رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

پیامک‌ها، ریتم عادی زندگی را شکسته‌اند

اگر خیلی بدشانس باشید، حدود ‌۵٠ پیامک تبلیغات انتخابات طی یک روز دریافت کرده‌اید. این تازه زمانی است که فقط منتظر دریافت پیامک‌ها باشید. اگر یکی از این پیامک‌ها را برای فهرست دوستانتان ارسال کنید، سیل پیام‌های جدید جاری می‌شود. در آن صورت باید از صبح تا شب فقط دکمه موبایل فشار دهید. واقعا چه خبر است؟ به نظر می‌رسد که در این انتخابات تلفن همراه تاثیرگذاری خود را بیش از سایر رسانه‌ها به رخ کشیده است.به گزارش سرویس نگاهی به وبلاگ‌های خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در وبلاگی به نشانی http://ha-bananej.blogfa.com آمده است: مناظره‌های تلویزیونی به ایجاد فضای تبلیغاتی کنونی در مبارزات انتخاباتی نامزدها بیشتر کمک کرده‌اند، یا پیامک‌های تلفن همراه؟

اگر خیلی بدشانس باشید، حدود ‌۵٠ پیامک تبلیغات انتخابات طی یک روز دریافت کرده‌اید. این تازه زمانی است که فقط منتظر دریافت پیامک‌ها باشید. اگر یکی از این پیامک‌ها را برای فهرست دوستانتان ارسال کنید، سیل پیام‌های جدید جاری می‌شود. در آن صورت باید از صبح تا شب فقط دکمه موبایل فشار دهید. واقعا چه خبر است؟ به نظر می‌رسد که در این انتخابات تلفن همراه تاثیرگذاری خود را بیش از سایر رسانه‌ها به رخ کشیده است.به گزارش سرویس نگاهی به وبلاگ‌های خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در وبلاگی به نشانی http://ha-bananej.blogfa.com آمده است: مناظره‌های تلویزیونی به ایجاد فضای تبلیغاتی کنونی در مبارزات انتخاباتی نامزدها بیشتر کمک کرده‌اند، یا پیامک‌های تلفن همراه؟بخشی از اخباری که از طریق وب سایت‌های اینترنتی منتشر می‌شوند، به دست کاربران تلفن همراه هم رسیدند. کدام رسانه به هم افزایی میان رسانه‌ها دامن زده است؟شایعه‌های انتخاباتی از طریق کدام رسانه قابل اشاعه هستند؟کدام رسانه بیش از سایرین به انتشار سریع اخبار مربوط به تجمع‌ها میان طرفداران نامزدها کمک کرد؟علی رغم اینترنت تلفن همراه می‌تواند حجم گسترده تری از مخاطبان را پوشش دهد.پیامک‌های تلفن همراه می‌تواند ریتم عادی زندگی را شکسته و تمام حواس ما را به سوی خود جلب کند.تلفن همراه سیاست را به صورت سرگرمی‌ در می‌آورد و تبدیل به امر شخصی کرده و وارد عرصه هجو و طنز می‌شود.پیامک‌های تلفن همراه به دلیل غیر رسمی‌ بودن، توانایی زیادی در نشر خطوط میان اخبار دارد.بر اساس گزارش موسسه بازاریابی پیامک Limbo، تبلیغات مبتنی بر پیامک، ابزار قدرتمندی برای جلب توجه مشترکان تلفن همراه در انتخابات اخیر ایالات متحده بوده است. پیامک‌های تبلیغاتی در ‌۵٣ درصد مخاطبان خود، آگاهی ایجاد کرد‌ه‌اند و باعث تغییر نظر ‌٢٨ درصد آنها نیز شده‌اند که این میزان در مقام مقایسه بیشتر از میزان تأثیر رسانه‌های سنتی است. آمار همچنین نشان می‌دهد که ‌٣٧ درصد افراد، پس از تبلیغات پیامکی، توجه بیشتری به اخبار پیرامون کاندیدای مورد نظر کرده‌اند؛ ‌١٢ درصد توجه بیشتری به مبارزات انتخاباتی آن کاندیدا نشان دادند؛ ‌٧ درصد از وب سایت آن کاندیدا بازدید کردند و ‌٢۴ درصد دیگر اعلام کردند که به زودی قصد این کار را دارند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد