رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

نقد میهن دوست از وضعیت برپایی نشست ترومای سرخ

نشست خبری فیلم سینمایی «ترومای سرخ» با حضور عوامل فیلم برگزار شد.

اسماعیل میهن دوست طی سخنانی در ابتدای نشست گفت: سینمای مستقل مشکلات زیادی دارد از گرفتن پروانه تا رسیدن به جشنواره فیلم فجر همه چیز دردسر است.
سپس آبان حسین آبادی بازیگر این فیلم گفت: نقش من در مسیر تمرین تغییر کرد، قرار بود ابتدا سارق باشم اما بعد به چیز دیگری تبدیل شدم . پیشینه ای از تئاتر هم به نقش من اضافه شد چون من بازیگر تیاتر هم بودم.

سپس میهن دوست در ادامه گفت: ما سعی نداریم کار را رفع و رجوع کنیم و تأکید می کنم که از کار ناراضی نیستیم اما در لحظه مجبور به بازنویسی برخی سکانس ها شدیم.

یگانه رجبی بازیگر فیلم نیز عنوان کرد: ادعای ترومای سرخ فقط ارایه بیست نفر هنرمند تیاتر به سینما نیست، بلکه تلاشش را کرده تا نشان دهد ما چند ماه تمرین کردیم تا با سینما آشنا شویم.

وی در ادامه گفت: من بخاطر نقشم چند ماه در گیر انجمن ناشنوایان بودم. از آقای میهن دوست تشکر میکنم که سینمای امنی را به ما نشان دادند ما بازیگران تیاتر در تک تک پلاتوهای شهر زحمت می کشیم، تمام بدنمان از تمرین کبود است اما کسی ما را نمی بیند اینکه ما بر پرده نشان داده شدیم نیاز به زمان زیادی نبود، همین که به ما اعتماد شد تشکر می کنم. ما یک مرتبه ظاهر نشدیم بلکه با استعدادمان توسط آقای میهن دوست کشف شدیم.

رجبی اظهار داشت: خیلی از بچه ها زحمت های چند ماهه شان بخاطر تغییر سکانس ها هدر شد اما هنوز از فیلم حمایت می کنند.

همچنین نیکان راست قلم با اشاره به اینکه خیلی حال و هوای فیلم را دوست دارد، گفت: زن تنهایی که اسیر زندگی روزمره است و تلاش می کند مردانه در این فضا زندگی کند، به نظرم نقش خیلی زیبایی است. برای کسی که اولین قدم ها را در سینما بر می دارد این فیلم خیلی فضای امنی بود به لحاظ اخلاقی ما هیچوقت معذب نشدیم و این حسن بزرگی بود.

*نقد میهن دوست از وضعیت برپایی نشست های جشنواره

میهن دوست در بخش دیگری از صحبت هایش با بیان اینکه دو شخصیتی است و هم کارگردان و هم بازرس فیلم ها است، گفت: متاسفانه برای برپایی نشست ها کم لطفی کردند و جلوی تعامل فرهنگی را گرفتند ، در اینجا باورها و سلایق مختلف می توانستند با ما بحث کنند و به یک فرم دیگر و پویاتر تبدیل شوند.
وی با بیان اینکه، ایده فیلم محصول کلاس های تحلیل فیلمش است، توضیح داد: درباره بخش اول فیلم که در ماشین فیلمبرداری می شود باید توضیح دهم که اگر قرار بود به لحاظ حرفه ای کار برای مخاطب عام باشد شرایط تغییر می کرد، چرا که این ساختار این شرایط را می پذیرد مخاطب ما اینگونه است که پتانسیل قصه نامتعارف را داشته باشد.

میهن دوست توضیح داد که یک مقدار برخی فیلم ها حوصله یا جسارتاً آی کیو بالاتری می طلبد، افزود: من به سینمایی معتقدم که راحت الحلقوم نباشد قدری فکر کند و مخاطب را هم بفکر وا دارد.

وی درباره عنوان فیلم گفت: کافی است قدری تحقیق کنیم، تروما اصطلاح آسیب پزشکی است اما من درباره وجهه تسمیه فیلم صحبت نمی کنم مخاطب خودش باید آن را پیدا کند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد