رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

قطبى: امیدوارم با ۳ گل کره جنوبى را شکست دهیم

افشین قطبى سرمربى تیم ملى فوتبال ایران در پایان تمرینات روز گذشته تیمش که در ورزشگاه جام جهانى سئول برگزار شد، گفت: خوشبختانه همه بچه ها از آمادگى خوبى برخوردارند، بازیکن مصدوم و محرومى نداریم و همین مسأله باعث مى شود تا ما با خیال آسوده ترى به بازى امروز مقابل کره فکر کنیم. سرمربى تیم ملى ایران گفت: امروز قصد داریم با یک بازى هجومى و فراتر از حد انتظار، کره اى ها و تماشاگران آنها را غافلگیر کنیم، چیزى که قطعاً امروز همه طرفداران فوتبال را شگفت زده خواهد کرد. سرمربى تیم ملى ایران درباره میزان شناخت ملى پوشان کشورمان از حریف امروز خود گفت: طى چند روز گذشته به همراه بازیکنان، بازى هاى کره جنوبى را مقابل حریفانى چون عربستان، امارات و کره شمالى را دیده و شناخت بسیار خوبى از آنها به دست آورده ایم، شناختى که قطعاً در راه رسیدن به پیروزى در بازى امروز به ما کمک خواهد کرد. افشین قطبى با توجه به عدم همزمانى دیدارهاى امروز گروه ۲ گفت: متأسفانه بازى ما مقابل کره جنوبى امروز زودتر از بازى ۲ تیم عربستان و کره شمالى برگزار مى شود که این مى تواند براى ما نگران کننده باشد.

افشین قطبى سرمربى تیم ملى فوتبال ایران در پایان تمرینات روز گذشته تیمش که در ورزشگاه جام جهانى سئول برگزار شد، گفت: خوشبختانه همه بچه ها از آمادگى خوبى برخوردارند، بازیکن مصدوم و محرومى نداریم و همین مسأله باعث مى شود تا ما با خیال آسوده ترى به بازى امروز مقابل کره فکر کنیم. سرمربى تیم ملى ایران گفت: امروز قصد داریم با یک بازى هجومى و فراتر از حد انتظار، کره اى ها و تماشاگران آنها را غافلگیر کنیم، چیزى که قطعاً امروز همه طرفداران فوتبال را شگفت زده خواهد کرد. سرمربى تیم ملى ایران درباره میزان شناخت ملى پوشان کشورمان از حریف امروز خود گفت: طى چند روز گذشته به همراه بازیکنان، بازى هاى کره جنوبى را مقابل حریفانى چون عربستان، امارات و کره شمالى را دیده و شناخت بسیار خوبى از آنها به دست آورده ایم، شناختى که قطعاً در راه رسیدن به پیروزى در بازى امروز به ما کمک خواهد کرد. افشین قطبى با توجه به عدم همزمانى دیدارهاى امروز گروه ۲ گفت: متأسفانه بازى ما مقابل کره جنوبى امروز زودتر از بازى ۲ تیم عربستان و کره شمالى برگزار مى شود که این مى تواند براى ما نگران کننده باشد. در حالى که اصولاً در چنین شرایطى مى بایست مسئولان برگزارکننده بازى ها را همزمان برگزار مى کردند که این بار این اتفاق نیفتاد و من از مسئولان فوتبال ایران و نمایندگان رسانه هاى گروهى در ایران مى خواهم که به این مسأله توجه خاص داشته باشند. قطبى در ادامه درخصوص اعتراض به نحوه انتخاب داوران براى بازى هاى تیم ملى ایران گفت: تعجب مى کنم که براى دیدار تیم ملى ایران مقابل کره شمالى داور چینى انتخاب مى کنند و براى بازى با کره جنوبى که یک تیم از شرق آسیاست، داور ژاپنى برمى گزینند که این خود جاى تعجب بسیار دارد. سرمربى تیم ملى گفت: اصلاً قصد توجیه نتیجه بازى امروز را ندارم اما اعتقاد دارم که این مسائل، اتفاقى رخ نداده است. افشین قطبى گفت: با این حرف ها اصلاً دوست ندارم تمرکز خود و تیم ایران را به هم بریزم، با صراحت مى گویم که از هر نظر آماده بازى امروز با کره جنوبى هستیم و به هیچ نتیجه اى هم جز پیروزى راضى نیستیم. سرمربى تیم ملى فوتبال ایران گفت: امیدوارم استقبال تماشاگران از بازى امروز خوب باشد و به نوعى ورزشگاه پر از تماشاگر شود، چرا که اعتقاد دارم که بازیکنان تیم ملى ایران در فضاهاى سنگین بهتر بازى مى کنند و انگیزه شان براى رسیدن به پیروزى مضاعف مى گردد. قطبى درباره شایعه تماس خود با برخى از بازیکنان کره جنوبى گفت: من طى چند روز گذشته هیچ تماسى با بازیکنان کره جنوبى نداشته ام اما یکى از بازیکنان کلیدى کره جنوبى با من تماس گرفت و جویاى احوالات من شد که این مسائل در فوتبال امروز یک امر طبیعى است.سرمربى تیم ملى فوتبال ایران درباره پیش بینى خود از نتیجه بازى امروز گفت: با آمادگى بالایى که از بازیکنان تیم ملى ایران سراغ دارم و از آنجا که همیشه آنها در بازى هاى سرنوشت ساز با انگیزه تر از همیشه ظاهر شده اند، امیدوارم که ما بتوانیم با ۳ گل کره جنوبى را در سئول شکست دهیم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد