رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

کریم باقرى :سرمربى پرسپولیس زودتر مشخص شود

کریم باقرى کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم تکلیف سرمربى هر چه زودتر مشخص شود تا تیم کارهاى تاکتیکى خود را دنبال کند.وى همچنین اظهار داشت: خوشبختانه شروع تمرینات ما با عابدزاده بسیار خوب بود و توانستیم رو به جلو حرکت کنیم. باید قدر عابدزاده را که دلسوزانه زحمت مى کشد دانست. او افزود:با اتمام یافتن دوران بدنسازى باید آماده شویم که به کارهاى تاکتیکى روى بیاوریم. این کار نیاز به سرمربى دارد که امیدوارم هر چه سریعتر تکلیف این موضوع روشن شود. براى من فرقى ندارد چه فردى سرمربى پرسپولیس مى شود. من آماده ام که این یکى، ۲ سال به پرسپولیس خدمت کنم. باقرى در خصوص اردوى ترکیه تاکید کرد: اردوى خارج از کشور براى اینکه از حاشیه ها دور باشیم مى تواند به ما کمک کند و سرمربى جدید راحت تر کار خود را شروع کند. امیدوار هستم بتوانیم به هدف خود برسیم البته بازى هاى تدارکاتى نیز مى تواند براى ما نقطه مثبتى باشد. باقرى در خصوص حضورش در کمیته فنى عنوان کرد: من همیشه در خدمت باشگاه هستم و به عنوان بازیکن و کاپپتان تیم نظر خودم را اعلام مى کنم. مسئولان به من لطف دارند که نام مرا در کمیته فنى قرار دارند.

کریم باقرى کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم تکلیف سرمربى هر چه زودتر مشخص شود تا تیم کارهاى تاکتیکى خود را دنبال کند.وى همچنین اظهار داشت: خوشبختانه شروع تمرینات ما با عابدزاده بسیار خوب بود و توانستیم رو به جلو حرکت کنیم. باید قدر عابدزاده را که دلسوزانه زحمت مى کشد دانست. او افزود:با اتمام یافتن دوران بدنسازى باید آماده شویم که به کارهاى تاکتیکى روى بیاوریم. این کار نیاز به سرمربى دارد که امیدوارم هر چه سریعتر تکلیف این موضوع روشن شود. براى من فرقى ندارد چه فردى سرمربى پرسپولیس مى شود. من آماده ام که این یکى، ۲ سال به پرسپولیس خدمت کنم. باقرى در خصوص اردوى ترکیه تاکید کرد: اردوى خارج از کشور براى اینکه از حاشیه ها دور باشیم مى تواند به ما کمک کند و سرمربى جدید راحت تر کار خود را شروع کند. امیدوار هستم بتوانیم به هدف خود برسیم البته بازى هاى تدارکاتى نیز مى تواند براى ما نقطه مثبتى باشد. باقرى در خصوص حضورش در کمیته فنى عنوان کرد: من همیشه در خدمت باشگاه هستم و به عنوان بازیکن و کاپپتان تیم نظر خودم را اعلام مى کنم. مسئولان به من لطف دارند که نام مرا در کمیته فنى قرار دارند. سعى مى کنم هر وقت لازم باشد در خصوص مشکلات تیم حرف هاى خودم را با مسئولان بزنم. کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص جذب بازیکنان جوان یادآور شد : اگر به جوانان اعتماد کنیم ضرر نخواهیم کرد. فقط امیدوارم که این جوانان بدانند که در چه تیمى بزرگى بازى مى کنند و چگونه باید تلاش کنند. وى درباره کریمى گفت: سعى مى کنم بیشتر از حیطه خودم در مسائل باشگاه دخالت نکنم اما امیدوار هستم که على نیز به جمع ما اضافه شود تا با یک تیم کامل و باتجربه در کنار جوانان به لیگ برتر پا بگذاریم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد