رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

مهدى مهدوى کیا:کریمى دیوار دفاعى کره را فرو مى ریزد

مهدى مهدوى کیا کاپیتان تیم ملى فوتبال کشورمان با بیان اینکه بازگشت کریمى براى این تیم خیلى مهم بود، ابراز امیدوارى کرد این بازیکن بتواند دیوار دفاعى کره شمالى را به هم بریزد. وى تصریح کرد: بازگشت على کریمى خیلى مهم بود. وى مى تواند دیوار دفاعى کره شمالى را به هم بریزد. این مهمترین نکته اى است که مهدى مهدوى کیا درباره بازى حساس روز شنبه مى گوید. مهدوى کیا در مورد دیدار ایران با کره شمالى گفت: البته بازى بسیار سختى است. کره شمالى ۱۰ امتیاز دارد و بالاتر از ماست اما براى رفتن به جام جهانى راهى جز شکست کره شمالى براى ما باقى نمانده است.کاپیتان تیم ملى فوتبال ایران که تردیدى در اهمیت بازگشت على کریمى ندارد، اضافه کرد: کریمى وزنه بزرگى در بازى با کره شمالى خواهد بود. وى خاطرنشان کرد: کره شمالى تیم با انضباطى است و دفاع مستحکمى دارد. آنها حتما جلوى ما دفاعى بازى مى کنند و على به ما کمک خواهد کرد تا از یارگیرى هاى نفر به نفر آنها فرار کنیم. من مثل همه بازیکنان به نتیجه این بازى امیدوارم.

مهدى مهدوى کیا کاپیتان تیم ملى فوتبال کشورمان با بیان اینکه بازگشت کریمى براى این تیم خیلى مهم بود، ابراز امیدوارى کرد این بازیکن بتواند دیوار دفاعى کره شمالى را به هم بریزد. وى تصریح کرد: بازگشت على کریمى خیلى مهم بود. وى مى تواند دیوار دفاعى کره شمالى را به هم بریزد. این مهمترین نکته اى است که مهدى مهدوى کیا درباره بازى حساس روز شنبه مى گوید. مهدوى کیا در مورد دیدار ایران با کره شمالى گفت: البته بازى بسیار سختى است. کره شمالى ۱۰ امتیاز دارد و بالاتر از ماست اما براى رفتن به جام جهانى راهى جز شکست کره شمالى براى ما باقى نمانده است.کاپیتان تیم ملى فوتبال ایران که تردیدى در اهمیت بازگشت على کریمى ندارد، اضافه کرد: کریمى وزنه بزرگى در بازى با کره شمالى خواهد بود. وى خاطرنشان کرد: کره شمالى تیم با انضباطى است و دفاع مستحکمى دارد. آنها حتما جلوى ما دفاعى بازى مى کنند و على به ما کمک خواهد کرد تا از یارگیرى هاى نفر به نفر آنها فرار کنیم. من مثل همه بازیکنان به نتیجه این بازى امیدوارم. مهدوى کیا که یک نیمه در شکست یک بر صفر مقابل چین حضور داشت، آن بازى را فقط یک دیدار تدارکاتى مى داند. ما در نیمه اول گل بدى خوردیم. بعضى از ما تازه به اردو رسیده بودیم و فرصت کمى داشتیم اما تا روز بازى آماده خواهیم شد. بازى در کره شمالى همیشه حساس و غیر معمول بوده به خصوص براى آنهایى که بازى در آنجا را تجربه کرده اند و مهدوى کیا یکى از همان هاست. وى در این مورد نیز گفت:اما خبر خوب این دفعه این بود که بازى روى چمن مصنوعى نخواهد بود. به علاوه ما هیچوقت مقابل کره شمالى بازنده نبوده ایم که این از لحاظ روانى تاثیر زیادى دارد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد