رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

گزارشی از اختتامیه جشنواره لبخند آفتاب

عطاران: هر‌چه سنم بیشتر می‌شود احتیاج بیشتری‌ به خنده پیدا می‌کنم
«رضا عطاران» بهترین بازیگر مرد دومین جشن لبخند آفتاب پس از دریافت جایزه خود گفت: هر چه سنم بیشتر می‌شود به خنده احتیاج بیشتری پیدا می‌کنم.
به گزارش خبرنگار سینمایی باشگاه خبری فارس (توانا)، اختتامیه دومین جشن لبخند آفتاب شب گذشته با حضور «علیرضا خمسه» دبیر، «امیررضا خادم» برگزار‌کننده جشن و میهمانان دیگر در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

بنابراین گزارش، خمسه در ابتدای این برنامه گفت: امیررضا خادم تا به حال فرهنگی‌ترین نماینده بوده است که من می‌شناسم و زمانی که همه چیز جدی است، مردی از تبار آفتاب تصمیم می‌گیرد که به لبخند ادای احترام کند.

وی در ادامه افزود: خادم از اهالی ورزش و سیاست است و کمدی و طنز ربطی به او پیدا نمی‌کند اما او در حال ادای دین در این زمینه است.

در ادام مراسم، تندیس لبخند زرین و دیپلم افتخار برترین فیلمنامه‌نویس از میان پیمان قاسم‌خانی‌، محراب قاسم‌خانی و سروش صحت به نویسنده فیلمنامه «ورود آقایان ممنوع»، پیمان قاسم‌خانی تقدیم شد.

قاسم‌خانی پس از دریافت جایزه گفت: جایزه گرفتن از داوران موجه و غیر الکی مزه می‌دهد. البته این حرف را همین طوری گفتم!
وی در ادامه افزود: خادم را به خاطر شخصیتش همیشه دوست داشتم و در حال حاضر بیشتر؛ به دلیل اینکه کار بزرگی در عرصه طنز انجام داده است.

قاسم‌خانی در خصوص جایزه این جشن گفت: هرچند که همیشه می‌گوییم که ما جایزه‌مان را از مردم می‌گیریم اما جایزه واقعی هم مزه خودش را می‌دهد.

در ادامه تندیس لبخند زرین و دیپلم افتخار برترین کارگردان از میان عبدالرضا کاهانی، رامبد جوان و فرزاد مؤتمن به کارگردان فیلم‌های «اسب حیوان نجیبی است» و «هیچ»، عبدالرضا ‌کاهانی تقدیم شد.

کاهانی گفت: حرف‌های زیادی برای زدن وجود دارد، اما همه از آن حرف‌ها اطلاع دارند و لزومی به تکرار آن وجود ندارد.

کاهانی در خصوص فیلم «بی‌خود و بی‌جهت» گفت: نکته‌ای در دلم مانده است و می‌گویم و آن هم این است که جمال شورجه در خصوص فیلم «بی‌خود و بی‌جهت» گفته بود این فیلم به این علت مهم نیست که پروداکشن ندارد، احتمالا ایشان همه فیلم‌ها را مثل فیلم خودشان می‌دانند که همه باید از خاور دور و خاور نزدیک بسیج شوند و بیت‌المال صرف شود که در آخر ۲۵ میلیون تومان فیلمی فروش کند اما من افتخارم این است که در یک خانه فیلم می‌سازم و فیلمم یک میلیارد تومان می‌فروشد.

در ادامه مراسم جشن لبخند آفتاب با حضور رضا رویگری، امیرشهاب رضویان و  ایرج حسابی از خانواده مرحوم محمد ورشوچی تقدیر شد.

رویگری در خصوص مرحوم ورشوچی، گفت: ورشوچی یکی از هنرمندان قدیمی ما بود و من او را با سریال «دایی‌جان ناپلئون» شناختم و او با این نقش ارزنده شناخته شد.

رویگری در ادامه گفت: فکر می‌کنم باید یک یا دو کار در کنار ایشان انجام داده باشم و امیدوارم وقتی ما از هنرمندانی مانند مرحوم ورشوچی تقدیر می‌کنیم، در آینده آنقدر شایسته باشیم که کسانی از ما نیز تقدیر کنند.

به گزارش فارس، تندیس لبخند زرین و دیپلم افتخار بهترین مجموعه تلویزیونی از میان سریال‌های مرد هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری و ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت به «سروش صحت» تقدیم شد.

ماهایا پطروسیان که برای تقدیم جایزه صحت به روی سن آمده بود، گفت: سال گذشته من نیز در این جشن حضور داشتم و تشکر می‌کنم از مسئولان این جشن که با نگاه جدی به طنز و کمدی نگاه می‌کنند.

در ادامه سروش صحت گفت: وقتی یک گروه خوب برای کار وجود دارد، شما به شخصه کار مهمی انجام نداده‌اید و من از تمام گروه و بازیگر‌های این فیلم تشکر می‌کنم.

وی در ادامه گفت: من با کارهای مدیری شروع کردم و خوشحالم که امروز اسمم در کنار اسم او قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، تندیس لبخند زرین و دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن از میان بهاره رهنما، گوهر خیراندیش و ویشکا آسایش به بازیگر سن‌پطرزبورگ و ورود آقایان ممنوع، «بهاره رهنما» تقدیم شد.

رهنما گفت: بعد از جشن دنیای تصویر به من تذکر دادند که در هنگام گرفتن جایزه آن‌قدر شاد نباشم.

وی در ادامه افزود: جایزه گرفتن از جشنواره‌های مستقل ارزشمندتر است و برای من جایزه گرفتن از جشنواره دولتی مهم نیست. اولین جایزه‌ام را از جشن تصویر دنیای هنر و دومین جایزه‌ام را از جشن لبخند آفتاب گرفته‌ام و همین جا آرزو می‌کنم که سومین جایزه‌ام را از جشن خانه سینما دریافت کنم.

در ادامه آیین اختتامیه تندیس لبخند زرین و دیپلم بهترین فیلم از‌ میان فیلم‌های هیچ، اسب حیوان نجیبی است، سن پطرزبورگ، پوپک و مش ماشاالله و ورود آقایان ممنوع به «رامبد جوان» برای کارگردانی فیلم سینمایی «ورود آقایان ممنوع» تقدیم شد.

رامبد جوان گفت: یک فیلم، کار گروهی است و من مدیون تک تک کسانی هستم که کمک کردند من به عنوان یک کارگردان چیزهایی که درست است را بسازم.

وی در ادامه افزود: من به کمدی به شدت اعتقاد دارم و اگر جایزه‌ای نیز وجود نداشت، من باز هم کمدی می‌ساختم؛ حالا که جایزه هم وجود دارد پس با اعتقاد بیشتری کمدی می‌سازم و با این جایزه احساس می‌کنم افرادی هستند که ما را ببینند.

لبخند زرین و دیپلم افتخار برترین بازیگر مرد از میان محسن تنابنده، رضا عطاران و فرهاد آئیش به رضا عطاران تقدیم شد.

رضا عطاران پس از دریافت جایزه به طنز گفت: خوشحالم که جایزه‌ام را از دستان حبیب رضایی، علیرضا خمسه، عبدالرضا ‌کاهانی و رامبد جوان می‌گیرم، البته بیشترخوشحال می‌شدم که مانند بعضی از دوستان از دست مدونا و آنجلینا جولی جایزه‌ام را دریافت می‌کردم، زیرا می‌دانید که آخرین جایزه‌ام را از دستان مسعود فراستی گرفته‌ام!

عطاران گفت: از آن‌هایی که متن خوب نوشته‌اند و کارگردانی خوبی کرده‌اند متشکرم، زیرا باعث یک کار خوب و گروه خوب شدند.

عطاران گفت: هر چه سنم بیشتر می‌شود به خنده احتیاج بیشتری پیدا می‌کنم.

به گزارش فارس، در این برنامه افرادی چون علیرضا خمسه، حبیب رضایی، محمد متوسلانی، حمیدرضا صدر، محمدهادی ایازی، علی معلم، محمدرضا فروتن، امیرشهاب رضویان، پیمان قاسم‌خانی، بهاره رهنما، رضا عطاران، عبدالرضا کاهانی، شهرام شکیبا، رضا رویگری، ایرج حسابی، ماهایا پطروسیان، سروش صحت، مرضیه برومند، شقایق دهقان، محراب قاسم‌خانی، بهرام عظیمی، قاسم زارع و … حضور داشتند.
بنابراین گزارش از حاشیه‌های این برنامه می‌توان به یک ساعت تأخیر در شروع برنامه و شوخی‌های متعدد هنرمندان با یکدیگر اشاره کرد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد