رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

۱۲ تیپ مردانه برای زمستان ۲۰۱۱

. در صورت تردید به هنگام انتخاب لباس مناسب هوای سرد ، اجازه دهید که lمردان هالیوودی دنیای مد الهام بخش شما باشند .
12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 

برای غالب مردان علی الخصوص آن دسته از مردان که از درک مد برخوردار نیستند امکان دارد انتخاب لباس از بین هزارن گزینه موجود کمی چالش بر انگیز باشد . در صورت تردید به هنگام انتخاب لباس مناسب در هوای سرد ، اجازه دهید که مردان هالیوود و دنیای مد الهام بخش شما باشند . این افراد قلق ترکیب تیپهای محتاطانه و بی باکانه را بلد هستند . نتیجه این کار لباسهای شیک و خودمانی است که هر فردی در هر جایی آنها را می پوشد و خود را به عنوان علامه دهر دنیای مد می پندارد .  

شال گردنهای چند لایه12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


 Johnny Depp جانی دپ علاوه بر تواناییهای خوب بازیگری اش یک نماد تصویری دنیای مد هم می باشد . در این جا او با استفاده از لباسهای چند لایه تیپ متنوعی زده است . برای تقلید از این تیپ چند شال کوتاه از یک خانواده رنگی که بافتشان شبیه هم است خریداری کنید و برای تکمیل تیپ خود از یک کلاه یا جلیقه استفاده نمایید .
لباسهای تک رنگ12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


  غیر رسمی بودن لباسهای تک رنگی که Brad Pitt براد پیت برای این تیپ خود مورد استفاده قرار داده است بسیار مهم است . برای زدن تیپی شبیه تیپ او دو تی شرت از یک خانواده رنگ – رنگ زیر پیراهن ها می تواند از خانواده رنگ آبی ، سبز ،قرمز یا ذغالی / سیاه باشد – پوشیده و بر رویش یک ژاکت کلاه دار یا زیپ دار بپوشید . حالتی شانه نکرده و نامرتب به موهایتان بدهید تا به مانند او آسوده خاطر و بی غم به نظر آیید . 
پوشش دانشگاهی12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


 Mark Ruffalo مارک روفالو با پوشیدن این لباس حال و هوای لذت بردن از آخر هفته های تعطیل دانشگاه و مدرسه را در هوا منتشر می کند . او با پوشیدن لباسهای غیر رسمی چون شلوار جین و چکمه های یغور ، پیراهن جین یقه دکمه ای و کت قالب تن حالت غیر رسمی بودن همه چیز را حفظ می کند . با انتخاب هر یک از این لباسهایی که روفالو استفاده کرده است به مانند او شیک و مد روز به نظر آیید . 
پلوور12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


  برای یک آخر هفته شلوغ مملو از ماموریت های کاری ، یک مهمانی و دور هم جمع شدن ساده انتخاب و پوشیدن یک پلوور پشمی شبیه پلوور  Ryan Gosling ریان گاسلینگ ایده مناسب و بی دردسری می باشد . در زیر این پلوور یک تی شرت به رنگ دلخواهتان پوشیده و رویش از یک پلوور با رنگ متضاد استفاده نمایید . برای اینکه تیپ تان مدرن تر به نظر آید به مانند گاسلینگ یک گردنبند انداخته و با اینکه از کلاه ، ساعت و یا عینک آفتابی بهره بجویید . 


ست شلوار جین و کت12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


  با این پلوور کلاسیک و کت کاملا ً قالب تن تیپ Keanu Reeves کینو ریوس کاملا غیر رسمی و خودمانی است . با پوشیدن این لباسها و یک شلوار جین تیپی شبیه او بزنید . از آن جایی که پوشیدن کت و شلوار حالتی رسمی به تیپ می دهد به هنگام پوشیدن این لباسها می توانید مثل ریوس حالتی شانه نکرده و پریشان به موهایتان ببخشید . البته فراموش نکنید انتخاب یک کت مخمل برای این فصل شما را کاملا متفاوت خواهد کرد.


تی شرت و سوی شرت کلاه دار12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


  مردانی که دوست دارند همه چیز را غیر رسمی و بی تکلف حفظ کنند این نوع لباسی را که Corey Boham کوری بوهام – دوچرخه سوار استرالیایی دارنده مدال طلای BMX – پوشیده است انتخاب می کنند . از یک شلوار جین با یک تی شرت چاپی استفاده کرده و کفشهای راحتی به پا کنید . برای کامل تر کردن این لباس ، رنگهای پیراهنتان را با سوی شرت کلاه دار زیپی و کتانی هایتان ست کنید . 


سوی شرت پشمی12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


 Jake Gyllenhaal جک گایلن هال بازیگر با پوشیدن لباس طوسی نوک مدادی خنکش ظاهری آرام و آسوده خاطر دارد. یقه کوچک ایستاده سوی شرتش درست به مانند کاری که رنگ تیره شلوار جین اش می کند ، اندکی تیپ و قیافه اش را بهتر می کند . با اضافه نمودن لوازم جانبی مثل ساعت مچی یغور ،کلاه بافتنی یا کمربند این تیپ را کامل نمایید . 


کت چرمی12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


  همان طور که توسط Kanye West کانیه وست خواننده نشان داده می شود لباس چرم لباسی است که متعلق به زمان خاصی نیست و در مناسبت ها و مکانهای مختلف و به انواع راهها می تواند مورد استفاده قرار گیرد . او از یک کت چرمی کوتاه تزیین شده استفاده کرده است . برای داشتن حال و هوای شبیه حال و هوای وست یک کت چرمی گشادتر به رنگ مشکی کلاسیک و یا جیر را امتحان کنید . 


پارچه پشمی غیر رسمی12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


  خواننده و بازیگر معروف Justin Timberlake جاستین تیمبر لیک با پوشیدن این لباس ثابت می کند که تنها کابوی ها و چوب بر ها لباس پشمی نمی پوشند و این لباس یک لباس گرم مناسب فصل پاییزه / زمستان ا ست که به همان اندازه که خودمانی و غیر رسمی است شیک هم می یاشد . از یک پیراهن پشمی به رنگهای آبی ، قرمز یا زرد استفاده کرده و آن را با شلوار جین یا پارچه ای ست نمایید . 


لباسهای دوبل12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


  وقتی که هواد سردتر می گردد این نوع لباسها بدن شما را گرم نگه می دارد . Alex Pettyfer الکس پتی فر بازیگر یک پیراهن را با یک ژاکت کلاه دار ترکیب می کند و سپس بر روی این ژاکت کلاه دار یک کت دیگر می پوشد . این گونه تیپ نه تنها بدن شما را گرم نگه می دارد بلکه کت رویی ژاکت کلاه دار غیر رسمی را می پوشاند . 


کت پشمی و جلیقه12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


  نفر الهام بخش بعدی Ashton Kutcher  اشتون کوپر بازیگر می باشد . همان طور که در عکس میبینید او بر روی یک پیراهن جین آبی رنگ یک جلیقه که مدلش از لباس افراد بومی آمریکا گرفته شده است می پوشد و برای تکمیل کردن تیپش از یک کت بافتنی قهوه ای استفاده کرده است . برای تقلید از او و زدن تیپی شبیه او بر روی یک پیراهن یقه دکمه ای یک جلیقه نقش دار بپوشید و سپس رنگ کت تان را با رنگمایه های جلیقه اتان ست نمایید . 


شال گردن12 تیپ مردانه برای زمستان 2011 www.TAFRIHI.com


  یک راه بی دردسر و آسان برای مدل دار نمودن لباس انداختن یک شال به دور گردن و روی کت می باشد . Hugh Jackman  هیو جکمن برای ست کردن کت راه راه کتان خود از یک شال گردن کشمیری دارای چندین تم رنگ استفاده کرده است . شما هم می توانید شالهای طرح دار و بافت دار را با هم ترکیب کنید . به جای آن می توانید از یک شال گردن با توناژ رنگ تیره و یک کت به رنگ شاد و یا بالعکس استفاده نمایید . 

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد