رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

قلعه نویى، رحمتى، غلامپور و استقلال جریمه نقدى شدند

کمیته انضباطى فدراسیون فوتبال آراى خود را درخصوص تیم هاى متخلف صادر کرد. اخبار کمیته انضباطى به شرح ذیل است: دیدار ۲ تیم استقلال تهران و سپاهان اصفهان در حالى برگزار شد که تخلفاتى از سوى ۲ باشگاه صورت گرفت.باشگاه استقلال به علت تاخیر ۳ دقیقه اى در نیمه دوم به پرداخت ۷۵۰۰۰۰ ریال جریمه نقدى محکوم شد.همچنین پس از به ثمر رساندن گل از سوى استقلال،بهزاد غلامپور وارد زمین مسابقه شد که این حرکت تخلف بوده و وى به پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدى محکوم شد. امیر قلعه نویى سرمربى سپاهان و سید مهدى رحمتى دروازه بان تیم به دفعات و به ترتیب اعتراضاتى به داور مسابقه انجام دادند و بى احترامى به مسئولین مسابقه از سوى این افراد صورت گرفت.بر همین اساس امیرقلعه نوعى به پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدى محکوم شد.سید مهدى رحمتى نیز با توبیخ کتبى و درج در پرونده به پرداخت ده میلیون ریال جریمه نقدى محکوم شد.

کمیته انضباطى فدراسیون فوتبال آراى خود را درخصوص تیم هاى متخلف صادر کرد. اخبار کمیته انضباطى به شرح ذیل است: دیدار ۲ تیم استقلال تهران و سپاهان اصفهان در حالى برگزار شد که تخلفاتى از سوى ۲ باشگاه صورت گرفت.باشگاه استقلال به علت تاخیر ۳ دقیقه اى در نیمه دوم به پرداخت ۷۵۰۰۰۰ ریال جریمه نقدى محکوم شد.همچنین پس از به ثمر رساندن گل از سوى استقلال،بهزاد غلامپور وارد زمین مسابقه شد که این حرکت تخلف بوده و وى به پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدى محکوم شد. امیر قلعه نویى سرمربى سپاهان و سید مهدى رحمتى دروازه بان تیم به دفعات و به ترتیب اعتراضاتى به داور مسابقه انجام دادند و بى احترامى به مسئولین مسابقه از سوى این افراد صورت گرفت.بر همین اساس امیرقلعه نوعى به پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدى محکوم شد.سید مهدى رحمتى نیز با توبیخ کتبى و درج در پرونده به پرداخت ده میلیون ریال جریمه نقدى محکوم شد. همچنین مدیر عامل باشگاه ابومسلم به منظور رسیدگى به مشکلات مالى امیر اظهرى مبنى بر مطالبه وجه از باشگاه ابومسلم ،کمیته انضباطى فدراسیون روز شنبه ۲۸/۶/۸۸ تشکیل جلسه مى دهد. بنا برشکایت کمیته داوران فدراسیون از کاظم اولیایى به علت انجام مصاحبه با ادعاى بیان اتهاماتى نسبت به داور مسابقه پاس و استیل آذین،کمیته انضباطى روز یکشنبه ۲۶/۶/۸۸ تشکیل جلسه مى دهد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد