رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

پورحیدرى: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است

علیرضا منصوریان سرمربى پاس همدان پس از شکست مقابل سرخ ها تاکید کرد که پرسپولیس در ادامه رقابت هاى لیگ برتر به مشکل برمى خورد. اظهارنظرى که دلخورى مسئولان کادر فنى پرسپولیس را به همراه داشته است.منصور پورحیدرى مدیر فنى پاس همدان در این باره تصریح کرد: در لیگ ما فاصله تیم ها به لحاظ فنى با یکدیگر کم شده است و همه تیم ها قدرتمند هستند اما با این حال یک اصل همیشه وجود دارد. پرسپولیس، همیشه پرسپولیس است و استقلال همیشه استقلال.نباید نسبت به حریف بى احترامى کنیم. خود من همواره به حریف احترام گذاشته ام. وى تاکید کرد: بازیکنان ما بازى خوبى را مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشتند. گمان مى کنم اگر ضربات آخر به گل تبدیل مى شد در همان نیمه اول باید با ۳ گل از زمین بیرون مى آمدیم اما متاسفانه بخت با تیم ما یار نبود.

علیرضا منصوریان سرمربى پاس همدان پس از شکست مقابل سرخ ها تاکید کرد که پرسپولیس در ادامه رقابت هاى لیگ برتر به مشکل برمى خورد. اظهارنظرى که دلخورى مسئولان کادر فنى پرسپولیس را به همراه داشته است.منصور پورحیدرى مدیر فنى پاس همدان در این باره تصریح کرد: در لیگ ما فاصله تیم ها به لحاظ فنى با یکدیگر کم شده است و همه تیم ها قدرتمند هستند اما با این حال یک اصل همیشه وجود دارد. پرسپولیس، همیشه پرسپولیس است و استقلال همیشه استقلال.نباید نسبت به حریف بى احترامى کنیم. خود من همواره به حریف احترام گذاشته ام. وى تاکید کرد: بازیکنان ما بازى خوبى را مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشتند. گمان مى کنم اگر ضربات آخر به گل تبدیل مى شد در همان نیمه اول باید با ۳ گل از زمین بیرون مى آمدیم اما متاسفانه بخت با تیم ما یار نبود. مدیرفنى پاس همدان اذعان داشت: پاس در ادامه شرایط بهترى را تجربه خواهد کرد. ما کمبودهایى داریم که باید آن را برطرف کنیم. به همین منظور در خط دفاع و هافبک باید تقویت شویم. البته از همین امروز بازیکنان مدنظر را دیده ام اما باید بازیکنانى را جذب کنیم که اولا کیفیت خوبى دارند و در ثانى با شرایط مالى باشگاه هماهنگ باشند. خب این کار سختى است. پورحیدرى خاطرنشان کرد: بازیکنان ما متاسفانه تحت تاثیر نام پرسپولیس قرار مى گرفتند. در واقع استرس اجازه نداد آنها به راحتى در زمین دستورات تاکتیکى را اجرا کنند. من به منصوریان حق مى دهم که از بزرگترهاى تیم گلایه کرده است. آنها خوب کار مى کنند اما بیش از اینها انتظار مى رفت که شرایط بازى را اداره کنند. وى در خصوص تعویض هاى منصوریان گفت: به نظر من تعویض هاى درستى بود چون ما بازیکنانى مثل اصغرى، عزیزمحمدى و غفورى را مدت ها در اختیار نداشتیم. از ابتدا هم قرار نبود خیلى روى آنها فشار وارد شود.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد