رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

چگونه همسر رفته را باید بازگرداند؟؟؟

فکر می‌کردی همه چیز مرتب است، زندگی‌ات مثل خیلی از زندگی‌های دیگر برای خودش مشکلاتی داشت اما خب! عشق همچنان سوسوی کم نور اما پرقوتش را داشت، حداقل تو این‌طور تصور می‌کردی تا این‌که یک روز همسرت، کاملا روشنفکرانه درحالی‌که ریموت کنترل را در دست‌هایش مثل یک هفت تیر می‌چرخاند و مدام کانال‌های تلویزیون را تغییر می‌داد، گفت: «می‌دونی چیه؟ این روزها احساس می‌کنم خیلی با هم غریبه شدیم. باور کن خیلی تلاش کردم تا این حس را از بین ببرم اما نشد! باور کن تلاش کردم! » حباب‌های بادکنکی یک عشق جاودانه با این حرف‌ها بالای سرت می‌ترکد و یک عصر بارانی که همه جزئیاتش خوب در ذهنت مانده تنها عشق زندگی‌ات، با گفتن این جمله همه چیز را به آخر می‌رساند:« ما دیگه به درد هم نمی‌خوریم.» درست به سادگی تغییر دادن یک کانال! کسی که همه زندگی‌ات بوده محو می‌شود.

اشتباهاتی که بعد از جدایی انجام می‌دهی
این جملات شما را یاد چه می‌اندازد؟ « من بدون تو نمی‌توانم زندگی کنم »، « من واقعا به تو علاقه دارم »، « خواهش می‌کنم ترکم نکن »، « من عاشقت هستم » این التماس‌ها و خواهش‌هایی از سر نیازمندی نه تنها دل شریکت را به رحم نمی‌آورد بلکه او را از شما دورتر می‌کند چون هیچ انسانی نمی‌تواند عاشق و دلباخته یک فرد نیازمند و ضعیف شود و مهم‌تر از همه هیچ مرد یا زنی تا به حال از روی تاسف و دلسوزی به سمت شریک‌شان برنگشته‌اند. متاسفیم اما ابراز علاقه‌ات هیچ تاثیری در بازگشت شریکت ندارد. گاهی هم ممکن است همسرت بدون هیچ دلیلی تو را ترک کرده باشد و دلیل واقعی‌اش را برایت بیان نکند. خب اشتباه دوم این است که مصرانه از او بخواهی دلیل جدایی‌اش چه بوده و باز هم باید بگوییم با این‌کار او را یک قدم از خودت دورتر کرده‌ای. یادت باشد الان شرایط خوبی برای پرسیدن این سوال نیست چون بعد از جدایی آنقدر احساسی هستی که در مقابل هر جوابی که شریکت بدهد واکنش بدی نشان خواهی داد. اشتباه سوم هم که خیلی شایع است برای زمانی است که همسر سابقت را با زن یا مرد دیگری ببینی. واکنشت چیست؟ داد می‌زنی؟ به همسر سابقت سیلی می‌زنی؟ فحش و ناسزا چطور؟ این هم اشتباه سوم که شریکت را حسابی از تو دورتر می‌کند. اگر یاد بگیری این ۳ اشتباه را در شروع جدایی انجام ندهی قول می‌دهیم همه چیز به‌تدریج به حالت اول بر می‌گردد؛ باور کن.

مردان شوالیه می‌شوند
اگر خودت را در خانه محبوس کرده‌ای و به امید بازگشت شریکت با هر صدای تلفن قلبت تند و تند می‌زند، اشتباه می‌کنی. توصیه ما این است بیشتر از گذشته خودت را مشغول نگه دار. می‌توانی در یک کلاس آموزشی شرکت کنی و با این‌ کار در خودت تغییرات بزرگی به‌وجود بیاوری. شادی شما نباید وابسته به شخص دیگری باشد تا جایی که نبود همسر و شریکت تو را به ضعف و افسردگی بکشاند. شریکت جزو دارایی‌ها نیست. کنترل کردن، انتقاد کردن و تغییر دادن او مطابق میلت، او را از شما دور می‌کند. اگر یک زن هستید و به تازگی همسرتان شما را بدون هیچ دلیلی ترک کرده باید نکته مهمی را برای‌تان بگوییم؛ مردان عاشق تحسین، تعریف و تمجید هستند. آن‌ها می‌خواهند مانند یک شوالیه به قدرت‌شان اعتماد کنید. اگر همسرشان شاد نباشد آن‌ها احساس ناتوانی در خود می‌بینند و این یعنی مورد تحسین نیستند و اینجا همان جایی است که جدایی مثل یک دمل چرکی سر باز می‌زند. زنانی که شاد هستند نیرویی را در مرد بیدار می‌کنند؛ نیرویی که فریاد می‌زند: « وقتی با تو هستم شادم و این یعنی وجود تو آنقدر قابل تحسین است که مرا به وجد می‌آورد. » دوران جدایی فرصت خوبی است که تغییر کنید، تغییری برای بهتر شدن، بله! این جدایی شروعی تازه و بهتر از گذشته است. اگر هنوز عاشق و دلباخته شریکت هستی پرچم سفید تسلیم را به این سرعت بالا نیاور. این هم همان جمله‌ای است که مدت‌ها منتظر شنیدنش بوده‌ای؟ پس تغییر کن تا بازگشت واقعی را تجربه کنی.

پرچم سفید را بالا نیاور
فرض را بر این می‌گیریم که آن ۳ اشتباه کشنده را انجام دادی و شریکت را از خودت دورتر کرده‌ای! خب قبلش باید یک خبر خیلی خوبی را برایت بگوییم این‌که تحقیقات روان‌شناسانی که روی تعدادی مردان و زنان بعد از جدایی تحقیق کرده‌اند این بوده که‌درصد بالایی از ارتباط‌هایی که به جدایی ختم می‌شود دوباره به بازگشت می‌انجامد. اگر به‌خودت اطمینان داری و با همه وجود معتقد هستی که کسی به‌اندازه تو نمی‌تواند همسرت را دوست داشته باشد پای تصمیمت بمان و تسلیم نشو. در قدم اول باید یاد بگیری که یک دوست خوب برای شریکت باشی. اگر در محیط کار مشترکی با او کار می‌کنی یا در مناسبت‌هایی دعوت می‌شوی که او را ملاقات می‌کنی، حتما شرکت کن و آرام و مودبانه و سرشار از احترام بله احترام! با او برخورد کن حتی اگر او را با زن یا مرد دیگری در حال صحبت ببینی! سخت است اما این راه برگشت همسرت است چون او می‌فهمد که تو تغییر کرده‌ای و این نشانه خوبی است.

تو ربات نیستی
اگر یاد بگیری که تغییر کنی و اشتباهاتت را پذیرفته باشی خودت را برای بازگشت شریکت آماده کرده‌ای. همه انسان‌ها اشتباه می‌کنند، در ما دکمه‌ای برای خاموشی خشم، حسادت و نگرانی وجود ندارد پس خودت را برای کامل نبودنت سرزنش نکن. یک ایمیل برای همسرت بفرست و در آن اشتباهات خودت را برایش یادآوری کن اما یادت باشد این ایمیل نباید نشانه‌ای از خواهش، التماس و ابراز عشق باشد بلکه تنها برای اقرار به اشتباهاتت این کار را انجام بده. یک راز کوچک هم یادت باشد، ممکن است شریکت بعد از جدایی با تو به سرعت با شخص دیگری ارتباط برقرار کند و شاید خیلی سریع‌تر از زمانی که به شما پیشنهاد ازدواج داده، به رقیب‌تان درخواست زندگی مشترک داده باشد اما فراموش نکن صمیمیتی که به‌زودی و سرعت ایجاد شود به همان سرعت هم از بین خواهد رفت. خلأ نبود محبت و وجود شریک‌تان را به ایجاد رابطه‌ای جدید کشانده و این موضوعی است که باید حتما در ذهن‌تان نگه دارید.

تگ ها:,

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد