رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

پاشازاده: یک روز در استقلال سرمربى مى شوم

مهدى پاشازاده بازیکن سابق تیم ملى و استقلال که این روزها شایعاتى در مورد پیوستنش به باشگاه استقلال به گوش مى رسد در گفت و گویى به ابرار ورزشى گفت: من هم شایعاتى در مورد همکارى خودم با استقلال را شنیده ام اما تا به حال هیچ مذاکره اى از سوى مسئولان باشگاه با من انجام نشده است. اگر از من درخواست همکارى کنند، با آغوش باز این پیشنهاد را مى پذیرم چراکه همواره دوست داشتم به تیم محبوبم کمک کنم. من نمى توانم به آنها پیشنهاد همکارى بدهم، باید پیشنهاد را دریافت کنم تا بتوانم به این تیم بپیوندم. وى در ادامه افزود: من عالى ترین سطح کلاس هاى مربیگرى را در خارج از کشور گذرانده ام و چیزى براى مربیگرى در استقلال کم ندارم. تنها چیزى که به نظرم مى رسد براى حضور در استقلال باید داشت و ندارم تجربه است که با حضور در این تیم مى توانم به راحتى این مورد را هم بدست آورم.

مهدى پاشازاده بازیکن سابق تیم ملى و استقلال که این روزها شایعاتى در مورد پیوستنش به باشگاه استقلال به گوش مى رسد در گفت و گویى به ابرار ورزشى گفت: من هم شایعاتى در مورد همکارى خودم با استقلال را شنیده ام اما تا به حال هیچ مذاکره اى از سوى مسئولان باشگاه با من انجام نشده است. اگر از من درخواست همکارى کنند، با آغوش باز این پیشنهاد را مى پذیرم چراکه همواره دوست داشتم به تیم محبوبم کمک کنم. من نمى توانم به آنها پیشنهاد همکارى بدهم، باید پیشنهاد را دریافت کنم تا بتوانم به این تیم بپیوندم. وى در ادامه افزود: من عالى ترین سطح کلاس هاى مربیگرى را در خارج از کشور گذرانده ام و چیزى براى مربیگرى در استقلال کم ندارم. تنها چیزى که به نظرم مى رسد براى حضور در استقلال باید داشت و ندارم تجربه است که با حضور در این تیم مى توانم به راحتى این مورد را هم بدست آورم. او درباره حضورش در تیم هاى پایه استقلال نیز گفت: دوست ندارم در تیم هاى پایه استقلال کار کنم و دوست دارم در جایى کار کنم که باعث پیشرفتم باشد. به مربیان تیم هاى پایه احترام مى گذارم اما سطح خودم را بالاتر از این تیم ها مى بینم. وى در پایان گفت: با احترام به تمام پیشکسوتان استقلال که فکر مى کنم حق همه آنها است که در این تیم کار کنند مى گویم که یک روز سرمربى استقلال مى شوم. اگر این فصل هم به این تیم نپیوندم، در آینده تمام سعى و تلاشم را به کار مى گیرم تا مسئولان این باشگاه مجبور شوند من را به تیم محبوبم بیاورند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد