رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

هدایتى: خودشان تصویب کردند استیل آذین تیم دوم پرسپولیس است

حسین هدایتى مالک باشگاه استیل آذین گفت: ما تیم دوم پرسپولیس نیستیم اما هیات مدیره این باشگاه سال گذشته تصویب کرد استیل آذین تیم دوم پرسپولیس است.وى در خصوص بیانیه باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: آنها درست مى گویند و من حرفشان را کاملا قبول دارم چون استیل آذین در حال حاضر استیل آذین است و به هیچ عنوان تیم دوم پرسپولیس نیست. تیم ما با حرفه اى گرى قطب بزرگى در فوتبال ایران است. او افزود: اگر بدانم چه کسى گفته استیل آذین تیم دوم پرسپولیس است با او شدیدا برخورد خواهم کرد اما مى دانم در این بین برخى هستند که مى خواهند من را از پرسپولیس جدا کنند که هرگز به این هدف خود نمى رسند. من، بازیکنان و کادر فنى استیل آذین از هواداران پرسپولیس هستیم و هیچ کس نمى تواند علاقه ما را نسبت به این تیم کتمان کند. هدایتى خاطرنشان کرد: براى تمام تیم هاى لیگ برترى رقیب جدى خواهیم بود.

حسین هدایتى مالک باشگاه استیل آذین گفت: ما تیم دوم پرسپولیس نیستیم اما هیات مدیره این باشگاه سال گذشته تصویب کرد استیل آذین تیم دوم پرسپولیس است.وى در خصوص بیانیه باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: آنها درست مى گویند و من حرفشان را کاملا قبول دارم چون استیل آذین در حال حاضر استیل آذین است و به هیچ عنوان تیم دوم پرسپولیس نیست. تیم ما با حرفه اى گرى قطب بزرگى در فوتبال ایران است. او افزود: اگر بدانم چه کسى گفته استیل آذین تیم دوم پرسپولیس است با او شدیدا برخورد خواهم کرد اما مى دانم در این بین برخى هستند که مى خواهند من را از پرسپولیس جدا کنند که هرگز به این هدف خود نمى رسند. من، بازیکنان و کادر فنى استیل آذین از هواداران پرسپولیس هستیم و هیچ کس نمى تواند علاقه ما را نسبت به این تیم کتمان کند. هدایتى خاطرنشان کرد: براى تمام تیم هاى لیگ برترى رقیب جدى خواهیم بود. ما هرگز قبول نمى کنیم که در لیگ برتر تیم دوم یک تیم باشیم و هیچ موقع ۲ برادر خوانده یک تیم در یک رده از لیگ وجود نخواهد داشت چون برخلاف قانون است اما در فصل گذشته خود آقایان مى دانند که در مصوبه هیات مدیره پرسپولیس استیل آذین به عنوان تیم دوم پرسپولیس انتخاب شده بود.وى اضافه کرد: با این حال دیگر این ماجرا تمام شده و امیدوارم برادر خوانده جدید براى پرسپولیس پیدا شود تا دوباره مثل ما آنها را با صعود به لیگ برتر سرفراز کنند. مالک باشگاه استیل آذین در جواب این سئوال که چرا برخى از بازیکنان استیل آذین به دلیل عدم پرداخت مطالبات خود ناراحت هستند گفت: این حرف هاى رسانه ها است. با هر کدام از بازیکنان دوست دارید صحبت کنید. به اندازه کافى به آنها پول داده ایم و هر کس اگر بگوید از ما تا این تاریخ طلبکار است به او پاداش ویژه هم مى دهیم. به ندرت در تیم هاى باشگاهى در این موقع از فصل اتفاق افتاده که پول آنها پرداخت شده باشد. حتى یک میلیون تومان بابت برد مقابل پاس همدان و ۵۰۰ هزار تومان بابت برد مقابل صباى قم به آنها پرداخت کرده ایم و بخشى از آن را نیز امروز پرداخت مى کنیم. هدایتى در خصوص حضور هواداران دراستادیوم دستگردى، یادآور شد: باید از جوانان تهرانى تشکر کنم. با وجود اینکه ساعت بازى ما مناسب نبود اما آنها ما را شرمنده کردند. استیل آذین در آینده حرف هاى زیادى براى گفتن خواهد داشت و من امیدوار هستم همراه با تیم قرمزپوش پرسپولیس براى فصل آینده سهمیه آسیا را کسب کنیم. وى درباره حضورش در ورزشگاه آزادى در هنگام بازى هاى پرسپولیس خاطرنشان کرد: دوست داشتم براى تشویق پرسپولیس در بازى مقابل استقلال اهواز به ورزشگاه آزادى بروم اما متاسفانه این بازى بدون هوادار بود و من هم دوست دارم اگر به ورزشگاه آزادى مى روم مثل مردم باشم و در بین آنها پرسپولیس را تشویق کنم چون الان یک هوادار هستم و تا آخر عمر فوتبالى ام نیز طرفدار پرسپولیس خواهم ماند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد