رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

قطبى : دلیلى براى فداکارى دوباره نمى بینم!

در حالى که گفته مى شود مشکلات مالى مهمترین مسأله براى تمدید قرارداد با افشین قطبى است، مدیر برنامه هاى او همچنان مشغول مذاکره با مسئولان فدراسیون فوتبال است تا این مشکل به زودى حل شود. افشین قطبى در تازه ترین واکنش خود نسبت به تیم ملى گفت: من امیدوار بودم که تیم ملى را به جام جهانى برسانم. وظیفه من این بود که به تیمم روحیه بدهم. چه اشکالى دارد که ما توقعات مان را بالا ببریم؟ تیم ملى انگیزه مى خواست، روحیه جنگندگى مى خواست، از این گذشته بازیکنان فضاى روحى مناسبى نداشتند اما ما سعى کردیم با ایجاد همدلى و صمیمیت میان بازیکنان فضا را بهبود ببخشیم. وى ادامه داد: البته همه مربیانى که تاکنون به تیم ملى آمده اند زحمت خود را کشیده اند و من قصد ندارم زحمات هیچ یک از مربیان گذشته تیم ملى را زیر سؤال ببرم اما من مسئولیت سختى را قبول کرده ام و از عملکرد خودم پشیمان نیستم اما واقعا متاسفم که تیم ملى به جام جهانى نرفت.

در حالى که گفته مى شود مشکلات مالى مهمترین مسأله براى تمدید قرارداد با افشین قطبى است، مدیر برنامه هاى او همچنان مشغول مذاکره با مسئولان فدراسیون فوتبال است تا این مشکل به زودى حل شود. افشین قطبى در تازه ترین واکنش خود نسبت به تیم ملى گفت: من امیدوار بودم که تیم ملى را به جام جهانى برسانم. وظیفه من این بود که به تیمم روحیه بدهم. چه اشکالى دارد که ما توقعات مان را بالا ببریم؟ تیم ملى انگیزه مى خواست، روحیه جنگندگى مى خواست، از این گذشته بازیکنان فضاى روحى مناسبى نداشتند اما ما سعى کردیم با ایجاد همدلى و صمیمیت میان بازیکنان فضا را بهبود ببخشیم. وى ادامه داد: البته همه مربیانى که تاکنون به تیم ملى آمده اند زحمت خود را کشیده اند و من قصد ندارم زحمات هیچ یک از مربیان گذشته تیم ملى را زیر سؤال ببرم اما من مسئولیت سختى را قبول کرده ام و از عملکرد خودم پشیمان نیستم اما واقعا متاسفم که تیم ملى به جام جهانى نرفت. قطبى در خصوص مذاکراتش با فدراسیون فوتبال براى تمدید قرارداد گفت: همه چیز را به مدیر برنامه هایم سپرده ام. او در حال مذاکره با فدراسیون فوتبال است. از طرفى من یک مربى حرفه اى هستم و این بار به صورت حرفه اى با فدراسیون فوتبال قرارداد مى بندم. قطبى تأکید کرد: دفعه قبل که سرمربیگرى تیم ملى را پذیرفتم بدون هیچ چشم داشت مالى و فقط براى کمک به تیم ملى پذیرفتم که گفت وگو در خصوص مسائل مالى را کنار بگذاریم اما این بار دلیلى نمى بینم که دوباره فداکارى کنم. به همین دلیل منتظر پیشنهاد نهایى فدراسیون فوتبال هستیم و هنوز به توافق نرسیده ایم و در صورت توافق باعث افتخار من است که با تیم ملى به فعالیت خودم ادامه بدهم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد