رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

واعظى آشتیانى: به انصارى فرد قول دادم خلیلى را نگیریم

روز گذشته صحبت از پیوستن احتمالى محسن خلیلى به استقلال شد. اما این خبر با صحبت هاى واعظى آشتیانى تنها در حد یک شایعه باقى ماند. شایعه اى که انگار قرار نیست به وقوع بپیوندد. مدیر عامل استقلال گفت: ما به هیچ وجه از پرسپولیس بازیکن نخواهیم گرفت. طبق توافقاتى که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشتیم، برعدم جذب بازیکن از یکدیگر تأکید ویژه اى انجام دادیم تا در این بین حضور هر یک از بازیکنان استقلال یا پرسپولیس در تیم مقابل منتفى باشد. واعظى آشتیانى اظهار داشت: حضور محسن خلیلى در استقلال تنها یک شایعه است. متأسفانه برخى رسانه ها بى جهت شایعه سازى مى کنند. بنده به انصارى فرد قول دادم که به هیچ وجه خلیلى را جذب نخواهیم کرد. استقلال به اندازه کافى مهاجمان خوب و طراز اول دارد و فکر نمى کنم ما دیگر نیازى به جذب بازیکن در خط حمله داشته باشیم.

روز گذشته صحبت از پیوستن احتمالى محسن خلیلى به استقلال شد. اما این خبر با صحبت هاى واعظى آشتیانى تنها در حد یک شایعه باقى ماند. شایعه اى که انگار قرار نیست به وقوع بپیوندد. مدیر عامل استقلال گفت: ما به هیچ وجه از پرسپولیس بازیکن نخواهیم گرفت. طبق توافقاتى که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشتیم، برعدم جذب بازیکن از یکدیگر تأکید ویژه اى انجام دادیم تا در این بین حضور هر یک از بازیکنان استقلال یا پرسپولیس در تیم مقابل منتفى باشد. واعظى آشتیانى اظهار داشت: حضور محسن خلیلى در استقلال تنها یک شایعه است. متأسفانه برخى رسانه ها بى جهت شایعه سازى مى کنند. بنده به انصارى فرد قول دادم که به هیچ وجه خلیلى را جذب نخواهیم کرد. استقلال به اندازه کافى مهاجمان خوب و طراز اول دارد و فکر نمى کنم ما دیگر نیازى به جذب بازیکن در خط حمله داشته باشیم. مدیرعامل استقلال در خصوص ورود افراد جدید در این باشگاه اظهار داشت: ما کسانى را به خدمت استقلال درآوردیم که خوشبختانه سلامت و دورى آنها از حاشیه بر همه نمایان شده بود. مطمئنم با همفکرى و مشورت این عزیزان استقلال یکى از بى حاشیه ترین سال هایش را دنبال مى کند. با برگزارى اردوى مناسب و انجام بازى هاى تدارکاتى استقلال را به شرایط آرمانى نزدیک مى کنیم تا با رفع نقاط ضعف تیم در فصل آینده هم به دنبال قهرمانى باشیم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد