان و در مجموع ۹۰ میلیون تومان فروخت.
صداها داستان قتلی است که در ساختمانی سه طبقه اتفاق می‌افتد و هر یک از ساکنین را به نوعی درگیر می‌کند.

** “۱۸-“
“۱۸-” در ۲۳ روز نمایش در ۹ سالن سینما در تهران ۴۰ میلیون و در شهرستان‌ها ۵۰ میلیون و در مجموع ۹۰ میلیون تومان فروخت.

* “محافظ”
“محافظ” ساخته محمدجواد کاسه‌ساز در گروه فرهنگی روی پرده رفت و در ۱۰ روز اکران در ۱۱ سینما در تهران ۲۵ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۴۰ میلیون تومان و در مجموع ۶۵ میلیون تومان فروخت.

** “پنجمین سوار سرنوشت”
“پنجمین سوار سرنوشت” به کارگردانی سعید مطلبی بعد از ۳۰ سال توقیف در ۳ سالن سینما روی پرده رفت و در تهران ۲۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۴۰ میلیون تومان و در مجموع ۶۰ میلیون تومان فروخت.

** “تنها دوبار زندگی می‌کنیم”
“تنها دوبار زندگی می‌کنیم” به کارگردانی بهنام بهزادی که بعد از دو سه سالی فرصت نمایش به دست آورد، بعد از ۳۶ روز اکران در ۶ سالن در تهران ۴۵ میلیون تومان، در شهرستان‌ها ۱۵ میلیون تومان و در مجموع ۶۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم ماجرای مردی است که در آستانه خودکشی می‌خواهد تسویه حساب‌هایی انجام دهد اما ورود دختری جوان به زندگی این مرد، مسیر او را تغییر می‌دهد.

** “ماجراهای اینترنتی”
“ماجراهای اینترنتی” به کارگردانی حسین قناعت در تهران ۳۰ میلیون، در شهرستان‌ها ۲۰ میلیون و در مجموع ۵۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم با بازی بهاره رهنما داستان حضور معلمی جوان را در یکی از روستاهای شمال کشور و ارتباط او با دانش‌آموزان روایت می‌کند.

** “شوریده”
“شوریده” ساخته محمدعلی سجادی پس از ۲۰ روز نمایش در ۹ سالن در تهران ۲۵ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۲۵ میلیون تومان و در مجموع ۵۰ میلیون تومان فروخت.

** “تهران انار ندارد”
مستند “تهران انار ندارد” به کارگردانی مسعود بخشی که فقط در تهران روی پرده رفت، ۳۵ میلیون تومان فروخت و اتفاق تازه‌ای را در زمینه اکران فیلم‌های مستند رقم زد.
این فیلم تهران را به لحاظ تاریخی در صد سال گذشته مورد توجه قرار می‌دهد.

** “حیران”
“حیران” به کارگردانی شالیزه عارف‌پور طی ۱۸ روز اکران در دو سینما در تهران ۲۵ میلیون تومان و در شهرستان ۱۰ میلیون تومان و در مجموع ۳۵ میلیون تومان فروخت.

** “آخرین ملکه زمین”
“آخرین ملکه زمین” به کارگردانی محمدرضا عرب بعد از سه سال رنگ پرده به خود دید و در مدت ۴۰ روز اکران در ۵ سینما در تهران ۲۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۱۰ میلیون تومان و در مجموع ۳۰ میلیون تومان فروخت.

** “چهره به چهره”
“چهره به چهره” به کارگردانی علی ژکان هم در تهران ۱۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۲۰ میلیون تومان و در مجموع ۳۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم به مدت ۳۶ روز در ۱۲ سینما اکران شد.
این فیلم حکایتی است از زندگی دوگانه یک مرد در دو موقعیت متفاوت.

** “استشهادی برای خدا”
“استشهادی برای خدا” ساخته علیرضا امینی در ۳۵ روز نمایش و با در اختیار داشتن ۶ سالن سینما در تهران ۱۸ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۱۲ میلیون تومان و در مجموع ۳۰ میلیون تومان فروخت.
سوزن‌بانی در آستانه مرگ به روستای قدیمی بازمی‌گردد تا از همه حلالیت بگیرد اما یافتن همسر قدیمی‌اش برای حلالیت گرفتن کار او را دشوار می‌کند.

** “ماه‌ وش”
“ماه ‌وش” به کارگردانی محمد درمنش طی ۲۷ روز اکران در ۱۵ سالن سینما در تهران ۲۲ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۸ میلیون تومان و در مجموع ۳۰ میلیون تومان فروخت. بازگشت خواننده‌ای قدیمی به ایران بعد از انقلاب اسلامی و نمایش تحولات کشور در این مدت قصه اصلی فیلم است.

** “پنالتی”
“پنالتی” به کارگردانی انسیه شاه‌حسینی طی ۲۵ روز اکران در ۶ سالن در تهران و شهرستان‌ها ۱۵ میلیون تومان و در مجموع ۳۰ میلیون تومان فروخت.
این فیلم داستان مردمان آبادان است که برای گرفتن خانه از شرکت نفت تیم فوتبالی تشکیل می‌دهند.

** “کینه ۲”
“کینه ۲” که در جریان اکران فیلم‌های خارجی فقط در تهران اکران شد، ۲۷ میلیون تومان فروخت.

** “شاعر زباله ‌ها”
“شاعر زباله‌ ها” به کارگردانی محمد احمدی که اکران آن تا روزهای پایانی سال ۸۸ ادامه داشت، در تهران ۲۰ میلیون و در شهرستان‌ها ۵ میلیون تومان و در مجموع ۲۵ میلیون تومان فروخت.

** “در میان ابرها”
“در میان ابرها” به کارگردانی روح‌الله حجازی در تهران ۱۳ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۷ میلیون تومان و در مجموع ۲۰ مییلیون تومان فروخت.

** “به کبودی یاس”
“به کبودی یاس” به کارگردانی جواد اردکانی پس از ۱۴ روز نمایش در ۵ سالن در تهران ۸ میلیون و در شهرستان‌ها ۷ میلیون تومان و در مجموع ۱۵ میلیون تومان فروخت.

** “شب حورا”
“شب حورا” به کارگردانی شهاب ملت‌خواه در تهران ۸ میلیون، در شهرستا‌ن‌ها ۷ میلیون و در مجموع ۱۵ میلیون تومان فروخت.

** “خانه روشن”
“خانه روشن” به کارگردانی وحید موساییان فقط در تهران اکران شد و ۱۲ میلیون تومان فروخت.

** “آن سوی رودخانه”
“آن سوی رودخانه” ساخته عباس احمدی مطلق در تهران اکران شد و سه و نیم میلیون تومان فروخت.

** “دره اله”، “سینه سرخ” و “گوآنتانامو”
“دره اله” در شهر تهران ۲٫۵ میلیون تومان، “سینه سرخ” به کارگردانی پرویز شیخ‌طادی در تهران ۱٫۵ میلیون تومان و “گوآنتانامو” در شهر تهران ۴ میلیون تومان فروخت.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد