رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

ناگفته‌های پیروانی : پرسپولیس با انصاری‌فرد به لیگ یک می‌رود

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با مدیریت عباس انصاری‌فرد به لیگ یک سقوط می‌کند.
افشین پیروانی ناگفته هایی را بر زبان آورد. گفت و گو با پیروانی را در زیر می خوانید:

*بپرسید چه کسی زندگی محمدخانی را به آتش کشید
من قصد وارد شدن در مسائل حاشیه‌ای را ندارم و تا به امروز به جز بیانیه‌ام سکوت کرده‌ام. این حرف را ثابت کرده‌ام اما برخی از پیشکسوتان باز هم مثل اینکه می‌خواهند دستشان رو شود. فقط به برخی از آنها می‌گویم که می‌توانند بپرسند چه کسی زندگی ناصر محمدخانی را به آتش کشید. فرد مورد نظر همین آقایی بود که امروز دم از تعصب و غیرت پرسپولیسی می‌زند.

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با مدیریت عباس انصاری‌فرد به لیگ یک سقوط می‌کند.
افشین پیروانی ناگفته هایی را بر زبان آورد. گفت و گو با پیروانی را در زیر می خوانید:

*بپرسید چه کسی زندگی محمدخانی را به آتش کشید
من قصد وارد شدن در مسائل حاشیه‌ای را ندارم و تا به امروز به جز بیانیه‌ام سکوت کرده‌ام. این حرف را ثابت کرده‌ام اما برخی از پیشکسوتان باز هم مثل اینکه می‌خواهند دستشان رو شود. فقط به برخی از آنها می‌گویم که می‌توانند بپرسند چه کسی زندگی ناصر محمدخانی را به آتش کشید. فرد مورد نظر همین آقایی بود که امروز دم از تعصب و غیرت پرسپولیسی می‌زند.

*نمی‌توانم به ۹۵ هزار نفر خط بدهم
آقایان برای تمام حرف‌هایی که می‌زنند باید مدرک داشته باشند. من هرگز نمی‌توانم به ۹۵ هزار نفر خط بدهم که علیه مدیرعامل و باشگاه شعار بدهند و یا لیدری برای خود استخدام کنم. نیازی به این کار ندارم و همه چیز را در فوتبال با لباس قرمز ثابت کرده‌ام اما آقایانی که ساعت ۳ صبح به خاطر یک لیدر‌ در کلانتری حضور داشتند نیز مثل من حرف می‌زنند یا الان خود را کنار می‌کشند؟

* پرسپولیس با انصاری فرد به لیگ یک می‌رود
با توجه به اتفاقات اخیر و نتایجی که کسب شده از همین الان به افرادی که در پرسپولیس نقش بسزایی دارند اعلام می‌کنم که این تیم با حضور انصاری فرد بدون شک به لیگ یک می‌رود.

*فروشگاه پوشاک برای پرسپولیس بازیکن جذب می‌کند
برای پرسپولیس جای تاسف دارد که چگونه بازیکن و مربی جدید خود را جذب کند اما من باید این مطلب را به اطلاع علاقمندان برسانم که یک فروشگاه پوشاک برای پرسپولیس بزرگ؛ بازیکن جذب می‌کند و تصمیم نهایی را در خصوص مبلغ قرارداد می‌گیرد. آیا این کار در پرسپولیس قابل قبول است؟

* با انصاری فرد ۳ جام از پرسپولیس رو برگرداند
نمی‌دانم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حال حاضر به دنبال توجیه کردن چه چیزی است. ایشان باید بداند وقتی مدیرعامل بود و من سرمربی پرسپولیس بودم تیم در رده سوم جدول بود و در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی شرایط بسیار خوبی داشتیم اما با حضور انصاری فرد ۳ جام از پرسپولیس رو برگرداند و این آقا؛ باشگاه و خیلی‌ها را به بازی گرفت تا در پایان نیز خود را به شیوه جدیدی که در رسانه‌ها می‌بینید؛ کنار بکشد.

* می‌خواهند از اسم پروین استفاده کنند
شرایط طوری است که پرسپولیس در وضعیت خوبی نیست اما آقایان در حال حاضر می‌خواهند از اسم پروین استفاده کنند. آنها این اسطوره بزرگ فوتبال بزرگ پرسپولیس و ایران را به بازی گرفتند. اگر انصاری فرد در خصوص حضور پروین در پرسپولیس صحبتی کرده چرا علنی آن را مطرح نمی‌کند و همه چیز را به گردن سازمان تربیت بدنی می‌اندازد. پس معلوم است با اسم پروین می‌خواهند مدتی از فشارهای که بر رویشان است فرار کنند.

* مدیرعامل پرسپولیس به دنبال لابی با خانه‌ نشینان است
به تمام پیشکسوتان پرسپولیس احترام می‌گذارم اما در حال حاضر احساس می‌کنم مدیرعامل پرسپولیس به دنبال لابی‌ کردن با خانه نشینانی است که برخی از زحمتکشان و مربیان جوان را زیر سئوال ببرد. نمی دانم این کار انصاری فرد واقعا درست است که با آبروی بزرگانی بازی کند که عمری در پرسپولیس توپ زده‌اند و دوران طلایی این تیم را رقم زده‌اند.

* کریمی حرفه‌ای است و به مسائل حاشیه‌ای توجه نمی‌کند
یک جو معرفت کریمی به حضور آقایان در پرسپولیس می‌ارزد. او بازیکن حرفه ای است و به مسائل حاشیه‌ای توجه‌ای نمی‌کند. همین الان هم شاید بهترین پیشنهادها را از آسیا داشته باشد. حالا اعلام کرده‌اند که من با ایشان به دنبال بر هم زدن جو پرسپولیس بوده‌ام. من از زمان جدایی‌ام حتی یک زنگ هم به کریمی نزدم چون می‌دانم او به هیچ عنوان به جز خدمت به پرسپولیس در فکر دیگری نیست و همیشه حاشیه ها را بیرون زمین می‌گذارد و به داخل زمین می‌رود.

* انصاری فرد بماند؛ همه قربانی می‌شوند
به مسئولان پیشنهاد می‌کنم هر چه سریعتر مدیرعاملی که شعار می‌دهد را کنار بگذارند. معتقدم با حضور انصاری فرد همه قربانی می‌شوند و بازیکنان نیز مانند باشگاه در این راه دچار مشکلاتی خواهند شد. امیدوارم مسئولان تصمیم بگیرند که پرسپولیس بیشتر از این ضربه نخورد.

* دنیزلی دیوانه نیست که به ایران بیاید
دنیزلی با بیشیکتاش ترکیه دو جام را کسب کرده و بهترین پیشنهادها را ترکیه و حتی از اروپا دارد. او دیوانه نیست که به ایران بیاید. به نظرم این حرف‌ها فقط به خاطر خاموش کردن خشم هواداران است.

* سخنگوی انصاری فرد علیه او حرف می‌زد
دوست ندارم اسم افراد را بیاورم اما همین آقایی که الان سخنگوی آقای انصاری فرد است در مدت بسیار زیادی علیه او حرف می‌زد و مواردی را بر زبان می‌آورد که در ذهن یک فرد نمی‌گنجید. حالا نمی‌دانم چرا ایشان دایه مهربان‌تر از مادر شده است. البته من خدمتگزار هر پیشکسوت پرسپولیس هستم اما نه هر پیشکسوتی که همه چیز را به خاطر خود شیرینی زیر سئوال ببرد.

* برای گفته‌هایم مدرک دارم
این حرف ها فقط ناگفته هایی بود که پس از مصاحبه‌های تلویزیونی ام باید اعلام می‌کردم. من برای تمام حرف هایم مدرک دارم و با این حرف‌ها به دنبال بازارگرمی نیستم. امیدوارم آقایانی که خود را خدمتگذار هواداران می‌دانند دست از این فیلم خود بردارند و حقیقت را همیشه بازگو کنند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد