رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

گزارش فیلم‌های آخر هفته در تلویزیون

در روزهای پایانی هفته ۱۸ فیلم سینمایی و تلویزیونی از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌روند.
به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم­­های سینمایی­ و تلویزیونی سگ را بجنبان، اشلو، قصه‌های مجید (شرم)، علی و دنی، قرار ما این نبود، قهرمان را بکش، برج مراقبت، آفتاب سرخ، این هفت نفر، سنگ سیاه، وکیل لینکلن سوار، کشتـی گوست لوف، مریم و میتیل، در میان گرگ‌ها، یوسلوی جنگجو، زیر سطح زمین، روجا و شیب تند پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ مهرماه از شبکه‌­های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما پخش می­شود.
**«سگ را بجنبان»
فیلم سینمایی «سگ را بجنبان» به کارگردانی بری لونیسون پنجشنبه ۲۸ مهرماه ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌­رود.
کمی پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، به نظر می‌رسد به خاطر رسوایی‌هایی که پیش آمده، رئیس جمهور مجدداً انتخاب نشود، به همین دلیل مشاوران رئیس جمهور، پیشنهاد می‌کنند جنگی ساختگی در آلبانی به راه بیاندازند که رئیس جمهور بتواند با کمک رسانه‌ها، چهره‌ای قهرمانانه به خود بگیرد و وجهه از دست رفته‌اش را باز یابد.
فیلم سینمایی «سگ را بجنبان» محصول سال ۱۹۹۷کشور آمریکا است.

در روزهای پایانی هفته ۱۸ فیلم سینمایی و تلویزیونی از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌روند.
به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم­­های سینمایی­ و تلویزیونی سگ را بجنبان، اشلو، قصه‌های مجید (شرم)، علی و دنی، قرار ما این نبود، قهرمان را بکش، برج مراقبت، آفتاب سرخ، این هفت نفر، سنگ سیاه، وکیل لینکلن سوار، کشتـی گوست لوف، مریم و میتیل، در میان گرگ‌ها، یوسلوی جنگجو، زیر سطح زمین، روجا و شیب تند پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ مهرماه از شبکه‌­های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما پخش می­شود.
**«سگ را بجنبان»
فیلم سینمایی «سگ را بجنبان» به کارگردانی بری لونیسون پنجشنبه ۲۸ مهرماه ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک سیما می‌­رود.
کمی پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، به نظر می‌رسد به خاطر رسوایی‌هایی که پیش آمده، رئیس جمهور مجدداً انتخاب نشود، به همین دلیل مشاوران رئیس جمهور، پیشنهاد می‌کنند جنگی ساختگی در آلبانی به راه بیاندازند که رئیس جمهور بتواند با کمک رسانه‌ها، چهره‌ای قهرمانانه به خود بگیرد و وجهه از دست رفته‌اش را باز یابد.
فیلم سینمایی «سگ را بجنبان» محصول سال ۱۹۹۷کشور آمریکا است.
**«اشلو»
فیلم تلویزیونی «اِشلو» به کارگردانی صادق پرویز آشتیانی و تهیه‌کنندگی هادی اکبرخواه و محسن افتخاری جمعه ۲۹ مهرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
پس از عدم توفیق ایران در دوران دفاع مقدس در عملیات‌های والفجر مقدماتی، والفجر ۱ و رمضان، فشارهای اقتصادی و سیاسی دولتمردان غرب بر ایران، حضرت امام خمینی(ره) فرمان عملیات والفجر۲ را صادر می‌کنند تا فضای ایجاد شده برای معرفی عراق به عنوان پیروز نبرد را مردود اعلام کنند.
کورش سلیمانی، سعید داخ و سینا کرمی در فیلم تلویزیونی «اِشلو» بازی کرده‌اند.
**«قصه‌های مجید»
فیلم تلویزیونی «قصه‌های مجید(شرم)» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی کیومرث پوراحمد پنجشنبه ۲۸ مهرماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
مجید تصمیم دارد فیلمی بسازد، بنا بر این دوربینی را از انجمن سینمای جوان تهیه می‌کند ولی پول ندارد. او تصمیم می‌گیرد به کار بنایی مشغول شود تا پولی فراهم کند…
 **«علی و دنی»
فیلم سینمایی «علی و دنی» به کارگردانی وحید نیکخواه آزاد و تهیه‌کنندگی وحید نیکخواه آزاد و مژگان اسکویی جمعه ۲۹ مهرماه ساعت۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
«دنی» نوجوانی انگلیسی که بازیگر سینماست، برای یکی از بستگانش ماجرای سفرش به اصفهان را تعریف می‌کند، دنی که فیلمی در جشنواره کودک دارد همراه با کارگردان و چند نفر دیگر به اصفهان می‌آید و با علی که او هم بازیگر است، هم اتاق می‌شود.
مهدی لطفی، نیک رابینسون، اکبر عبدی، حسین محبوب و جمشید جهان‌زاده در فیلم سینمایی «علی و دنی» بازی کرده‌اند.
**«قرار ما این نبود»
فیلم تلویزیونی «قرار ما این نبود» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی جمعه ۲۹ مهرماه ساعت ۲۳ از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی نادر سلیمانی، شهره سلطانی و مهدی صبایی آمده: ناصر مرد میانسالی که سال‌ها راننده ترانزیت است، همواره سودای تاسیس یک شرکت بزرگ حمل و نقل را داشته است. او مناسبات و چم و خم کار ترانزیت را بلد است و راننده‌های بسیاری را می‌شناسد که در صورت راه‌اندازی شرکت می‌تواند آنها را جذب کند. بزرگترین مشکل ناصر تامین سرمایه مالی لازم برای این کار است.
**«قهرمان را بکش»
فیلم سینمایی «قهرمان را بکش» به کارگردانی کریستین سیسما و با بازی جیسون میوس و سامانتا لاکوود محصول سال ۲۰۱۰ کشور آمریکا پنجشنبه ۲۸مهر ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.
**«برج مراقبت»
فیلم تلویزیونی «برج مراقبت» پنجشنبه ۲۸ مهرماه ساعت۲۰:۳۰ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
بهرام ناصری کنترل‌گر برج مراقبت فرودگاه کیش به خاطر بعضی از مشکلات خانوادگی که با همسرش لاله دانش دارد، به شدت درگیری ذهنی پیدا کرده است. او در محل کار خود با فرمانی اشتباه برای فرود هواپیمایی به باند فرودگاه (در حالی که در آن باند هواپیمای دیگری وجود دارد) باعث به وجود آمدن فاجعه‌ای مرگ‌بار می‌شود، اما با مداخله مسئول برج مراقبت این اشتباه او ختم به خیر می‌شود.
روناک یوسفی، محمد حاتمی و شهروز ابراهیمی از بازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «برج مراقبت» به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی هستند.
**«آفتاب سرخ»
فیلم سینمایی «آفتاب سرخ» پنجشنبه ۲۸ مهرماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
آریزونا سال ۱۸۷۰، لینک و گوچ به قطاری دستبرد می‌زنند، ولی گوچ به لینک خیانت کرده و با پول‌ها می‌گریزد و لینک به دست ساکاگوچی سفیر ژاپن که به واشنگتن می‌رود اسیر می‌شود.
فیلم سینمایی «آفتاب سرخ» محصول سال ۱۹۷۱ کشورهای ایتالیا، فرانسه و اسپانیا به کارگردانی ترنس یانگ و با بازی چارلز برانسون و توشیرو میفوون ساخته شده است.
**«این هفت نفر»
فیلم تلویزیونی «این هفت نفر» به کارگردانی سیامک صرافت و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و با بازی امیرحسین صدیق، علی اوسیوند و سحر زکریا جمعه ۲۹مهرماه ساعت۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.
**«سنگ سیاه»
فیلم سینمایی « سنگ سیاه» جمعه ۲۹مهرماه ساعت ۱۴:۱۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
فیلم سینمایی «سنگ سیاه» با نمایش زندگی و کارکنان معدن آغاز می‌شود. معدن مالک خصوصی دارد و چندین کارفرما در معادن، زغال سنگ استخراج می‌کنند. سیستم استخراج بسیار قدیمی است و معادن هر از گاهی دچار ریزش می‌شوند.
فیلم سینمایی «سنگ سیاه» با بازی شیشی کاپورا و راکی گولزار محصول سال ۱۹۷۹ کشور هند به کارگردانی پاش چوپرا ساخته شده است.
**«وکیل لینکلن سوار»
فیلم سینمایی « وکیل لینکلن سوار » به کارگردانی براد فادمن و تهیه کنندگی سیدنی کیمل و ریچارد رایت پنجشنبه ۲۸ مهرماه ساعت ۱۵:۳۰ ازشبکه چهارسیما بازپخش می‌شود.
ماتیو مک کونای، ماریسا تامی و جاش بوکاس در فیلم سینمایی « وکیل­ لینکلن سوار» محصول سال ۲۰۱۰ کشورآمریکا به ایفای نقش پرداخته‌اند.
**«کشتی گوست لوف»
فیلم سینمایی «کشتی گوست لوف» جمعه ۲۹ مهر ماه ساعت۲۰:۳۰ در قالب برنامه «سینما۴» از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
در حالی که جبهه آلمان در حال جنگ سخت با روس‌ها است. مردم بسیاری قرار است بوسیله کشتی به نام گوست لوف از برلین به منطقه دیگر فرار کنند یا به عبارت دیگر عقب نشینی کنند. در این کشتی غیر از مردم عادی قرار است یک گردان نظامی نیز به سرعت تغییر موضع بدهند تا در مکان دیگری روس‌ها را غافلگیر کنند.
کای ویزینگر و والری نیهوس در فیلم سینمایی «کشتی گوست لوف» محصول سال ۲۰۰۸ کشور آلمان به ایفای نقش پرداخته‌اند.
**«مریم و میتیل»
فیلم سینمایی «مریم و می‌تیل» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فتحعلی اویسی، پنجشنبه ۲۸ مهرماه ساعت۱۳:۳۰ در قالب برنامه «تماشاخانه» از شبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی افسانه بایگان، حمید جبلی، زنده یاد حمیده خیرآبادی و نیاز طارمی آمده: مریم، که خانواده‌اش را در جنگ از دست داده است، در پرورشگاه زندگی می‌کند. حمید که کارگردان تئاتر است در نظر دارد مریم را به عنوان دخترخوانده خواهرش نسرین به خانه ببرد. مریم به زنی علاقه دارد که بچه‌اش را از دست داده و در ساختمان رو به روی پرورشگاه زندگی می‌کند.
**«در میان گرگ‌ها»
فیلم سینمایی «در میان گرگ‌ها» به کارگردانی ژرارد اولیورز، با بازی جوان جوزبالستا، سانکو گراسیا و منوئل کراچو محصول سال ۲۰۱۰ کشورهای اسپانیا و آلمان، به دلیل استقبال و درخواست بینندگان پنجشنبه ۲۸ مهرماه ساعت ۱۶:۳۵ از شبکه تهران باز پخش می‌شود.
**«یوسلوی جنگجو»
فیلم سینمایی «یوسـلوی جنـگجو» به کارگردانی سانگ سو کیم، محصول سال ۲۰۰۱ کشورهای چین و کره جنوبی۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۲۹ مهرماه از شبکه تهران بازپخش می‌شود.
**«زیر سطح زمین»
فیلم سینمایی «زیر سطح زمین» به کارگردانی سباستین ویگ، محصول سال ۲۰۰۸ کشور آلمان ساعت ۱۳:۳۰روز جمعه ۲۹ مهرماه، از شبکه تهران پخش می‌شود.
در داستان فیلم سینمایی «زیر سطح زمین» با بازی لین فورستی یری، مارکو گیرنث، مایکل لات و اولیور استیریت زل آمده: چند حادثه رانش زمین در یکی از شهرهای آلمان رخ می‌دهد که منجر به کشته شدن چندین نفر می‌شود. از جمله فرو رفتن آب در یک منطقه جان دو نفر را می‌گیرد. نینا تیمان به همراه خواهرزاده کوچکش فیلیپ در خارج از شهر در حال تحقیقات زمین شناسی مشابهی است که حادثه‌ای او و فیلیپ را به درون چاهی می‌کشاند.
**«روجا»
فیلم تلویزیونی «روجا»، پنجشنبه ۲۸مهرماه ساعت ۲۳:۴۵ از شبکه شما پخش می‌شود.
داستان فیلم در مورد دختری به نام «روجا» است که همراه مادرش به تنهایی زندگی می‌کند. او که در رشته مهندسی کشاورزی مشغول به تحصیل است، تلاش می‌کند تا راه‌کارهایی جهت کشت پر محصول برنج ارائه دهد و تلاش خود را معطوف به اطلاع رسانی و توجیه روستاییان کرده است.
نیلوفر پورمهدی، مرضیه گوهری و محمد محبوبی از بازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «روجا» به کارگردانی علی نیازمند و تهیه‌کنندگی محمدرضا شریفی هستند.
**«شیب تند»
فیلم سینمایی «شیب تند» به کارگردانی سعید محمدی‌زاده و تهیه‌کنندگی عباس رنجبر جمعه ۲۹ مهرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما روی آنتن می‌­رود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی امید آهنگر، رسول نقدی، محمد فیلی و شهرام فرهمند آمده: هادی به شهر می‌آید و در شغل خدماتی شروع به کار می‌کند. او با مهندس خیری آشنا می‌شود. مهندس، هادی را تشویق می‌کند تا به روستایش بازگردد. سرانجام هادی با کمک مهندس و جوانان روستا زمین‌ها را تبدیل به منطقه پرورش ماهی می‌کند و خود کارآفرین نمونه می‌شود.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد