رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

هاشمى نسب: خداداد نمى خواست صداى برخى تماشاگران را بشنود

مهدى هاشمى نسب مربى تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: خداداد عزیزى در گوش خود گوشى گذاشته بود چرا که نمى خواست صداى برخى از تماشاگران را بشنود.وى در مورد پیروزى یک بر صفر مقابل مس کرمان عنوان کرد: در دیدار با مس از تجربه ۲ دیدار قبلى نهایت استفاده را بردیم و موفق به کسب ۳ امتیاز شدیم. هر چند به دلیل گرما و شرجى بودن بى سابقه هوا در اهواز نتوانستیم در همان نیمه اول کار را تمام کنیم. مس تیم خوبى است. تیم پرویز مظلومى در هفته هاى آینده مى تواند به رده هاى بالاى جدول بیاید. این تیم در دیدار با ما بدشانسى آورد و شکست خورد. هاشمى نسب در مورد این که مظلومى گفته در این دیدار عدالت فوتبال رعایت نشد؛ تاکید کرد: مظلومى بزرگ و استاد من است و من به ایشان ارادت زیادى دارم و قصد ندارم به ایشان جواب بدهم اما اگر عدالت فوتبال در دیدار با ابومسلم و پرسپولیس براى ما هم رعایت مى شد اکنون استقلال اهواز ۶ امتیاز داشت و اگر مقابل مس کرمان هم بازنده مى شدیم براى ما مهم نبود.

مهدى هاشمى نسب مربى تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: خداداد عزیزى در گوش خود گوشى گذاشته بود چرا که نمى خواست صداى برخى از تماشاگران را بشنود.وى در مورد پیروزى یک بر صفر مقابل مس کرمان عنوان کرد: در دیدار با مس از تجربه ۲ دیدار قبلى نهایت استفاده را بردیم و موفق به کسب ۳ امتیاز شدیم. هر چند به دلیل گرما و شرجى بودن بى سابقه هوا در اهواز نتوانستیم در همان نیمه اول کار را تمام کنیم. مس تیم خوبى است. تیم پرویز مظلومى در هفته هاى آینده مى تواند به رده هاى بالاى جدول بیاید. این تیم در دیدار با ما بدشانسى آورد و شکست خورد. هاشمى نسب در مورد این که مظلومى گفته در این دیدار عدالت فوتبال رعایت نشد؛ تاکید کرد: مظلومى بزرگ و استاد من است و من به ایشان ارادت زیادى دارم و قصد ندارم به ایشان جواب بدهم اما اگر عدالت فوتبال در دیدار با ابومسلم و پرسپولیس براى ما هم رعایت مى شد اکنون استقلال اهواز ۶ امتیاز داشت و اگر مقابل مس کرمان هم بازنده مى شدیم براى ما مهم نبود. در کل فوتبال همین است. در بعضى روزها با وجود این که بر بازى مسلط هستید شکست مى خورید و در روز دیگر با وجود برترى حریف برنده مى شوید. ما هم مقابل مس حریف دست و پا بسته اى نبودیم. هاشمى نسب در مورد این که چرا خداداد عزیزى ممنوع المصاحبه شده؛ اظهار داشت: ایشان قبل از بازى با آقاى شریفى صحبت کردند و پس از آن ترجیح داد صحبت نکند. خداداد نمى تواند حقیقت را نگوید و حقیقت هم خوشایند برخى نخواهد بود.او در دیدار با مس هم با شرایط ویژه بر روى نیمکت استقلال اهواز نشست. گوشى اى که در گوش خود قرار داده بود به این جهت بود که نمى خواست صداى برخى تماشاگران را بشنود. وى اضافه کرد: عزیزى دوست نداشت صدایى بشنود چرا که در آن صورت مجبور مى شد عکس العمل نشان دهد. البته خداداد از شکست نمى ترسید. او نه با برد به خود مغرور مى شود و نه از شکست مى ترسد. گوشى هم که در گوش گذاشته بود براى این نبود که از کسى مشاوره بگیرد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد