رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

محصص: از باشگاه استقلال پولى نمى گیرم

مرتضى محصص عضو جدید کمیته باشگاه استقلال گفت: بابت عضویت در کمیته فنى از استقلال هیچ پولى دریافت نمى کنم. وى همچنین اظهار داشت: صبح روز گذشته با مدیرعامل باشگاه استقلال جلسه داشتم و باعث افتخارم است که در خدمت این باشگاه باشم. البته من هیچ کارى با کادر فنى ندارم و فقط یکى از اعضاى کمیته فنى خواهم بود. رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در مورد اینکه مشاوره فنى به کادر فنى خواهد داد یا نه تصریح کرد: من تنها عضوى از کمیته فنى هستم و در جلسات این کمیته شرکت مى کنم. هفته آینده براى تدریس مربیگرى راهى کره جنوبى خواهم شد. من به طور مرتب در ایران نیستم و تعهدى به کادر فنى باشگاه استقلال ندارم. فقط در هر جلسه کمیته فنى که بتوانم شرکت خواهم کرد. من هیچ پولى از باشگاه استقلال دریافت نمى کنم و قرار نیست از ۸ صبح تا ۱۰ شب در باشگاه استقلال بنشینم. وى در مورد دیدار ایران مقابل کره شمالى گفت: با توجه به شرایطى که در کره شمالى وجود داشت بازیکنان ما نتیجه خوبى گرفتند.

مرتضى محصص عضو جدید کمیته باشگاه استقلال گفت: بابت عضویت در کمیته فنى از استقلال هیچ پولى دریافت نمى کنم. وى همچنین اظهار داشت: صبح روز گذشته با مدیرعامل باشگاه استقلال جلسه داشتم و باعث افتخارم است که در خدمت این باشگاه باشم. البته من هیچ کارى با کادر فنى ندارم و فقط یکى از اعضاى کمیته فنى خواهم بود. رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در مورد اینکه مشاوره فنى به کادر فنى خواهد داد یا نه تصریح کرد: من تنها عضوى از کمیته فنى هستم و در جلسات این کمیته شرکت مى کنم. هفته آینده براى تدریس مربیگرى راهى کره جنوبى خواهم شد. من به طور مرتب در ایران نیستم و تعهدى به کادر فنى باشگاه استقلال ندارم. فقط در هر جلسه کمیته فنى که بتوانم شرکت خواهم کرد. من هیچ پولى از باشگاه استقلال دریافت نمى کنم و قرار نیست از ۸ صبح تا ۱۰ شب در باشگاه استقلال بنشینم. وى در مورد دیدار ایران مقابل کره شمالى گفت: با توجه به شرایطى که در کره شمالى وجود داشت بازیکنان ما نتیجه خوبى گرفتند. در نیمه اول فرصت هاى گلزنى را از دست دادیم و در نیمه دوم هم تیم کره شمالى فرصت هایى را از دست داد. با این حال هنوز براى صعود به جام جهانى امیدواریم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد