رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

قلعه نویى: عملکرد بازیکنان راضى کننده بود

تیم فوتبال سپاهان که اردوى آماده سازى خود را در منطقه گلباشى ترکیه برپا نموده است روز چهارشنبه دهم تیر ماه د ر اولین دیدار تدارکاتى خود به مصاف تیم قره باغ آذربایجان رفت. در این دیدار هر ۲ تیم با قدرت ظاهر شدند و در نهایت بازى با نتیجه مساوى بدون گل پایان یافت . امیر قلعه نویى سرمربى تیم سپاهان در مورد این بازى گفت : بازیکنان سپاهان در اولین بازى تدارکاتى ، نمایش خوب و راضى کننده اى را ارائه دادند و همان فوتبال درگیر شونده که مد نظرم بود را در زمین اجرا کردند . البته تا به حال ۴۰ جلسه تمرینى داشته ایم و بدن بازیکنان در افت بود و تا رسیدن به زمان ایده آل فاصله داریم.وى افزود : براى انجام این دیدار تغییر سیستم دادیم و با اینکه زمان تمرین کمى براى این تغییر سیستم داشتیم اما عملکرد بازیکنان راضى کننده بود و علاوه بر مباحث تاکتیکى و تکنیکى ، بازى درگیر شونده را خوب انجام دادند .

تیم فوتبال سپاهان که اردوى آماده سازى خود را در منطقه گلباشى ترکیه برپا نموده است روز چهارشنبه دهم تیر ماه د ر اولین دیدار تدارکاتى خود به مصاف تیم قره باغ آذربایجان رفت. در این دیدار هر ۲ تیم با قدرت ظاهر شدند و در نهایت بازى با نتیجه مساوى بدون گل پایان یافت . امیر قلعه نویى سرمربى تیم سپاهان در مورد این بازى گفت : بازیکنان سپاهان در اولین بازى تدارکاتى ، نمایش خوب و راضى کننده اى را ارائه دادند و همان فوتبال درگیر شونده که مد نظرم بود را در زمین اجرا کردند . البته تا به حال ۴۰ جلسه تمرینى داشته ایم و بدن بازیکنان در افت بود و تا رسیدن به زمان ایده آل فاصله داریم.وى افزود : براى انجام این دیدار تغییر سیستم دادیم و با اینکه زمان تمرین کمى براى این تغییر سیستم داشتیم اما عملکرد بازیکنان راضى کننده بود و علاوه بر مباحث تاکتیکى و تکنیکى ، بازى درگیر شونده را خوب انجام دادند . قلعه نویى همچنین تیم قره باغ را تیمى با قدرت و خوب توصیف کرد و گفت : اگرخستگى ناشى از تمرینات در ساق پاى بچه ها نبود۴ موقعیت بالاى ۸۰ درصد داشتیم که یقینا به گل تبدیل مى شد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد