رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

یک کلینیک عجیب و غریب و البته مفید! + عکس

در قرن ۲۱ میلادی انسان  با بیماری هایی دست به گریبان است که عامل آن تکنولوژی است. تا پیش از این شاید هیچ کس تصور نمی کرد که اینترنت، موبایل و دیگر فناوری های نوین عامل بیماری باشند، اما اکنون شاهد بیماری هایی هستیم  که ناشی از همین فناوری های نوین هستند.


اعتیاد به اینترنت از جمله همین بیماری های مدرن است که گریبان بسیاری از جوانان و نوجوانان جهان را گرفته است و کشور های بساری در صدد رفع این معضل هستند


یک کلینیک عجیب و غریب و البته مفید! + عکس


ادامه مطلب راببینید

در قرن ۲۱ میلادی انسان  با بیماری هایی دست به گریبان است که عامل آن تکنولوژی است. تا پیش از این شاید هیچ کس تصور نمی کرد که اینترنت، موبایل و دیگر فناوری های نوین عامل بیماری باشند، اما اکنون شاهد بیماری هایی هستیم  که ناشی از همین فناوری های نوین هستند.


اعتیاد به اینترنت از جمله همین بیماری های مدرن است که گریبان بسیاری از جوانان و نوجوانان جهان را گرفته است و کشور های بساری در صدد رفع این معضل هستند. 


یک کلینیک عجیب و غریب و البته مفید! + عکسبه گزارش نظام آباد کشور چین با داشتن ۲۵۰ میلیون  کاربر اینترنت که حدود ۴۰ درصد آنها  نشانه های اعتیاد به اینترنت را بروز می دهند، اقداماتی را برای ریشه‌کنی اعتیاد به اینترنت آغاز کرده است که  از جمله آن می توان   به کلینیک های درمان اعتیاد به اینترنت اشاره کرد.


 یک کلینیک عجیب و غریب و البته مفید! + عکساما آنچه در مورد این کلینیک ها جلب توجه می کند این است که شبیه به اردوگاهای نظامی هستند. این مکان‌ها به دست افسرهای پزشکی ارتش اداره می شوند که جوانان را به انجام تمرین‌های نظامی و روان درمانی  وا می ‌دارند.  بیماران باید یونیفرم های نظامی تن کنند و هر آنجه افسر پزشک به آنها می گوید انجام دهند.
 


 یک کلینیک عجیب و غریب و البته مفید! + عکسوان چان یک جوان ۲۰ ساله ایست که والدینش او را برای درمان به یکی از این کلینیک ها آورده اند. او می گوید :” من ساعت ها  و حتی روز ها وقت خودم را پای اینترنت می گذراندم به طوری که حتی فراموش می کردم که باید غذا بخورم و لباس هایم را عوض کنم. هفته ی اول در این کلینیک بسیار سخت گذشت اما حالا عادت کرده ام”.


 


 یک کلینیک عجیب و غریب و البته مفید! + عکسدکتر تائو ران که اولین کلینیک درمان اعتیاد به اینترنت به شیوه نظامی را در چین تاسیس کرده و اکنون نیز به عنوان افسر پزشک در یکی از این مراکز فعالیت می کند می گوید:” اعتیاد به اینترنت نه تنها به عنوان  یک بیماری روانی بلکه یک شیوه بد زندگی نیز محسوب می شود. به گفته ی او جوانان گاهی  به قدری در این دنیای مجازی غرق می شوند که فراموش می کنند حتی حمام بروند. او معتقد است که برخورد تحکم‌آمیز و نظامی با جوانان بیمار موجب می شود تا انها به خود بیایند، عادت های بد خود را فراموش و احساس مسئولیت بیشتری در مورد زندگی خود کنند.


 یک کلینیک عجیب و غریب و البته مفید! + عکس


گر چه هزینه یک ماه درمان در این مراکز بسیار بالاست اما والدین بسیاری فرزندان خود را به این مراکز می سپارند، چرا که  معتقدند درمان به شیوه نظامی،  فرزندانشان را به افرادی مفید و اجتماعی تبدیل می کند و زندگی آنها را هدفمند می سازد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد