رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

محصص : دوران دستیارى مرفاوى به پایان رسیده بود

مرتضى محصص مشاور فنى تیم ملى فوتبال گفت: تمدید قرارداد افشین قطبى به برقرارى ثبات در فوتبال ایران کمک مى کند.وى در مورد تمدید قرارداد افشین قطبى تصریح کرد: من در گذشته، چه در زمان برکنارى قلعه نویى و چه در زمان برکنارى دایى با این امر مخالف بودم و حالا خوشحالم که فدراسیون دست به کار خوبى زده و سعى مى کند با تمدید قرارداد قطبى در کادر مربیگرى تیم ملى ثبات ایجاد کند. او ادامه داد: در کنار قطبى در این ۲ ماه حضور داشتم و مى توانم در مجموع حرکت فدراسیون فوتبال مبنى بر تمدید قرارداد قطبى را مثبت ارزیابى کنم. قطبى از لحاظ فنى با توجه به حضور در ۳ جام جهانى به مراتب پیشرفت هاى قابل ملاحظه اى در تمرینات و بازى هاى تیم ملى به وجود آورد و به شهادت اهالى فوتبال در کره جنوبى یکى از بهترین مسابقات ایران را شاهد بودیم. محصص تاکید کرد: در بحث سرمربیگرى تیم ملى تنها ثبات مى تواند به فوتبال ما کمک کند و اگر ثبات نباشد با حضور اریکسون هم فوتبال ما به جایى نخواهد رسید.

مرتضى محصص مشاور فنى تیم ملى فوتبال گفت: تمدید قرارداد افشین قطبى به برقرارى ثبات در فوتبال ایران کمک مى کند.وى در مورد تمدید قرارداد افشین قطبى تصریح کرد: من در گذشته، چه در زمان برکنارى قلعه نویى و چه در زمان برکنارى دایى با این امر مخالف بودم و حالا خوشحالم که فدراسیون دست به کار خوبى زده و سعى مى کند با تمدید قرارداد قطبى در کادر مربیگرى تیم ملى ثبات ایجاد کند. او ادامه داد: در کنار قطبى در این ۲ ماه حضور داشتم و مى توانم در مجموع حرکت فدراسیون فوتبال مبنى بر تمدید قرارداد قطبى را مثبت ارزیابى کنم. قطبى از لحاظ فنى با توجه به حضور در ۳ جام جهانى به مراتب پیشرفت هاى قابل ملاحظه اى در تمرینات و بازى هاى تیم ملى به وجود آورد و به شهادت اهالى فوتبال در کره جنوبى یکى از بهترین مسابقات ایران را شاهد بودیم. محصص تاکید کرد: در بحث سرمربیگرى تیم ملى تنها ثبات مى تواند به فوتبال ما کمک کند و اگر ثبات نباشد با حضور اریکسون هم فوتبال ما به جایى نخواهد رسید. این کارشناس فوتبال ادامه داد: قطبى ۳ دوره در جام جهانى حضور داشت و یک سال و نیم همراه با پرسپولیس به تجربیات ارزشمندى در فوتبال ایران رسید که این مورد مى تواند زمینه موفقیت او را در آینده فراهم کند. مدرس فیفا در مورد تفاوت سطح فنى مسابقات تیم ملى در زمان سرمربیگرى قطبى با مسابقات این تیم در زمان دایى خاطرنشان کرد: نمى توان مربیان را با هم مقایسه کرد. هر دو زحمات زیادى براى تیم ملى کشیدند، همانطور که قلعه نویى براى تیم ملى زحمت بسیارى متحمل شد. البته افکار این ۲ مربى تفاوت بسیارى با هم داشت و در قیاس نمى توان براى تفکرات آنها سقفى قائل شد. وى در مورد شرایط همکارى اش در آینده با تیم ملى گفت: در نشستى که با مسئولان فدراسیون فوتبال برگزار مى کنم در مورد آینده کارى ام با آنها صحبت مى کنم. امیدوارم شرایط ادامه همکارى فراهم شود. البته من در هر عنوانى باشم در خدمت تیم ملى فوتبال کشورم خواهم بود. محصص در مورد شرایط همکارى اش با استقلال اظهار داشت: من عضو کمیته فنى استقلال هستم و در کادر فنى سمتى ندارم. وى در مورد حضور روته مولر در کادر فنى استقلال ادامه داد: روته مولر از لحاظ شخصیتى انسان بزرگى است و توانایى این را دارد فصل آینده با استقلال به موفقیت برسد. در کلاس هاى مربیگرى که وى در ایران برگزار کرد مربیان بزرگى سر کلاس هاى او حاضر شده و از تجربیات او درس هاى بزرگى را فرا گرفتند. این مربى آلمانى در دنیاى فوتبال شناخته شده است و امیدوارم سال آینده با حضور او روزهاى روشنى در انتظار استقلال باشد. کارشناس فوتبال ایران درباره سرمربیگرى مرفاوى در استقلال عنوان کرد: مرفاوى مربى بى حاشیه و قابل احترامى است. احترامى که بازیکنان استقلال به او خواهند گذاشت، مى تواند برگ برنده و کلید طلایى استقلال در فصل جارى باشد. محصص یادآور شد: به نظر من دوران دستیارى صمد با توجه به چند سال دستیارى در کنار مربیان در استقلال به پایان رسیده و او مى تواند با استقلال به عنوان سرمربى روزهاى خوبى را براى هواداران استقلال در فصل آینده رقم بزند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد