رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

نکونام: چند پیشنهاد دارم اما در اوساسونا مى مانم

جواد نکونام بازیکن ایرانى تیم فوتبال اوساسونا گفت: تا زمانى که پیشنهاد جدى نشده درباره هیچ کدام از آنها صحبت نمى کنم. وى همچنین اظهار کرد: یک سال دیگر با اوساسونا قرارداد دارم و دوست دارم در این باشگاه بمانم. من هم از باشگاه خاطرات خوبى دارم و هم از مردم پامپلونا، بنابراین طبیعى است که به ماندن در اینجا علاقه داشته باشم. وى درباره پیشنهاداتى که مطرح شده است، گفت: پیشنهاداتى هست و ارائه شده اما تا وقتى جدى نشده درباره اش حرفى نمى زنم. تنها به یک شرط از اوساسونا مى روم و آن هم این است که پیشنهاد بزرگى دریافت کنم. نکونام درباره باقى ماندن اوساسونا در لالیگا گفت: یکى از مشکلاتى که ما در این فصل داشتیم و باعث شد که در پایین جدول براى ماندن تلاش کنیم، این بود که بازیکنان جدید زیادى به تیم اضافه شدند و براى هماهنگ شدن این بازیکنان به زمان بیشترى نیاز داشتیم. همان طور که نتایج تیم ثابت کرد در نیم فصل دوم و با هماهنگ شدن بازیکنان تیم شرایط بهترى را بدست آورد و توانستیم در لالیگا بمانیم.

جواد نکونام بازیکن ایرانى تیم فوتبال اوساسونا گفت: تا زمانى که پیشنهاد جدى نشده درباره هیچ کدام از آنها صحبت نمى کنم. وى همچنین اظهار کرد: یک سال دیگر با اوساسونا قرارداد دارم و دوست دارم در این باشگاه بمانم. من هم از باشگاه خاطرات خوبى دارم و هم از مردم پامپلونا، بنابراین طبیعى است که به ماندن در اینجا علاقه داشته باشم. وى درباره پیشنهاداتى که مطرح شده است، گفت: پیشنهاداتى هست و ارائه شده اما تا وقتى جدى نشده درباره اش حرفى نمى زنم. تنها به یک شرط از اوساسونا مى روم و آن هم این است که پیشنهاد بزرگى دریافت کنم. نکونام درباره باقى ماندن اوساسونا در لالیگا گفت: یکى از مشکلاتى که ما در این فصل داشتیم و باعث شد که در پایین جدول براى ماندن تلاش کنیم، این بود که بازیکنان جدید زیادى به تیم اضافه شدند و براى هماهنگ شدن این بازیکنان به زمان بیشترى نیاز داشتیم. همان طور که نتایج تیم ثابت کرد در نیم فصل دوم و با هماهنگ شدن بازیکنان تیم شرایط بهترى را بدست آورد و توانستیم در لالیگا بمانیم. وى افزود: یکى دیگر از مشکلات ما نداشتن گلزن بود. مى توانم به جرات بگویم در بیشتر بازى هاى این فصل ما در جریان بازى برتر از حریفان بودیم اما، گلزن نداشتیم به همین دلیل بیشتر فشار روى هافبک هاى تیم بود. با این حال ما مصمم بودیم که تیم را در لیگ برتر نگه داریم و خوشبختانه همین اتفاق هم افتاد. نکونام با اشاره به وضعیت اوساسونا در فصل جدید گفت: اطمینان دارم در فصل آینده شرایط بهترى در اوساسونا به وجود خواهد آمد و دیگر این طور نخواهد بود که براى ماندن تلاش کنیم. باشگاه مى خواهد بازیکنان جدیدى را به تیم اضافه کند و با هماهنگى بیشتر فصل بهترى خواهیم داشت. وى درباره عملکرد خود در لالیگا گفت: نمى توانم درباره خودم نظر بدهم اما به هر حال کارى که ازمن خواسته بودند را انجام دادم و خوشحالم که توانستم در این فصل ۹ گل براى اوساسونا به ثمر برسانم. گرچه فصلى که گذشت براى اوساسونا شرایط خوبى نداشت اما براى من فصل خوبى بود. وى در ادامه با بیان اینکه بازى ایران و چین را به دلیل همزمانى با سفرش ندیده است، گفت: بازى با چین را ندیدم اما باید به این درک برسیم که کره شمالى آخرین شانس ماست. اگر به نتیجه دلخواه در این بازى نرسیم باید۴ سال حسرت این روزها را بخوریم. نکونام افزود: غیر از برد در این بازى نباید به نتیجه دیگرى فکر کنیم. بازیکنان هم باید به این حس مسئولیت برسند که براى سرنوشت فوتبال ایران تلاش کنند. من خودم افسوس مى خورم که نمى توانم در بازى مقابل کره شمالى حضور داشته باشم اما مطمئن هستم که تیم ملى مى تواند مقابل کره شمالى به پیروزى برسد. وى ادامه داد: کره شمالى تیم خوبى است و بازى کردن با این تیم سخت است اما سطح فوتبال آنها پایین تر از فوتبال ایران است و براى بردن آنها به معجزه نیازى نیست. نکونام در پایان گفت: حضور در جام جهانى مى تواند تحول بزرگى را در فوتبال ایران ایجاد کند. در جام جهانى ۲۰۰۶ با وجود کسب نشدن نتایج دلخواه اما این حضور تاثیرات زیادى را روى فوتبال ایران گذاشت و حالا هم مهم است که ما به جام جهانى صعود کنیم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد