رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

قطبی: پس از ۳۵ سال قهرمان جام ملت‌های آسیا می‌شویم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از تمدید قرارداش با فدراسیون فوتبال گفت: آمده‌ام تا با برنامه‌ریزی و استفاده از تمام سرمایه‌های فوتبال ایران موفقیتی بزرگ را برای تیم ملی وحتی فوتبال کشور رقم بزنیم.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افشین قطبی که ساعت ۴ و۳۰ دقیقه بامداد امروز (چهارشنبه) وارد ایران شد در ساعت ۱۱ نشست مطبوعاتی را با حضور اصحاب رسانه در محل فدارسیون فوتبال برگزار کرد.


او که در سفر به ایران با کاروان تیم ملی فوتبال ایران همسفر شده بود این اتفاق را خوشایند ارزیابی کرد و به فال نیک گرفت.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از تمدید قرارداش با فدراسیون فوتبال گفت: آمده‌ام تا با برنامه‌ریزی و استفاده از تمام سرمایه‌های فوتبال ایران موفقیتی بزرگ را برای تیم ملی وحتی فوتبال کشور رقم بزنیم.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افشین قطبی که ساعت ۴ و۳۰ دقیقه بامداد امروز (چهارشنبه) وارد ایران شد در ساعت ۱۱ نشست مطبوعاتی را با حضور اصحاب رسانه در محل فدارسیون فوتبال برگزار کرد.


او که در سفر به ایران با کاروان تیم ملی فوتبال ایران همسفر شده بود این اتفاق را خوشایند ارزیابی کرد و به فال نیک گرفت.


وی در ابتدای این نشست اظهار کرد: شاید این موضوع قدیمی باشد ولی میخواهم باز هم تکرار کنم که به تمام بازیکنان تیم ملی که در سه بازی پایانی ما برای صعود به جام جهانی از دل وجان تلاش کرده‌اند و عملکرد خوبی داشته‌اند و واقعا پیشرفت‌شان فوق‌العاده بود تشکر کنم. آنها در مدت زمان کوتاهی و تنها در طول سه مسابقه توانستند سازماندهی بسیار خوبی در تیم ملی پیدا کنند و بازی‌های زیبایی را به نمایش بگذارند. ما تا جام جهانی تنها ۹ دقیقه فاصله داشتیم و البته نتایج تیم ملی در این سه مسابقه نتایج بدی نبود.


قطبی همچنین با اشاره به خداحافظی سه بازیکن ملی‌پوش از تیم ملی تصریح کرد: برای مهدی مهدوی‌کیا، وحید هاشمیان و علی کریمی آرزوی موفقیت می‌کنم اما باید بگویم که در ابتدا از شنیدن این تصمیم آنها ناراحت شدم. این بازیکنان اثرات مثبت بزرگی در تاریخ فوتبال ایران داشته‌اند و وظیفه‌ی من به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال این است که با آنها صحبت کنم و ببینم آیا واقعا تصمیم‌شان از روی منطق یا فکر بوده است یا خیر؟ البته گمان می‌کنم تصمیم آنها در این مورد تا حدودی احساسی بوده است چرا که در بدن این بازیکنان هنوز فوتبال وجود دارد. بسیار مهم است که یک بازیکن برای آینده‌ی فوتبال خود و خدمت کردن به تیم ملی با طمانینه و از روی فکر و منطق تصمیم بگیرد. در حال اگر متوجه شدم که برخلاف نظر خودم تصمیم این بازیکنان منطقی بوده است برایشان آرزوی موفقیت کرده و می‌دانم که فوتبال آنها و خاطراتشان از قلب مردم پاک نمی‌شود.


قطبی گفت: به ایران آمدم چون معتقدم هنوز کارم را در فوتبال این کشور تمام نکرده‌ام می‌خواهم با استفاده از تمام سرمایه‌های فوتبال ایران وکمک و همدلی تمام عوامل دست‌اندرکار و مردم تیم ملی ایران و بالاتر از آن فوتبال ایران را به جایگاه بالایی برسانیم. می‌خواهیم پس از ۳۵ سال در جام ملت‌های آسیا قهرمان شویم. من ازتمام تجربه‌هایم استفاده کردم تا برای آینده‌ی تیم ملی برنامه‌ریزی کنم تا فوتبال ملی ما بتواند در بستری مناسب پیشرفت کند. ما باید هدف‌های والایی داشته‌ باشیم تا امکان رسیدن به موفقیت چندان دور از ذهن نباشد. از الان تا جام ملت‌های آسیا ۱۹ ماه فرصت باقی است اما این زمان در فوتبال بسیار کوتاه است. ما باید برای هر دقیقه‌ی آن برنامه‌ریزی داشته باشیم در حال حاضر قهرمانی در جام ملت‌های آسیا هدف و اولویت افشین قطبی و فدراسیون فوتبال است.


قطبی ادامه داد: وقتی دیدم تیم ملی ایران و بازیکنان ملی‌پوش ایرانی تنها در سه بازی و مدت زمان کوتاه و حتی انجام بازی‌های سخت خارج از خانه و پروازهای طولانی مدت تا این حد پیشرفت کرده‌اند و سازماندهی مطلوبی در بازی‌های ملی در این چند بازی به نمایش گذاشتند مصمم شدم تا برای خدمت دوباره به تیم ملی به ایران بازگردم. از این رو مذاکرات همسویی با فدراسیون فوتبال داشتیم برخلاف مطالب نادرستی که در برخی از روزنامه‌ها مبنی بر اختلافات مالی افشین قطبی و فدراسیون فوتبال بر سر عقد قرارداد دوباره مطرح می‌شد باید بگویم که برای یک مربی حرفه‌ای سرمربی شدن در تیم ملی کشورش یک موقعیتی است که شاید تنها یک یا دو بار در زندگی‌اش رخ دهد. لذا من حضور در تیم ملی فوتبال ایران به عنوان سرمربی را افتخاری می‌دانم که هیچ قیمتی روی آن نیست. اگر مذاکرات ما با فدراسیون فوتبال و اختلافاتی که تنها از مدیر برنامه‌هایم در این مورد شنیده می‌شد وجود داشت تنها به خاطر تیم ملی و بازیکنان آن بود. چرا که معتقدم ما برای کسب موفقیت باید شرایط ویژه‌ای را برای تیم ملی مهیا کنیم. پرواز با هواپیماهای فوق‌العاده و بکارگیری امکانات لازم و اقامت در هتل‌های ویژه و قرار دادن یک اتاق برای هر بازیکن و همچنین انجام بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های معتبر چیزهایی است که من بر آن تاکید داشته‌ام تا بتواند عاملی برای موفقیت تیم ملی باشد و پول در این قرارداد کمترین ویژگی را به خود اختصاص می‌داد. فکر می‌کنم اگر به گذشته نگاه کنید به صحت صحبت‌های من اطمینان بیشتری پیدا می‌کنید. من مربی بودم که با اولین قرارداد بلند مدت با فدراسیون فوتبال به مدت یک و نیم سال تا پایان جام ملت‌های آسیا با مبلغی کمتر از اولین سال حضورم در تیم پرسپولیس قرارداد بستم. من تنها مربی در تاریخ فوتبال ایران بودم که پس از قطع همکاری با پرسپولیس به این باشگاه پول برگرداندم، لذا این خود کم اهمیت بودن شرایط مالی‌ام در قرارداد بسته شده با فدراسیون فوتبال به وضوح نشان می‌دهد.


قطبی گفت: ما از آن باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی داشته باشیم که در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل برای یک سفر توریستی به آنجا نرویم و بتوانیم پیروزی‌های خوبی کسب کرده و راهی مرحله‌ی دوم آن مسابقات شویم. این می‌تواند هدف دوم من و فدراسیون فوتبال باشد که با چشم‌اندازی بلند مدت استفاده از همه‌ی پتانسیل فوتبال ایران می‌توانیم به آن برسیم.


قطبی با توجه به اهمیت بحث فرهنگ در فوتبال ایران گفت: مساله‌ای که می‌خواهم در اینجا به آن بپردازم بحث امنیت مسائل فرهنگی و اخلاقی در فوتبال ایران است اگر امروز فوتبال ایران در جایگاه واقعی خود قرار ندارد و پیشرفت چندانی نداشته است بی‌شک به دلیل آن است که فرهنگ ما ارتقا نیافته است. در یک خانواده‌ی فوتبال بسیار مهم است که تک تک اعضای آن ازمربیان ، بازیکنان گرفته تا داوران به یکدیگر احترام بگذارند. اگرامروز مردم افشین قطبی را دوست دارند شاید به خاطر ادبیات و احترامی است که سعی میکند به تمام هموطنانش بگذارد. ما باید این احترام متقابل را در فرهنگ فوتبال ایران مد کنیم. واقعا جای تاسف دارد که دیده می‌شود برخی از مربیان و بازیکنان علیه یکدیگر در رسانه‌ها توهین می‌کنند اکنون ما فرصت بسیار خوبی را پیش رو داریم که میتوانیم با تصمیم‌های اصولی و جهشی بزرگ فوتبال ایران را به جایگاه واقعی برسانیم.


وی گفت: معتقدم امروز مردم ایران ورزش را دوست دارند اما رفتار ورزشکاران را نمی‌پسندند. مطمئنا برای اصلاح این مساله بستر خوبی مثل مردم وجود دارد که پذیرای آن هستند و این اصلاح را قبول می‌کنند. اگر امروز قطبی هم به ایران آمده است دلیل اول تا سوم آن مردم‌اند و معتقد است مردم او را انتخاب کرده‌اند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد