رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

نیکبخت: نمى خواستم با التماس در پرسپولیس بمانم

علیرضا نیکبخت بعد از ۳ سال حضور در پرسپولیس براى فصل جدید راهى تیم تراکتورسازى تبریز شد. نیکبخت در این باره گفت: انصارى فرد خودش اعلام کرد که دوست ندارد قرارداد مرا تمدید کند و من هم بدون اینکه بخواهم التماس کسى را کنم یا شخصى را واسطه قرار دهم با تراکتورسازى قرارداد بستم. البته باوجود میل باطنى ام از پرسپولیس جدا شدم. اجازه دهید فعلاً صحبتى نکنم. هافبک تراکتورسازى ادامه داد: صحبت هایى راجع به محرومیت من اعلام شده اما غیرواقعى بودند. به شخصه با شریفى و عزیزمحمدى چند بار در این باره صحبت کردم و آنها با اطمینان از غیرواقعى بودن محرومیت قطعى ام صحبت کردند. اگر بخواهند حاضرم تعهد بدهم. ضمن اینکه بعد از محرومیتم از تیم ملى دیگر کوچک ترین مسأله انضباطى هم نداشته ام و این نشان مى دهد که محرومیت جدیدى حقم نیست. نیکبخت درخصوص تراکتورسازى اضافه کرد: تراکتور یک تیم خوب، کم حاشیه و پرتماشاگر است .

علیرضا نیکبخت بعد از ۳ سال حضور در پرسپولیس براى فصل جدید راهى تیم تراکتورسازى تبریز شد. نیکبخت در این باره گفت: انصارى فرد خودش اعلام کرد که دوست ندارد قرارداد مرا تمدید کند و من هم بدون اینکه بخواهم التماس کسى را کنم یا شخصى را واسطه قرار دهم با تراکتورسازى قرارداد بستم. البته باوجود میل باطنى ام از پرسپولیس جدا شدم. اجازه دهید فعلاً صحبتى نکنم. هافبک تراکتورسازى ادامه داد: صحبت هایى راجع به محرومیت من اعلام شده اما غیرواقعى بودند. به شخصه با شریفى و عزیزمحمدى چند بار در این باره صحبت کردم و آنها با اطمینان از غیرواقعى بودن محرومیت قطعى ام صحبت کردند. اگر بخواهند حاضرم تعهد بدهم. ضمن اینکه بعد از محرومیتم از تیم ملى دیگر کوچک ترین مسأله انضباطى هم نداشته ام و این نشان مى دهد که محرومیت جدیدى حقم نیست. نیکبخت درخصوص تراکتورسازى اضافه کرد: تراکتور یک تیم خوب، کم حاشیه و پرتماشاگر است . من در عمر فوتبالى ام هر جا که رفته ام موفق بوده ام و مطمئن باشید در تراکتورسازى بهترین بازى هایم را به نمایش خواهم گذاشت.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد