رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

محصص:از قطبى ناراحت نیستم

مرتضى محصص مشاور فنى تیم ملى فوتبال گفت: از افشین قطبى ناراحت نیستم و این شایعه را تکذیب مى کنم. وى درباره اینکه گفته مى شود به دلیل ناراحتى از افشین قطبى تیم ملى را در پیونگ یانگ همراهى نکرده است اظهار داشت: این موضوع اصلاً صحت ندارد. من مرتب در کره جنوبى و مالزى کلاس مربیگرى دارم و قبل از توافق با افشین قطبى به او گفته بودم به دلیل قول و قرارهاى قبلى براى برگزارى این کلاس ها نمى توانم تمام وقت در خدمت تیم ملى باشم و ایشان هم پذیرفت. او تاکید کرد: اگر من و قطبى از هم دلخورى داشتیم که او از نظراتم استفاده نمى کرد. فکر مى کنم به اندازه کافى تیم ملى بابت بازى با کره جنوبى نگرانى دارد و روزنامه نگاران ما نباید در این شرایط با طرح کردن این بحث هاى پوچ شرایط را حادتر کنند. محصص ادامه داد: اکثر مربیان بزرگ دنیا با چند مشاور کار مى کنند و دلیلى ندارد که همه مشاوران روى نیمکت بنشینند. من حتى براى بازى با امارات هم اجبارى نداشتم همراه تیم ملى باشم اما به دلیل حساسیت بازى خودم خواستم که همراه تیم باشم و حتى داخل رختکن هم رفتم.

مرتضى محصص مشاور فنى تیم ملى فوتبال گفت: از افشین قطبى ناراحت نیستم و این شایعه را تکذیب مى کنم. وى درباره اینکه گفته مى شود به دلیل ناراحتى از افشین قطبى تیم ملى را در پیونگ یانگ همراهى نکرده است اظهار داشت: این موضوع اصلاً صحت ندارد. من مرتب در کره جنوبى و مالزى کلاس مربیگرى دارم و قبل از توافق با افشین قطبى به او گفته بودم به دلیل قول و قرارهاى قبلى براى برگزارى این کلاس ها نمى توانم تمام وقت در خدمت تیم ملى باشم و ایشان هم پذیرفت. او تاکید کرد: اگر من و قطبى از هم دلخورى داشتیم که او از نظراتم استفاده نمى کرد. فکر مى کنم به اندازه کافى تیم ملى بابت بازى با کره جنوبى نگرانى دارد و روزنامه نگاران ما نباید در این شرایط با طرح کردن این بحث هاى پوچ شرایط را حادتر کنند. محصص ادامه داد: اکثر مربیان بزرگ دنیا با چند مشاور کار مى کنند و دلیلى ندارد که همه مشاوران روى نیمکت بنشینند. من حتى براى بازى با امارات هم اجبارى نداشتم همراه تیم ملى باشم اما به دلیل حساسیت بازى خودم خواستم که همراه تیم باشم و حتى داخل رختکن هم رفتم. مى دانستم تساوى در این بازى اصلا نه تنها به نفع نیست بلکه فاجعه است. مشاور فنى تیم ملى تاکید کرد: اگر بخواهم جواب چنین نوشته هایى را با واکنش شدیدتر بدهم مردم فکر مى کنند واقعا خبرى هست. همیشه آماده انتقاد روى مسائل فنى هستم و همه مربیان ما باید بدانند که هیچ جواب مطلقى براى انتقادها نیست. کسى نمى تواند ادعا کند که براى هر انتقادى جواب دارد. محصص با اشاره به اینکه روزنامه نگاران بهتر است در کلاس هاى مربیگرى شرکت کنند متذکر شد: به دوستان مطبوعاتى پیشنهاد مى کنم به جاى مطرح کردن این بحث ها در کلاس هاى مربیگرى شرکت کنند تا با اطلاعات بالا به نقد بپردازند. این شایعات ما را به انزوا مى برد. فوتبال ملى ما در حال حاضر نیاز به زبان عسل دارد نه زبان غوره. زبان ترش دردى را از ما دوا نمى کند. این کارشناس فوتبال در مورد بازى ایران مقابل امارات گفت: باید در این شرایط مثبت نگر باشیم. دلیلى ندارد منفى فکر کنیم. با انتقاد به جایى نمى رسیم. در بازى با کره جنوبى نباید نقاط ضعف را تکرار کنیم. مقابل امارات بهتر از کره شمالى بازى کردیم. محصص تصریح کرد: قطبى در این بازى تعویض هاى خوبى انجام داد. تعویض بازیکنان بزرگ از اعتبار آنها کم نخواهد کرد. به هر حال یادمان باشد همین مهدوى کیا در بازى رفت براى ما گل حساسى را به ثمر رساند. وى اظهار داشت: این نکته را به یاد داشته باشید که بازیکنان بزرگ ما با انرژى تخلیه شده در حال بازى هستند و با پایان لیگ هاى سخت اروپایى به ایران بازگشته اند. خوشبختانه در درون تیم حاشیه اى نمى بینم. محصص در مورد اینکه در بازى با کره جنوبى چه برنامه اى داشته باشیم گفت: نباید در نیمه اول دروازه مان باز شود. هر چه از زمان بازى بگذرد به نفع ما است، شانس با ما یار خواهد بود. اگر نیمه اول توانستیم گل بزنیم باید حواس خود را براى حفظ آن جمع کنیم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

ایران خسروی

ارسال در ۲۱ آذر ۱۳۸۸

1

قشنگ نبود

پاسخ به کامنت
اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد