رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

پرویز مظلومى: استعفا مى دهم و قرارداد بازیکنان را پاره مى کنم

پرویز مظلومى سرمربى تیم فوتبال مس کرمان گفت: فردا به کرمان مى روم تا استعفا دهم و قرارداد بازیکنان را پاره کنم.وى در مورد مشکلات مالى و قوت گرفتن انحلال تیم فوتبال مس کرمان تصریح کرد: فردا به کرمان مى روم تا استعفایم را تقدیم مسئولان کنم. متاسفانه هیچ کمکى به باشگاه صورت نگرفت آن هم در حالى که این همه براى موفقیت مس کرمان زحمت کشیده شد. او ادامه داد: با کمک برهانى نژاد، بازیکنان و مردم فوتبالدوست کرمان توانستیم این تیم را به رقابت هاى آسیایى برسانیم اما دریغ از یک لوح تقدیر. پاداش نمى خواستیم؛ فقط تقدیر مى کردند. مدت ها پیش زنگ خطر را به صدا در آورده بودم و این تیم را به دندان کشیدم. مشکلات مالى مختص امروز و فردا نیست. از نیم فصل دوم این مشکلات را داشتیم و اکنون دمل چرکین سر باز کرد. مظلومى تاکید کرد: هنوز بخشى از قراردادهاى فصل گذشته پرداخت نشده است. با این حال من بدون چشمداشت و بدون اینکه یک ریال براى فصل جدید پول بگیرم یک ماه تیم را تمرین دادم.

پرویز مظلومى سرمربى تیم فوتبال مس کرمان گفت: فردا به کرمان مى روم تا استعفا دهم و قرارداد بازیکنان را پاره کنم.وى در مورد مشکلات مالى و قوت گرفتن انحلال تیم فوتبال مس کرمان تصریح کرد: فردا به کرمان مى روم تا استعفایم را تقدیم مسئولان کنم. متاسفانه هیچ کمکى به باشگاه صورت نگرفت آن هم در حالى که این همه براى موفقیت مس کرمان زحمت کشیده شد. او ادامه داد: با کمک برهانى نژاد، بازیکنان و مردم فوتبالدوست کرمان توانستیم این تیم را به رقابت هاى آسیایى برسانیم اما دریغ از یک لوح تقدیر. پاداش نمى خواستیم؛ فقط تقدیر مى کردند. مدت ها پیش زنگ خطر را به صدا در آورده بودم و این تیم را به دندان کشیدم. مشکلات مالى مختص امروز و فردا نیست. از نیم فصل دوم این مشکلات را داشتیم و اکنون دمل چرکین سر باز کرد. مظلومى تاکید کرد: هنوز بخشى از قراردادهاى فصل گذشته پرداخت نشده است. با این حال من بدون چشمداشت و بدون اینکه یک ریال براى فصل جدید پول بگیرم یک ماه تیم را تمرین دادم. تیم خوبى را هم جمع کرده بودیم و مى توانستیم مدعى باشیم اما متاسفانه هیچ توجهى به این تیم نمى شود. این مربى ادامه داد: من، مدیرعامل و اعضاى هیات مدیره باشگاه از سمت خود استعفا خواهیم کرد و به کرمان مى روم تا تکلیفم را یکسره کنم. ظاهرا مس یک قربانى مى خواهد که حاضرم آن قربانى من باشم. امروز در جلسه هیات مدیره شرکت مس هیچ توجهى به مشکلات باشگاه نشد. من سؤال مى کنم مگر قرار نیست بودجه این شرکت در استان هزینه شود پس چرا به مس توجه نمى شود. آقایانى که در تهران نشسته اند حقوقشان را از این کارخانه مى گیرند. مظلومى با اشاره به ابلاغیه وزارت صنایع اظهار داشت: ظاهرا فقط مس کرمان تیم صنعتى است. ما به بازیکنى ۵۵۰ میلیون تومان پیشنهاد دادیم اما او به یک تیم صنعتى دیگر رفت که قطعا دستمزدى بیش از آن به او مى داد. نباید با مس کرمان اینگونه رفتار مى کردند. من خسته شده ام و استعفا مى دهم زیرا نمى توانم بیش از این جوابگوى مردم باشم.مظلومى درمورد بازیکنان تیم گفت: آنها با باشگاه قرارداد داخلى دارند و قراردادهاى همه آنها دست من است. من قرارداد همه آنها را پاره مى کنم تا بتوانند به تیم هاى دیگر بروند. این بازیکنان با وجود آنکه پیشنهاد بهترى از باشگاه هاى دیگر داشتند به خاطر من به مس کرمان آمدند. وى ادامه داد: خود من هم از چند باشگاه دیگر پیشنهاد داشتم و حتى دستمزد بیشترى به من مى دادند اما به خاطر اینکه مردم و مسئولان از من خواستند در مس ماندم اما حالا باید در خانه بنشینم و استراحت کنم آن هم در شرایطى که چند تیم خواهانم بودند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد