رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

متهمان ‌روزها مسافرکشی‌ می‌کردند ‌شب‌ها سرقت

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس عصر روز ۲۸ اردیبهشت امسال یک مرد جوان با مراجعه به کلانتری ۱۳۹ مرزداران از راز یک سرقت پرده برداشت.
این مرد مدعی شد در خیابان گلاب به سمت اشرفی اصفهانی سوار یک دستگاه خودروی پیکان سفید رنگ شدم که در طول مسیر سرنشینان خودرو با تهدید قمه گوشی تلفن همراه و وجوه نقد من را به سرقت بردند.
با ارجاع پرونده به شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنائی تهران، به دستور مقام قضائی، رسیدگی به پرونده در دستور کار کاراگاهان اداره پنجم پلیس اگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: با دستگیری ۶ عضو یک باند سرقت از شهروندان مشخص شد این افراد روزها در مسیرهای متعدد مسافرکشی و شب‌ها در مسیرهای دیگری از شهروندان سرقت می‌کردند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس عصر روز ۲۸ اردیبهشت امسال یک مرد جوان با مراجعه به کلانتری ۱۳۹ مرزداران از راز یک سرقت پرده برداشت.
این مرد مدعی شد در خیابان گلاب به سمت اشرفی اصفهانی سوار یک دستگاه خودروی پیکان سفید رنگ شدم که در طول مسیر سرنشینان خودرو با تهدید قمه گوشی تلفن همراه و وجوه نقد من را به سرقت بردند.
با ارجاع پرونده به شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنائی تهران، به دستور مقام قضائی، رسیدگی به پرونده در دستور کار کاراگاهان اداره پنجم پلیس اگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
بررسی نشان داد اواخر سال قبل شکایت‌های متعددی از سوی شهروندان تهرانی مبنی بر اینکه توسط سرنشینان خودروهای سواری پیکان سفید رنگ یا سمند نقره‌ای، سمند مشکی، سمند یشمی و یا پراید مشکی که تحت عنوان مسافربر از آنان سرقت به عمل آمده واصل شده بود.
با توجه به جزئیات موجود و احتمال اینکه این سرقت‌ها توسط یک باند انجام می‌شود،‌ با تجمیع پرونده‌ها در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنائی تهران ، اکیپ ویژه‌ای از کاراگاهان اداره پنجم پلیس اگاهی مبارزه با سرقت‌های به عنف و تحت پوشش مأمور رسیدگی به این پرونده شدند.
با اطلاعات به دست آمده از شاکیان و منابع و مخبران، کاراگاهان به فردی به نام جلیل که خارج از سیستم نظارتی رانندگان خطی با یک دستگاه خودروی پیکان سفید رنگ اقدام به جابه‌جایی مسافر در مسیر میدان آزادی به یکی از شهرک‌های اطراف تهران می‌کرد مظنون شده و در تاریخ ۱۷ خرداد امسال وی را در شهرک مارلیک شناسائی کردند.
جلیل پس از مشاهده کارآگاهان با خودروی پیکان اقدام به فرار کرد که پس از دقایقی تعقیب و گریز در خیابان‌های مارلیک، دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد که با شناسائی وی توسط یکی از شکات جلیل اعتراف کرد: سرقت را با پیشنهاد یکی از دوستانش به نام حسین ۲۵ ساله انجام داده است.
در روز دستگیری جلیل، حسین نیز در مارلیک شناسائی و دستگیر شد که در بازرسی از منزل وی یک دستگاه لپ‌تاپ و مقداری اموال مسروقه دیگر کشف و ضبط شد.
حسین پس از انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کرد: قبلاً در مسیر میدان آزادی به یکی از شهرک‌های اطراف با خودروام اقدام به حمل مسافر می‌کردم اما دارای مجوز خطی نبودم و چون راننده‌های مسیر که مثل من مجوز نداشتند و خارج از نظارت خطی کار می‌کردند را می‌شناختم در چند مرحله با تعدادی از آنان اقدام به سرقت کردیم.
وی ادامه داد: هر چند وقت با یکی از آنان در خیابان‌های سطح شهر تهران پرسه زده و اغلب شب‌ها یکی از عابران را سوار می‌کردیم. لحظه‌ای پس از حرکت با تهدید چاقو، با سرقت وجوه نقد و اموال با ارزش او را را در حاشیه شهر پیاده می‌کردیم.
در ادامه رسیدگی پرونده ۲ نفر به اسامی مائده۲۳ ساله و رضا ۲۵ ساله زن و شوهر که در تعدادی از سرقت‌ها همدست حسین سردسته باند بودند شناسائی و در تاریخ ۲۳ خرداد امسال در مارلیک دستگیر شدند.
در بازرسی از مغازه این زن و شوهر چک جعلی و آلات استعمال مواد مخدر کشف شد. در سرقت‌هایی که این دو نفر با حسین شرکت داشتند ، رضا به عنوان راننده ، مائده به عنوان مسافر در صندلی جلو و حسین به عنوان مسافر دیگر در صندلی عقب می‌نشست.
مسافر جدید با مشاهده یک زن به عنوان مسافر در صندلی جلو در آن ساعات شب و اعتماد به خودروی شخصی سوار شده و لحظاتی بعد در مقابل تهدید سرنشینان چاره‌ای جزء تسلیم اموال خود نداشت.
۲ نفر دیگر از متهمان به اسامی رضا و شایان شناسائی و دستگیر شدند. شایان در اعترافات خود مدعی شد در ۴ سرقت به همراه حسین، رضا و مائده با خودروی پیکان سفید رنگش به عنوان راننده شرکت داشته است.
تاکنون بیش از ۱۰ نفر از مالباختگان با دعوت به اداره پنجم متهمان دستگیر شده را به عنوان سارقان اموال خود شناسائی کرده‌اند.
با توجه به اینکه متهمان دستگیر شده اغلب در مارلیک دستگیر شده و از طرفی با خودروهای شخصی خود اقدام به جابه‌جایی مسافر از میدان آزادی به یکی از شهرک‌های اطراف تهران می‌کردند اما سرقت‌هایی را که تاکنون اعتراف کرده‌اند یا مالباختگان آنان را شناسائی کرده‌اند مربوط به داخل شهر تهران است که با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد متهمان برای عدم شناسائی خود در مسیری که روزها در آن مسافرکشی می‌کردند اقدام به سرقت در آن مسیرها نمی‌کردند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد