رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

واعظى آشتیانى: جبارى تحت حمایت کامل باشگاه است

امیررضا واعظى آشتیانى مدیرعامل باشگاه استقلال تهران،با گلایه از انتشار اخبار متناقض درخصوص وضعیت همکارى مجتبى جبارى با استقلال بعد از عمل جراحى،گفت: همانطورى که قبلا اعلام کرده ام جبارى همچنان بازیکن استقلال است و تحت حمایت کامل باشگاه قرار دارد. وى اظهار داشت: قبل و بعد از جراحى مجتبى جبارى، صحبت ها و شایعات فراوانى پیرامون این بازیکن و وضعیت قراردادش با استقلال مطرح شد که ما نیز موضع خود را به صراحت از طریق سایت باشگاه اعلام کردیم. او تاکید کرد: جبارى در حال حاضر دوران نقاهت پس از عمل جراحى را سپرى مى کند و پس از طى این دوران و کسب آمادگى، دوباره در خدمت تیم خواهد بود.واعظى آشتیانى همچنین درپاسخ به سئوالى مبنى بر وضعیت حضور محسن یوسفى در این تیم تاکید کرد: نه باشگاه استقلال و نه باشگاه صباى قم نمى توانند در زمان حضور این بازیکن در استقلال ایجاد مشکل نمایند.همان طور که پیش از این نیز اعلام کرده ایم این ستاد کل نیروهاى مسلح است که درباره یوسفى نظر مى دهد. وى با اشاره به حضور نداشتن یوسفى در تمرینات استقلال یادآور شد: یوسفى به دنبال انجام کارهاى ادارى خود مى باشد و هفته گذشته تنها براى تجدید دیدار با دوستان و هم تیمى هاى سابق خود در تمرینات حاضر شده بود.

امیررضا واعظى آشتیانى مدیرعامل باشگاه استقلال تهران،با گلایه از انتشار اخبار متناقض درخصوص وضعیت همکارى مجتبى جبارى با استقلال بعد از عمل جراحى،گفت: همانطورى که قبلا اعلام کرده ام جبارى همچنان بازیکن استقلال است و تحت حمایت کامل باشگاه قرار دارد. وى اظهار داشت: قبل و بعد از جراحى مجتبى جبارى، صحبت ها و شایعات فراوانى پیرامون این بازیکن و وضعیت قراردادش با استقلال مطرح شد که ما نیز موضع خود را به صراحت از طریق سایت باشگاه اعلام کردیم. او تاکید کرد: جبارى در حال حاضر دوران نقاهت پس از عمل جراحى را سپرى مى کند و پس از طى این دوران و کسب آمادگى، دوباره در خدمت تیم خواهد بود.واعظى آشتیانى همچنین درپاسخ به سئوالى مبنى بر وضعیت حضور محسن یوسفى در این تیم تاکید کرد: نه باشگاه استقلال و نه باشگاه صباى قم نمى توانند در زمان حضور این بازیکن در استقلال ایجاد مشکل نمایند.همان طور که پیش از این نیز اعلام کرده ایم این ستاد کل نیروهاى مسلح است که درباره یوسفى نظر مى دهد. وى با اشاره به حضور نداشتن یوسفى در تمرینات استقلال یادآور شد: یوسفى به دنبال انجام کارهاى ادارى خود مى باشد و هفته گذشته تنها براى تجدید دیدار با دوستان و هم تیمى هاى سابق خود در تمرینات حاضر شده بود. مدیرعامل استقلال تهران درخصوص بازى روز دوشنبه تیمش در مقابل سایپا نیز تصریح کرد: هر چند که مراتب اعتراض خود را نسبت به ساعت برگزارى این دیدار اعلام کرده بودیم، با این حال امیدوارم بتوانیم با ارائه یک بازى خوب ۳ امتیاز بازى را کسب کنیم. واعظى آشتیانى در پایان گفت: حواشى بازى سال گذشته این ۲ تیم فراموش شده است و استقلال و سایپا در بازى رفت خود در فصل نهم تنها براى ارائه یک بازى زیبا و به دور از جنجال به میدان مى روند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد