رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

قاتل برادرم به دخترم تجاوز کرد و او را کشت

مردی که برادر خود را با انگیزه انتقام جویی به قتل رسانده بود با درخواست اولیای دم مقتول به قصاص محکوم شد.

این پرونده اواسط سال ۸۸ با پیدا شدن جنازه مرد جوانی در شهر زرقان استان فارس به جریان افتاد و کارآگاهان بعد از حضور در محل رهاشدن جسد متوجه شدند این مرد که محمد نام دارد با ضربه چاقو از پا درآمده است. شواهد اولیه نشانگر آن بود که قتل با هدف سرقت انجام نشده و احتمالا انگیزه های شخصی در میان است به همین دلیل تجسس هایی در رابطه با زندگی شخصی مقتول انجام و از اختلافات این مرد با برادرش به نام یحیی پرده برداشته شد.

یحیی وقتی تحت بازجویی قرار گرفت اتهام برادرکشی را انکار کرد ولی در جریان تحقیقات شواهدی به دست آمد که نشان می داد این فرد محمد را به قتل رسانده است. یحیی بالاخره بعد از چند جلسه بازجویی به اتهامش اقرار کرد و گفت: «به خاطر اختلافاتی که از قبل با برادرم داشتم روز حادثه او را به بهانه ای به منطقه ای خلوت کشاندم و در یک فرصت مناسب او را غافلگیر کردم و به قتل رساندم.» متهم در ادامه به بازسازی صحنه قتل پرداخت و سپس پرونده برای رسیدگی در اختیار قضات دادگاه کیفری استان فارس قرار گرفت. در جلسه محاکمه یحیی که چندی قبل برگزار شد نماینده دادستان جرم او را محرز دانست و اولیای دم محمد نیز اعلام کردند خواستار قصاص متهم هستند. سپس نوبت به یحیی رسید تا از خود دفاع کند.

او انگیزه اش را از قتل چنین شرح داد: «برادرم چند سال قبل دختر من را کشت. او فرزندم را مورد آزار و اذیت قرار داد و بعد برای اینکه دستش رو نشود او را به قتل رساند. اما با پیدا شدن جنازه و تحقیقاتی که پلیس انجام داد محمد دستگیر شد و به زندان افتاد. من آن زمان به این شرط که محمد از ایران برود و دیگر او را نبینم از قصاص صرف نظر کردم. محمد نیز بعد از آزادشدن از زندان به قولش عمل کرد و از ایران خارج شد اما چند روز قبل از اینکه برادرم را بکشم باخبر شدم او دوباره به ایران برگشته است از شنیدن این خبر خیلی عصبانی شدم.»

متهم به قتل ادامه داد: «من می دانستم محمد به همسرم نظر دارد برای همین نتوانستم آرام بنشینم و تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم به همین دلیل با وی قرار گذاشتم و در فرصتی مناسب نقشه ام را اجرا کردم.» بنا بر این گزارش هیات قضات بعد از شنیدن اظهارات متهم ختم جلسه را اعلام و پس از انجام شور، این مرد را به قصاص محکوم کردند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد