رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

پورمهدى: بازیکنان ابومسلم آماده و هماهنگ هستند

ناصر پورمهدى سرمربى تیم فوتبال ابومسلم مشهد از آمادگى و هماهنگى بالاى بازیکنان این تیم در آستانه دیدار با پاس همدان خبر داد.وى اظهارداشت: براى ما بازى خارج یا داخل خانه اهمیت زیادى ندارد. بازیکنان ما بعد ازتساوى مقابل استقلال اهواز تمرینات مناسبى را پشت سر گذاشته اند و با هماهنگى که میان آنها از لحاظ تاکتیکى به وجود آمده، مشکل خاصى براى تقابل با پاس همدان نداریم. وى ادامه داد: با توجه به اینکه بازى این هفته در مشهد و مقابل هواداران ما برگزار مى شود، از انگیزه بالایى براى شکست پاس و کسب هر ۳ امتیاز بازى برخوردار هستیم.سرمربى تیم پاس همدان افزود: با تماشاى فیلم بازى تیم پاس همدان از این تیم شناخت مناسبى پیدا کرده ایم و در تمرینات خود با توجه به نقاط ضعف و قوت حریف، برنامه هاى لازم رااجراوبازیکنانمان را براى رسیدن به هدف توجیه کرده ایم، ضمن اینکه هیچ مصدوم و محرومى نداشته و با تمام قوا به میدان مى رویم.

ناصر پورمهدى سرمربى تیم فوتبال ابومسلم مشهد از آمادگى و هماهنگى بالاى بازیکنان این تیم در آستانه دیدار با پاس همدان خبر داد.وى اظهارداشت: براى ما بازى خارج یا داخل خانه اهمیت زیادى ندارد. بازیکنان ما بعد ازتساوى مقابل استقلال اهواز تمرینات مناسبى را پشت سر گذاشته اند و با هماهنگى که میان آنها از لحاظ تاکتیکى به وجود آمده، مشکل خاصى براى تقابل با پاس همدان نداریم. وى ادامه داد: با توجه به اینکه بازى این هفته در مشهد و مقابل هواداران ما برگزار مى شود، از انگیزه بالایى براى شکست پاس و کسب هر ۳ امتیاز بازى برخوردار هستیم.سرمربى تیم پاس همدان افزود: با تماشاى فیلم بازى تیم پاس همدان از این تیم شناخت مناسبى پیدا کرده ایم و در تمرینات خود با توجه به نقاط ضعف و قوت حریف، برنامه هاى لازم رااجراوبازیکنانمان را براى رسیدن به هدف توجیه کرده ایم، ضمن اینکه هیچ مصدوم و محرومى نداشته و با تمام قوا به میدان مى رویم. پورمهدى درخصوص جاى خالى در لیست تیم ابومسلم و جذب بازیکنان جدید تاکید کرد: علاوه بر اشکان نامدارى، یک بازیکن برزیلى به نام «لجسون» را نیز جذب کرده ایم. این بازیکن برزیلى سابقه حضور در لیگ یونان و پرتغال را داشته و در صورت نیاز در بازى روز جمعه به میدان خواهد رفت. وى در پایان در رابطه با صحبتهاى چند روز گذشته على حنطه سرمربى سابق ابومسلم درباره تبانى ۲ بازیکن این تیم با سپاهان گفت: از چنین موضوعى بى خبرم و به هیچ عنوان دوست ندارم وارد این مباحث شوم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد