رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

کفاشیان: منتظر مشخص شدن وضعیت تیم ملى آمریکا هستیم

على کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال گفت: براى بازى با تیم ملى فوتبال آمریکا در ورزشگاه آزادى علاقه داریم اما منتظر مشخص شدن وضعیت این تیم هستیم. وى درباره روند پیشرفت تیم هاى پایه اى فوتبال اظهار داشت: مدت زمان زیادى است که فدراسیون برنامه ریزى خوبى را براى تیم هاى پایه در رده مختلف سنى انجام داده است که پیشرفت آن را مى توانیم در این تیم ها ببینیم. به طور مثال تیم زیر ۱۳ ساله کشورمان که در سنگاپور حضور داشت توانست براى المپیک این رده سنى انتخاب شوند. تیم زیر ۱۵ سال موفق شد در غرب آسیا قهرمان شود و تیم زیر ۱۷ ساله ها خود را براى حضور در جام جهانى آماده مى کند. اوادامه داد: فدراسیون براى تیم هاى پایه برنامه ریزى سنگینى انجام داده است اما باید گفت این برنامه ریزى لازم است زیرا این تیم ها آینده فوتبال ایران را رقم خواهند زد و باید بر روى این پتانسیل سرمایه گذارى شود و روند پیشرفت این تیم ها هم رضایت بخش بوده است.

على کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال گفت: براى بازى با تیم ملى فوتبال آمریکا در ورزشگاه آزادى علاقه داریم اما منتظر مشخص شدن وضعیت این تیم هستیم. وى درباره روند پیشرفت تیم هاى پایه اى فوتبال اظهار داشت: مدت زمان زیادى است که فدراسیون برنامه ریزى خوبى را براى تیم هاى پایه در رده مختلف سنى انجام داده است که پیشرفت آن را مى توانیم در این تیم ها ببینیم. به طور مثال تیم زیر ۱۳ ساله کشورمان که در سنگاپور حضور داشت توانست براى المپیک این رده سنى انتخاب شوند. تیم زیر ۱۵ سال موفق شد در غرب آسیا قهرمان شود و تیم زیر ۱۷ ساله ها خود را براى حضور در جام جهانى آماده مى کند. اوادامه داد: فدراسیون براى تیم هاى پایه برنامه ریزى سنگینى انجام داده است اما باید گفت این برنامه ریزى لازم است زیرا این تیم ها آینده فوتبال ایران را رقم خواهند زد و باید بر روى این پتانسیل سرمایه گذارى شود و روند پیشرفت این تیم ها هم رضایت بخش بوده است. رئیس فدراسیون فوتبال درباره نقل قولى از وى در سایت کنفدراسیون آسیا مبنى بر لغو مسابقه با تیم فوتبال آمریکا، گفت: باید شرایط تیم ملى فوتبال آمریکا مشخص شود. من گفته بودم در تاریخى که ایران براى مسابقه با آمریکا مشخص کرده است اگر این تیم در انتخابى جام جهانى به مسابقات پلى آف راه یابد به دلیل برگزارى مسابقات دیگر نمى تواند مقابل ایران مسابقه دهد و فدراسیون فوتبال علاقه مند است که با آمریکا در ورزشگاه آزادى مسابقه دهد. کفاشیان در رابطه با سفر قطبى به کشور انگلستان خاطرنشان کرد: فدراسیون به سرمربى تیم ملى ماموریت داده با مسئولان فوتبال انگلستان براى برگزارى اردو و مسابقه رایزنى داشته باشد و حضور سرمربى تیم ملى در انگلیس نیز براى همین موضوع است. وى در مورد مسابقه تدارکاتى با تیم فوتبال آرسنال گفت: هنوز تیمى براى مسابقه مشخص نشده است و مسابقه با آرسنال مشخص نیست. پس از اینکه قطبى از سفر برگشت در رابطه با برگزارى مسابقات جلسه اى خواهیم داشت. رئیس فدراسیون فوتبال در مورد حکم سرپرستى اصغر حاجیلو عنوان کرد: کارهاى ادارى معرفى ایشان انجام شده است و حکم حاجیلو این هفته زده خواهد شد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد