رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

هدایتى: بازیکنان مازاد پرسپولیس را جذب مى کنیم

حسین هدایتى مالک باشگاه استیل آذین گفت: به قول خودم وفادارم و فقط بازیکنان مازاد پرسپولیس را جذب مى کنم.وى تصریح کرد: به هیچ عنوان زیر قولم نمى زنم و خارج از چهارچوب با بازیکنان پرسپولیس صحبتى نمى کنم و تاکنون صحبتى نیز نداشته ام. مذاکره من با برخى از بازیکنان پرسپولیس صحت ندارد. همچنان مى گویم فقط به دنبال جذب بازیکنانى هستم که پرسپولیس آنها را نمى خواهد و در لیست مازاد تیم هستند. او درباره شایعه حضور کریمى در استیل آذین اظهار داشت: کریمى بازیکن بزرگى است و همیشه پیشنهادات خوبى دارد. من به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیشنهاد مى کنم که اگر او را مى خواهند سریع تر وارد عمل شوند و به شایعات گوش ندهند. با کریمى صحبتى نداشتم و آرزوى قلبى ام این است که او در پرسپولیس بماند. هواداران زیادى به خاطر این بازیکن ارزشمند سکوهاى ورزشگاه آزادى را در دیدارهاى خانگى پر مى کنند. مالک باشگاه استیل آذین در خصوص جذب علیرضا نیکبخت یادآور شد: شرایط نیکبخت نیز مثل کریمى است و او هم باید در پرسپولیس بماند. نیکبخت دل هزاران هوادار را مى تواند خوشحال کند، ضمن اینکه با پرسپولیس قرارداد دارد.

حسین هدایتى مالک باشگاه استیل آذین گفت: به قول خودم وفادارم و فقط بازیکنان مازاد پرسپولیس را جذب مى کنم.وى تصریح کرد: به هیچ عنوان زیر قولم نمى زنم و خارج از چهارچوب با بازیکنان پرسپولیس صحبتى نمى کنم و تاکنون صحبتى نیز نداشته ام. مذاکره من با برخى از بازیکنان پرسپولیس صحت ندارد. همچنان مى گویم فقط به دنبال جذب بازیکنانى هستم که پرسپولیس آنها را نمى خواهد و در لیست مازاد تیم هستند. او درباره شایعه حضور کریمى در استیل آذین اظهار داشت: کریمى بازیکن بزرگى است و همیشه پیشنهادات خوبى دارد. من به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیشنهاد مى کنم که اگر او را مى خواهند سریع تر وارد عمل شوند و به شایعات گوش ندهند. با کریمى صحبتى نداشتم و آرزوى قلبى ام این است که او در پرسپولیس بماند. هواداران زیادى به خاطر این بازیکن ارزشمند سکوهاى ورزشگاه آزادى را در دیدارهاى خانگى پر مى کنند. مالک باشگاه استیل آذین در خصوص جذب علیرضا نیکبخت یادآور شد: شرایط نیکبخت نیز مثل کریمى است و او هم باید در پرسپولیس بماند. نیکبخت دل هزاران هوادار را مى تواند خوشحال کند، ضمن اینکه با پرسپولیس قرارداد دارد. هدایتى درباره مذاکره با فریدون زندى تاکید کرد: احترام خاصى براى فریدون زندى قائل هستم اما هیچ مذاکره اى با این بازیکن نداشته ایم و تمام شایعات را در این باره تکذیب مى کنم. هیچ کدام از مسئولان باشگاه نیز با زندى که بازیکن باارزشى براى تیم ملى بوده است، مذاکره نداشته اند. وى درباره تمایلش براى حضور آجورلو، دادکان و کاشانى در هیات مدیره استیل آذین گفت: در این باره خبرهاى جدیدى را در نشست مطبوعاتى اعلام خواهم کرد. قصد دارم از این به بعد هفته اى یک بار با کادر فنى استیل آذین در نشست مطبوعاتى در خدمت خبرنگاران رسانه ها باشم. هدایتى با اشاره به حضور حمید استیلى در کادر فنى استیل آذین خاطرنشان کرد: براى این مربى آرزوى موفقیت مى کنم و امیدوارم بتوانیم با دانش او در لیگ نهم موفق باشیم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد