رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

ناگفته‌های «گپ» iFilm در گفت‌وگو با اشکان خطیبی

اشکان خطیبی که این روزها به همراه رامبد جوان اجرای برنامه‌ی «گپ» را در آی‌فیلم عهده‌دار است، درباره‌ی بازخوردهایی که این برنامه تاکنون داشته است، گفت:‌ برخلاف آنچه که برخی‌ها از این برنامه برداشت کرده‌اند، این برنامه اصلا قصد توهین به مردم را ندارد؛ متاسفم که به ما اجازه‌ی آزمون و خطا ندادند.

این بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: یکسری وبلاگ‌نویسان هستند که در وبلاگ‌هایشان از برنامه «گپ» بد می‌گویند و سعی دارند به مردم حقنه کنند که این برنامه قصد توهین به مردم را دارد در حالی که قصد این برنامه فقط این است که مردم بیشتر با مشکلات بازیگران آشنا شوند و در واقع بگوییم که بازیگران با وجود مشهور بودنشان هیچ فرقی با مردم عادی ندارند؛ آنها هم مثل همه دل درد می‌گیرند، ‌عصبانی می‌شوند، عزادار می‌شوند، تصادف می‌کنند و … . ‌متاسفم که حداقل اجازه ندادند که چند قسمت از برنامه پخش شود و سپس قضاوت کنند.
وی خاطرنشان کرد: برنامه «گپ» سعی ندارد بازیگران را از مردم عادی جدا کند؛ به عقیده‌ی من بین من بازیگر با یک رفتگر شهرداری هیچ تفاوتی نیست شاید من به سهم بیشتری از آسایش دست یافته باشم ولی هر دوی ما آدم هستیم و زندگی می‌کنیم.به شدت معتقدم که بازیگران مثل تمامی افراد جامعه هستند شاید شرایط زندگی‌شان به خاطر شغلی که دارند تفاوت داشته باشد ولی همه‌‌ی ما انسان هستیم و از لحاظ انسانی هیچ فرقی با هم نداریم.
او در ادامه‌ی صحبت‌هایش با ایسنا درباره‌ی ادامه‌دار بودن برنامه‌ی «گپ» یادآور شد: از همان ابتدا که طرح این برنامه توسط رامبد جوان تهیه شد قرار بود ادامه داشته باشد در حال حاضر این برنامه در ۱۵ قسمت به صورت تولیدی ضبط شده است و نمی‌دانم با این شرایطی که پیش آمده ادامه پیدا می‌کند یا خیر.
خطیبی در پاسخ به اینکه حضور بازیگران به عنوان مجری در برنامه‌های تلویزیونی چقدر می‌تواند به جذابیت این برنامه‌ها کمک کند؟ گفت: صد در صد می‌تواند به جذابیت برنامه کمک کند؛ چرا که مردم دوست دارند بازیگران را در قالب یک نقش ببینند و برایشان جذاب است به شرطی که از آنها درست استفاده شود،‌ اگر بازیگر باهوش باشد می‌تواند به جذابیت برنامه کمک کند نباید در اینگونه برنامه‌ها مبنا را بر حضور یک بازیگر قرار دهیم چرا که فقط با حضور یک بازیگر جذابیت برنامه تامین نخواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: به نظرم هیچ برنامه‌ی مفرحی نمی‌تواند فقط با حضور یک فرد مشهور موفق باشد، در شرایطی می‌تواند جذاب و موفق باشد که یک بستر مناسب در آن برنامه حاکم باشد تا حضور یک بازیگر بتواند به مقبولیت آن برنامه کمک کند.
او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا یک برنامه‌ی خوب حتی اگر از شبکه‌های دیجیتال هم پخش شود می‌تواند موفق باشد و مخاطبان خود را جذب کند؟ گفت: قطعا یک برنامه خوب زمانی که از شبکه‌های تلویزیونی خودمان به روی آنتن برود، مخاطبان بیشتری دارد ولی در کل اگر یک برنامه خیلی خوب و هماهنگ تولید شود در هر صورت می‌تواند موفق باشد چرا که در حال حاضر هر شبکه‌ای مخاطبان خودش را دارد.
خطیبی در ادامه در پاسخ به اینکه آیا محدودیت‌ها و خط قرمزها در شبکه «آی فیلم» نسبت به شبکه‌های تلویزیونی سراسری کمتر است؟ توضیح داد: اصلا چنین چیزی درست نیست؛ ما دیگر عادت کرده‌ایم که مقابل دوربین باید چطور برخورد کنیم و فرقی نمی‌کند مقابل دوربین شبکه‌های تلویزیونی سراسری باشیم یا شبکه‌های دیگر؛ بنابراین لزومی ندارد که این محدودیت‌ها کمتر و بیشتر باشد چرا که در هر صورت ما مقابل دوربین هستیم و رعایت می‌کنیم‌؛ خط قرمزها هم به همین صورت است اصلا تفاوتی با تلویزیون ندارد حتی شاید گاهی اوقات بیشتر هم باشد.
این بازیگر سینما و تلویزیون درباره‌ی تفکیک جنسیتی مجریان زن و مرد در برنامه‌های تلویزیونی خاطرنشان کرد: این طرح که مجری خانم با بازیگران خانم و برعکس مجری آقا با بازیگران آقا وارد گفت‌وگو شوند از همان ابتدا که رامبد طرح را شروع کرد وجود داشت و قرار شد خانم سحر دولتشاهی با بازیگران خانم و من و رامبد با بازیگران آقا صحبت کنیم چرا که اگر این طور باشد بهتر است؛ با توجه به مسایل عرفی جامعه وقتی دو نفر هم‌جنس هم باشند راحت‌تر با یکدیگر حرف می‌زنند و صمیمی‌تر وارد بحث و گفت‌وگو می‌شوند.
همچنین او در ادامه‌ی گفت‌وگوی خود با ایسنا توضیح بیشتری درباره‌ی کلیت برنامه «گپ» که در حال حاضر روی آنتن شبکه آی‌فیلم است، ارائه داد و خاطرنشان کرد: پذیرفتن چنین برنامه‌هایی که وارد حریم خصوصی و زندگی افراد مشهور می‌شود، نیاز به صبر و تحمل دارد چرا که برای اولین بار است که ما به سراغ سوژه‌های حاد می‌رویم و ممکن است خیلی‌ها خوششان نیاید به همین دلیل به خاطر حاد بودن سوژه من فکر می‌کنم این بازخوردها طبیعی باشد و نیاز به کمی صبر دارد.
وی گفت: در این برنامه این اجازه به ما داده شد تا کمی پایمان را فراتر بگذاریم، ولی من و رامبد و خانم دولتشاهی یک جاهایی مجبور بودیم خودمان را هدف حملات قرار دهیم تا طرف مقابلمان راحت‌تر بتواند ازمشکلات و دغدغه‌های اجتماعیش حرف بزند؛ به طور مثال آن اتفاق نمایشی تصادف و پیرمرد کنجکاو فقط و فقط به این خاطر بود که بازیگرانی که قصد مصاحبه با آن‌ها را داشتیم با خیال راحت‌تر از مسایل و توقع‌هایی که از مخاطبینشان دارند حرف بزنند؛ چرا که می دیدند ما باب طرح این مسایل را باز کرده‌ایم و این باعث می‌شد دیگر سراغ حرف‌های کلیشه‌یی و مرسوم در برنامه های تلویزیونی‌ نروند. من فکر می‌کنم این عمل انتحاری در این برنامه لازم بود ولی امیدواریم این گونه تعبیر نشود که ما دچار خود بزرگ‌بینی شده‌ایم.حداقل راجع به خودم و رامبد می‌دانم که درگیر این گونه مسایل نیستیم و خوب همیشه برای انجام دادن کارهایی که برای اولین بار اتفاق می‌افتد قربانی لازم است … در واقع ما مثل یک جاده صاف کن عمل کردیم و تمام نقدها را هم با جان و دل می پذیریم.
خطیبی در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا گفت: به عنوان صحبت آخر فقط می‌خواهم بگویم میان افراد جامعه هیچ تفاوتی نیست ولی گاهی به خاطر فرسایشی بودن کارها شرایط افراد با یکدیگر تفاوت می‌کند اما در هر صورت همه‌ی ما انسان هستیم این طبیعی است که تا فردی جای دیگری قرار نگیرد نمی‌تواند آن را درک کند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد