رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

ناشناخته‌های ترسناک از مار پرنده و حیوانات دیگر

زمانی که در مورد جانوران ترسناک فکر می کنید تصویر کدام جانور به ذهن شما خطور می کند؟ مار و عقرب و یا شاید هم کوسه ماهی که در اعماق دریا است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با تعدادی از ترسناک ترین جانورانی آشنا کنیم که تقریبا مطمئن هستیم تاکنون در مورد آنها نشنیده اید.

اژدهای کومودور

این جانور بزرگترین گونه موجود از خانواده مارمولکها است که معمولا دارای طولی در حدود ۲ تا ۳ متر و وزنی در حدود ۷۰ کیلوگرم است. این جانور به صورت طبیعی تنها در جزیره ” کومودو” در اندونزی زندگی می کند. کمودور می تواند بسیار خطرناک باشد و یا یک حمله و گاز گرفتن عضوی از بدن قربانی تکیه ای از بدن را جدا کند. گونه ماده این جانور می تواند بدون جفت گیری تخم گذاری کند.

حلزون غول آسای آفریقایی

تمام تصورات خود را در مورد این موجود کوچک فراموش کنید. این خزنده بزرگ و ترسناک که بومی آفریقا است بزرگترین عضو در خانواده حلزون ها بوده و می تواند هم تخم گذاری کرده و هم جفت گیری کند. این خزنده غول پیکر در گذشته به خاطر استفاده از لاک موجود در پشتش به عنوان آتش دان شکار می شده است.

کوسه چین دار

این گونه بسیار نادر از کوسه توسط کارشناسان به عنوان یک فسیل زنده شناخته شده است. دلیل این نام گذاری این است که این جانور از دوران ماقبل تاریخ به این سو تغییر کمی داشته است و تقریبا شکل اولیه خود را حفظ کرده است. این گونه از کوسه به شکل مار ماهی بوده و دندان های بسیار تیزی دارد.

هزار پای صورتی

دیدن یک هزار پا به رنگ صورتی می تواند بسیار جالب و عجیب باشد. اما در همین حال باید به شما هشدار دهیم که این جانور می تواند بسیار خطرناک باشد. این هزار پا که در حالت بلوغ ۳ سانتی متر طول دارد می تواند سم سیانید تولید کرده و آن را از دهانش پرتاب کند.

عروس دریایی فناناپذیر

این موجود سمی و در عین حال زیبا واقعا فناناپذیر به نظر می رسد. این جانور می تواند پس از رسیدن به بلوغ دوباره به دوران پیش از بلوغ باز گردد. در آزمایشات انجام شده بر روی این جانور مشخص شده است که این موجود زنده می تواند ۱۰۰ درصد اندام خود را به حالت قبل بازگرداند. این قابلیت به همراه سمی بودن آن در خانواده جانوران بسیار جالب و البته بی نظیر است. البته باید از نزدیکی زیاد به این عروس دریایی به دلیل سمی بودن پرهیز کرد.

مار پرنده

نظر شما در مورد یک مار سمی که به نوعی قابلیت پرواز دارد چیست؟ این مار دارای سم است اما سم آن برای انسان کشنده نیست. این خزنده بسیار چابک به صورت معمولا بر روی شاخه درختان رفته و از آن آویزان می شود. مار پرنده سپس با حلقه کردن دم خود به دور شاخه و چند بار تکان دادن خود ، شتاب و نیروی لازم را به دست آورده و خود را پرتاب می کند. بر اساس محاسبات این خزنده می تواند تا ۱۰۰ متر را هم در هوا طی کند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد