رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

چگونه در سایت های همسریابی، همسر ایده آل ام را پیدا کنم؟

سایتهای دوستیابی و همسریابی آنلاین؛ آری یا نه ؟

مطالعات نشان می دهد که سریعترین طبقه بندی درحال رشد در سرویسهای دوستیابی آنلاین در بخش بزرگسالان قرار دارد . مسن ترها چه زن و چه مرد ، به دنبال افرادی برای مصاحبت، فرار از تنهایی و یا حتی پیدا کردن جفتی مناسب برای ادامه زندگی هستند؛

این می تواند خوب باشد اما بهتر است با احتیاط وارد شوید . در این باره بستن  چشم به روی این مسئله جلوی وجود اینگونه سایتها را نمی گیرد . البته می توان با کمی احتیاط در این سایتها عضو شد. در زیر، بعضی از راههای موثر، و نیز برخی احتیاط ها برای یک دستیابی آنلاین موفق در اینگونه سایتها آورده شده است :

شما باید همیشه آماده " یک زمان مناسب " باشید

قبل از اینکه یک رابطه سالم برای خود پیدا کنید، باید برای تعیین زمان مناسب آن آماده باشید . اگر هنوز درگیر صدمه ها و آسیب های ناشی از یک رابطه تمام نشده و یا تازه تمام شده هستید در جستجوی فرد دیگری نباشید چون جواب نمی دهد .
قبل از اینکه دل به دریا بزنید نیاز دارید تا رک و صریح باشید. احساس مثبتی داشته و آماده باشید تا یک ماجرای تازه را شروع کنید . هیچ گاه برای پایان دادن دردهای رابطه گذشته خود ، وارد یک فاز آشنایی نشوید چون ملاقات درستی از نظر وضعیت ذهنی، نخواهید داشت . بدتر از آن اینکه ممکن است فرد تازه وارد ، یک احساس ترحم و دلسوزی نسبت به شما پیدا کرده و احساس او یک احساس علاقه واقعی نباشد.

در جستجوی بهترین سایت باشید

اگر در ذهن خود ، تنها علاقه دارید برای سرگرمی ، وارد اینگونه سایتها شوید خواهش میکنم این خیز را برندارید تا کمی سرگرم شوید ؛ چون گزارشات منفی زیادی در باره این گونه سایتها دست به دست می چرخد و در رسانه ها موجود است . حداقل در جستجوی بهترین سایت آنلاین باشید ؛ سایتی که شما باید برای ورود به آن ، هزینه ای پرداخت کنید ؛ میدانید چرا ؟ چون اگر ورود به سایتی در دسترس همگان و رایگان باشد ، شما ممکن است با هویت جعلی افراد و تنها بر اساس ذهنیت آنها ، روبرو شوید. اگر در سایتی و برای ورود و ثبت نام ، هزینه بخواهند ، بطور قطع در مورد ورود و پرداخت های او توسط کارت اعتباری اش ، حساسیت ها و سختگیریهایی خواهد شد که قابل پیگیری میباشد . مطمئن باشید ناشناس ماندن ، هیچگاه شانس خوبی به شما نخواهد داد .

دوستان خود را نیز درگیر ورود خود کنید

اگر چنانچه هنوز تجربه کافی در مورد افراد و اینگونه سایتها ندارید بهتر است با دوستان صمیمی و راستین خود مشورت کنید . آنها می توانند در هنگام ثبت نام کمک  کنند تا محتویات پروفایل شما بدرستی گنجانده و ذخیره شوند . دوستان شما می توانند یاری تان کنند تا عکس مناسبی برای صفحه شخصی خود انتخاب کنید ؛ فرمهای مربوطه را بدرستی پر کرده و اطلاعات دیگری مثل سرگرمیها و دیگر علایق خود را نیز به سایت بدهید . آنگاه  اجازه دهید تا دوست صمیمی شما ، مروری بر پروفایل شما داشته باشد و سپس آن را ذخیره کنید .

بطور کامل شفاف سازی کنید

هنگام پاسخ دادن به سوالات فرمهای مخصوص در این سایتها ، تلاش کنید تا به دقت در باره انتخابهایتان توضیح دهید . برخی سایتها ممکن است اطلاعاتی از شما بخواهند که هیچ ربطی به انگیزه شما برای ورود به آن ، نداشته باشد . دادن پاسخهای طولانی ممکن است شانس شما را برای رسیدن به آنچه در سر دارید ، از شما بگیرد ؛ پس یکراست بروید سر اصل مطلب و خصوصیاتی که دوست دارید و یا آنهایی را که دوست ندارید ، بنویسید . درباره آنچه دوست دارید ، تآکید داشته باشید ؛  بطور مثال داشتن تحصیلات بالا و یا داشتن خانه …البته فکر میکنم عدم استعمال دخانیات ، نداشتن سوءپیشینه ، داشتن سلامت روان و داشتن یک کار مشخص باید مهمتر باشد ؛ نظر شما چیست ؟

هنگامی که سرگرم تهیه پروفایل خود هستید از نوشتن هر گونه شوخی و ابتذال خودداری کنید

بطور معمول ، آنچه افراد درباره خود می نویسند ممکن است اصالت آنها را به تصویر نکشد. چنانچه واقعیات را درباره خود بنویسید این مسئله می تواند به کسانی که دوست دارند با شما بیشتر آشنا شوند و یا در مورد سرگرمی هایتان بدانند کمک زیادی بکند . البته این خوب است که شما تجربیات و یا سرگرمی های معمولی هم داشته باشید؛ اما مطمئن شوید که در مورد این سرگرمیها  طوری شرح دهید که در عین واقعیت داشتن ، ارزشها و اصالت شما را نسبت به دیگر کسانی که همین سرگرمیها را دارند مشخص سازد . چون آنچه درباره خود می نویسید اهداف و انتخابهایتان را در زندگی به تصویر می کشد و همین کار شما را از دیگران متمایز می سازد.

احتیاط کنید تا یک رابطه سالم داشته باشید

چنانچه در سنین نوجوانی و جوانی هستید ، صرف نظر از اینکه شما به ملاقات کسی می روید یا کسی به ملاقات شما می آید ، مراقب باشید . ابتدا سعی کنید تا فقط شماره همراه خود را برای تماس به او بدهید ؛ چون اگر شماره منزل خود را به او بدهید ، ممکن است از این طریق آدرس منزل شما را نیز پیدا کند .
می خواهید به ملاقات رودررو بروید ؟ بسیار خوب یک مکان عمومی را برای اولین ملاقات خود انتخاب کنید . معمولآ کافی شاپ ها و رستورانها محل ایده آلی هستند . اجازه ندهید تا اولین ملاقات شما هر جایی باشد ؛ چه توسط اتومبیل شخصی خود به محل قرار رفته و چه با اتومبیل فرد ملاقات کننده ، در هر مکان قرار ملاقات نگذارید . البته تا زمانی که مطمئن شوید آنچه این فرد در باره خودش میگوید درست است و یا از آن بهتر دیگر او را میشناسید . افراد معمولآ به راحتی به دیگران اعتماد کرده و برداشت خوبی در باره آنچه می شنوند دارند . اما به یاد داشته باشید که " احتیاط بهتر از اعتماد است " ، بخصوص در اولین ملاقات ها زیرا ممکن است در انتها با تجربیات بدی از یکدیگر خداحافظی کنید.

صبور باشید

سایتهای همسریابی آنلاین دوستیابی این حسن را دارند که به شما کمک می کنند تا افراد جدیدی را ملاقات کنید که ممکن نبود هیچگاه و در حالتهای دیگر او را بشناسید . البته اینگونه سایتها در کشور ما زیاد جواب نمی دهد .
به یاد داشته باشید شما در ملاقات ، با کسی روبرو خواهید شد که چیزی درباره خود و زندگی داخلیش نمی دانید . ممکن است آنچه در مورد خودشان می گویند ، راستین و یا صادقانه نباشد و البته کسی هم برای تضمین آنچه میگویند ، وجود ندارد .
در بسیاری از موضوعات جدی و بطور اتوماتیک " اعتماد " گنجانده شده است و مسئله اصلی بسیاری از کسانی که صادقانه در مورد خود صحبت نمی کنند همین است : " عدم اطمینان و یا نداشتن اعتماد کافی " . حتی زمانی که با فردی در این سایتها آشنا شده و ملاقات رودررو نیز داشته باشید ، ممکن است زمان ، لازم باشد تا آنها را به درستی بشناسید و مطمئن شوید که آنچه ادعا میکنند حقیقی است . پس زمان لازم را انتخاب کرده و صبور باشید . مهم نیست چقدر در باره ادعایشان بی ریا هستند ؛ بالاخره آنها را با صرف زمان لازم خواهید شناخت .
شما باید درباره آنچه انتظار دارید بخصوص در اولین ملاقات صادق باشید . دانش آن چه که  یک ملاقات لازم دارد و دانش این که شما به راستی در جستجوی چه چیزی هستید ، یک راهنمای خوب برای تنظیم مرزبندی شما در این رابطه است .
برخی افراد بسیار خوش شانس هستند که بلافاصله پس از ثبت نام فرد مورد علاقه خود را پیدا می کنند؛ اما این تجربه همه نیست . ممکن است ملاقاتهای متعدد و زمانهای طولانی تر را بطلبد. شما قطعآ فرد مناسب و شایسته را در زندگی خود خواهید یافت و این اندکی به زمان و اندکی به تلاش شما بستگی دارد؛ چه در داخل سایتهای دوست یابی و همسریابی آنلاین و چه بدون آن .

ترجمه : سیما آزاد فلاح / کارشناس روانشناسی

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد