رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

کاویانپور: اختلافى با کریمى ندارم

هنوز کسى اردوهاى چند سال گذشته تیم ملى را فراموش نکرده است. براى همه تبدیل به نوعى عادت شده بود. آنها مى دانستند که در اردوها کریمى و کاویانپور باید هم اتاقى باشند، آنها مى دانستند که این ۲ بازیکن به هیچ عنوان از هم جدا نمى شوند. امادر کمتر از چند روز همه چیز به هم ریخت و على و حامد که از برادر به هم نزدیک تر بودند به اوج اختلافات رسیدند.حتى کار به جایى رسیده بود که آنها حاضر نبودند با هم روبه رو شوند. با این حال و پس از گذشت چند سال از آن اتفاقات حالا کریمى و کاویانپور یک بار دیگر به هم رسیده اند.هر ۲ بسیار تغییر کرده اند و کاویانپور نشان مى دهد که هنوز هم مى تواند دوست خوبى براى کریمى باشد چون در ابتداى صحبتش و در وصف کریمى مى گوید: من و کریمى مى توانیم مهره هاى خوبى براى استیل آذین باشیم و با ارائه پیشنهادى که از سوى مدیرعامل این باشگاه مواجه شدیم تصمیم گرفتیم امسال را در این تیم بمانیم. باید بگویم که با کریمى هیچ اختلافى ندارم، ممکن است در گذشته سوء تفاهماتى پیش آمده باشد اما اکنون هیچ اختلافى بین ما نیست.

هنوز کسى اردوهاى چند سال گذشته تیم ملى را فراموش نکرده است. براى همه تبدیل به نوعى عادت شده بود. آنها مى دانستند که در اردوها کریمى و کاویانپور باید هم اتاقى باشند، آنها مى دانستند که این ۲ بازیکن به هیچ عنوان از هم جدا نمى شوند. امادر کمتر از چند روز همه چیز به هم ریخت و على و حامد که از برادر به هم نزدیک تر بودند به اوج اختلافات رسیدند.حتى کار به جایى رسیده بود که آنها حاضر نبودند با هم روبه رو شوند. با این حال و پس از گذشت چند سال از آن اتفاقات حالا کریمى و کاویانپور یک بار دیگر به هم رسیده اند.هر ۲ بسیار تغییر کرده اند و کاویانپور نشان مى دهد که هنوز هم مى تواند دوست خوبى براى کریمى باشد چون در ابتداى صحبتش و در وصف کریمى مى گوید: من و کریمى مى توانیم مهره هاى خوبى براى استیل آذین باشیم و با ارائه پیشنهادى که از سوى مدیرعامل این باشگاه مواجه شدیم تصمیم گرفتیم امسال را در این تیم بمانیم. باید بگویم که با کریمى هیچ اختلافى ندارم، ممکن است در گذشته سوء تفاهماتى پیش آمده باشد اما اکنون هیچ اختلافى بین ما نیست.حامد کوتاه آمده و اختلافات قدیمى را از دل بیرون ریخته است. او زیاد روى این موضوع حرف نمى زند و فقط تاکید مى کند که اختلافى با کریمى ندارد. کاویانپور با اشاره به ثبت قرارداد و ملحق شدن به استیل آذین مى گوید: هواداران پرسپولیس مى فهمند که مصلحت در پیوستن به استیل آذین بوده است. آنها آن قدر فهمیده هستند که مى دانند تصمیمى که من و کریمى گرفتیم بر اساس مصلحت بوده است. در یک ماه گذشته مسائل مختلفى به وجود آمد که باعث شد مذاکراتم با پرسپولیس به بن بست بخورد و به ناچار به پیشنهادهاى دیگرى فکر کنم. پرسپولیس بسیار متشنج و بلاتکلیف بود و تیم امسال شرایط خوبى را ندارد و به همین علت تصمیم گرفتم با کریمى به تیم استیل آذین بپیوندم. کاویانپور در پایان اشاره اى به خرید هاى استیل آذین مى کند و مى گوید: استیل آذین بازیکنان بسیارخوبى را جذب کرده و کادر فنى تیم هم با قدرت در حال به کارگیرى تمرینات نوین در تیم براى بازیکنان هستند و در کل استیل آذین فصل خوبى را سپرى خواهد کرد. باید بگویم که من از تیم هاى شهرستانى چند پیشنهاد داشتم اما به دلیل مشکلات شخصى و با در نظر گرفتن مسافت ترجیح دادم تا در یک تیم تهرانى حضور پیدا کنم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد