رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

پشت پرده ارسال پیامک برکناری کفاشیان به کرش

شفاف: انتخابات فدراسیون فوتبال بعد از مدت ها کش مکش بالاخره هفته گذشته با برتری کفاشیان بر رقبا به پایان رسید تا مرد همیشه خنده روی فوتبال ۴ سال دیگر فوتبال را با خنده اداره کند.
بر کسی پوشیده نیست که کارنامه ۴ ساله ابتدایی کفاشیان در فدراسیون فوتبال رنگی جز سیاهی و ناکامی همراه نداشته و مرد بلند قامت سال های دور دومیدانی جز شکست های پی در پی در رده های مختلف تیم های ملی نمره موفقی در مدت ریاست خود کسب نکرده است.

از سوی دیگر هنوز هیچ یک از اهالی فوتبال فراموش نکرده اند که آقای خنده چگونه با دخالت دولتی ها و لابی های مسئولان وقت سازمان تربیت بدنی به ریاست فدراسیون فوتبال رسید. به یاد داریم زمانی را که علی آبادی از رئیس جمهور دستور گرفت تا شخصا برای ریاست فدراسیون فوتبال وارد شود و وقتی فهمید حضورش در انتخابات ریاست فدراسیون موجب تعلیق فوتبال ایران از سوی فیفا می شود، دست از این کار کشید و علی کفاشیان، تنها گزینه دم دستی خود را برای تصاحب ریاست فوتبال وارد کارزار کرد.

این نکات را مطرح کردیم تا به شخص اول این روزهای فوتبال کشور یادآوری کنیم که چگونه و از کجا آمده است. پس هر بلایی که حالا از سوی همان دوستان سابق بر سرش بیاید، نباید برای وی ملال آور شود.  یک روز ماجرای بازنشستگی و حضور غیرقانونی کفاشیان در انتخابات فوتبال مطرح می شود و روز دیگر خبر از عدم صلاحیت بیش از ۲۰ تن از روسای هیئت های فوتبال سراسر کشور برای رای دادن در انتخابات روی کار می آید. روزگاری کفاشیان به دست همین دولتی ها وارد فوتبال شد و امروز نیز از سوی همان دوستان سابق، خبر حضور غیر قانونی اش در فوتبال را می شنود. پس این موضوع نباید برای رئیس همیشه خنده روی فوتبال آزاردهنده باشد چراکه باید جمله از “ماست که برماست” را همواره سرلوحه کار خود قرار دهد.

اما آنچه در این گزارش به عنوان نکته اصلی در ادامه می آید فعالیت های تخریبی عده ای از مخالفان کفاشیان است که در راستای از بین بردن وجهه وی دست به هر اقدامی می زنند. در جدیدترین اقدامات این عده ناشناس شنیده می شود یک ساعت مانده به انجام قرعه کشی رقابت های مرحله گروهی جام جهانی برزیل، پیامکی برای کارلوس کرش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ارسال می شود که در آن به وی خبر داده بودند کفاشیان به زودی برکنار می شود.

شنیده های خبرنگار ما حاکی از آن است که ارسال این پیامک، ذهن سرمربی تیم ملی را به هم ریخته و در پایان مراسم از یکی دو خبرنگار ایرانی به طور خصوصی در این باره پرس‌وجو کرده است.

این پیامک توسط هر کس که ارسال شده حاوی توهین آمیزترین پیام ها به کارلوس کرش بوده است. آنچه از این پیامک بر می آید این است که ارسال کنندگان آن به دنبال موضوعی تخریبی بوده و ارسال این اس ام اس به منظور تخریب چهره کفاشیان مقابل کرش انجام گرفته است.

بنابراین گزارش اینکه کفاشیان بازنشسته است و حضورش در فدراسیون فوتبال امری غیر قانونی است یا خیر مطلبی است که فقط مراجع قضائی حق رسیدگی و تصمیم گیری در خصوص آن را دارند و دخالت های این چنینی به جز تخریب وجهه ایرانیان نزد مربیان خارجی و بزرگی چون کرش، موضوع دیگری را نمایان نمی کند. پس بهتر است که هر یک از افراد حاضر در ورزش، از اهالی رسانه و مسئولان دولتی گرفته تا مخالفان کفاشیان با احترام به قانون به انجام امور خود رسیده و تصمیم گیری در خصوص بقا یا خداحافظی کفاشیان از فوتبال را به دست اهل آن بسپارند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد