رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

مظفرى زاده: اولین بار بود چنین اشتباهى انجام مى دادم

سعید مظفرى زاده داور بین المللى فوتبال ایران، روز پنجشنبه اولین قضاوت خود را در فصل جدید رقابت هاى لیگ برتر انجام داد و بازى مس کرمان و پرسپولیس را در ورزشگاه شهید باهنر سوت زد. کمیته داوران فدراسیون فوتبال به داوران تاکید کرده که تا حد امکان از انجام مصاحبه در قبل یا بعد از بازى خوددارى کنند و سعید مظفرى زاده هم تمایل چندانى نداشت تا در مورد داورى اش صحبت کند اما او در جملاتى کوتاه قضاوت خود را راضى کننده دانست. مظفرى زاده گفت: به نظر من بازى بسیار سنگینى را شاهد بودیم اما خوشبختانه تماشاگران و بینندگان بازى جذابى را از هر ۲ تیم دیدند. قضاوت در چنین مسابقاتى سخت است اما معتقدم که تیم داورى، عملکرد قابل قبولى در این دیدار داشت.

سعید مظفرى زاده داور بین المللى فوتبال ایران، روز پنجشنبه اولین قضاوت خود را در فصل جدید رقابت هاى لیگ برتر انجام داد و بازى مس کرمان و پرسپولیس را در ورزشگاه شهید باهنر سوت زد. کمیته داوران فدراسیون فوتبال به داوران تاکید کرده که تا حد امکان از انجام مصاحبه در قبل یا بعد از بازى خوددارى کنند و سعید مظفرى زاده هم تمایل چندانى نداشت تا در مورد داورى اش صحبت کند اما او در جملاتى کوتاه قضاوت خود را راضى کننده دانست. مظفرى زاده گفت: به نظر من بازى بسیار سنگینى را شاهد بودیم اما خوشبختانه تماشاگران و بینندگان بازى جذابى را از هر ۲ تیم دیدند. قضاوت در چنین مسابقاتى سخت است اما معتقدم که تیم داورى، عملکرد قابل قبولى در این دیدار داشت. مظفرى زاده در پاسخ به این سوال که آیا تصمیم هاى شما در اخراج بازیکن مس، اعلام پنالتى به سود پرسپولیس و دادن کارت هاى زرد درست بود، تاکید کرد: من در این مورد نمى توانم حرف بزنم و بهتر است که کارشناسان نظر بدهند اما همانطور که گفتم تیم داورى عملکرد خوبى داشت. این داور در مورد صحنه اى که شیث رضایى را اخراج کرد و بعد متوجه شد که او فقط یک کارت زرد داشته گفت: وقتى شیث رضایى براى پرسپولیس گل زد به جاى اینکه اسم او را در بین گلزنان مسابقه ثبت کنم، در بین بازیکنان اخطارى اسم این بازیکن را نوشتم. بعد از آن شیث یک اخطار دیگر گرفت و من تصور کردم که این دومین اخطار بازیکن پرسپولیس است اما در اصل او فقط یک کارت زرد گرفته بود. شیث این موضوع را به من گفت و در نهایت متوجه شدم که نباید او را اخراج کنم. این اولین بارى بود که چنین اشتباهى را مرتکب مى شدم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد