رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

چطور پیشنهاد ازدواج بدهم؟

سوال : مدتی است که با دختری آشنا شده ام و نمی دانم این علاقه را چگونه به او ابراز کنم ؟ البته باید بگویم که من حدودا تا چند ماه دیگر امکان ازدواج ندارم و می خواهم فعلا نظر او را در این مورد بدانم. پاسخ : سلام درست متوجه منظورت نشدم، یعنی آشنا شدی و با هم ارتباط دارید یا صرفا تو او را می شناسی و او احساسی نسبت به تو نداره؟ چون اگه آشنایی دو طرفه باشه و عرف خانوادگیت هم این اجازه را میده که خودت به تنهایی پیشنهاد بدی، که کار سختی نیست. می تونی بهش محترمانه بگی اگه اجازه هست میخوای با خانوادت خدمتشون برسی؟ و او هم متوجه منظورت خواهد شد. و اگر ملاحظاتی در میان باشه با شما در میان خواهد گذاشت. و اگه این آشنایی فعلا یک طرفه است و از سوی توست، و هنوز ارتباط کلامی خاصی با هم نداشتید، بهتره از طرق غیر مستقیم تلفنی از او بدست بیاری و از مادرت بخوای باهاشون تماس بگیره و قرار بذاره! البته برای رسیدن به شناخت کافی چند ماهی نیاز به زمان هست و تا آن موقع شما هم امکان ازدواج پیدا خواهی کرد.

سوال : مدتی است که با دختری آشنا شده ام و نمی دانم این علاقه را چگونه به او ابراز کنم ؟ البته باید بگویم که من حدودا تا چند ماه دیگر امکان ازدواج ندارم و می خواهم فعلا نظر او را در این مورد بدانم. پاسخ : سلام درست متوجه منظورت نشدم، یعنی آشنا شدی و با هم ارتباط دارید یا صرفا تو او را می شناسی و او احساسی نسبت به تو نداره؟ چون اگه آشنایی دو طرفه باشه و عرف خانوادگیت هم این اجازه را میده که خودت به تنهایی پیشنهاد بدی، که کار سختی نیست. می تونی بهش محترمانه بگی اگه اجازه هست میخوای با خانوادت خدمتشون برسی؟ و او هم متوجه منظورت خواهد شد. و اگر ملاحظاتی در میان باشه با شما در میان خواهد گذاشت. و اگه این آشنایی فعلا یک طرفه است و از سوی توست، و هنوز ارتباط کلامی خاصی با هم نداشتید، بهتره از طرق غیر مستقیم تلفنی از او بدست بیاری و از مادرت بخوای باهاشون تماس بگیره و قرار بذاره! البته برای رسیدن به شناخت کافی چند ماهی نیاز به زمان هست و تا آن موقع شما هم امکان ازدواج پیدا خواهی کرد. فقط دوست عزیز قبل از اینکه احساست این اجازه را بده که سریع تر از منطق و عقل قدم برداره، کاملا هشیار باش و در معیارات توجه کن که باید بیشترین وجه تشابه در زمینه های مذهبی، اقتصادی، تحصیلی، اجتماعی، فرهنگی، طرز فکر و نگاه به زندگی، آداب و رسوم و منش و شخصیت دو طرف وجود داشته باشه و هر چه این اشتراکات بیشتر و تفاوت ها کمتر باشه، خوشبختی و موفقیت نیز تضمین شده تره. با بینش جلو برو و هرگز برای تصمیم گیری عجله به خرج نده. موفق باشی

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد