رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی آخر هفته

در سالروز میلاد حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع) فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی گوناگونی شبکه‌های سیما به نمایش در خواهد آمد

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «آماده باش»، «روز و شب»، «شهر کوچک»، «ترانزیت»، «خواهران غریب»، «کلیک» و «هر نفسی که فرو می‌بریم»، «حمله دایناسور»، «وقت نمایش»، «مکعب»، «۴۴ دقیقه»، «مرد تاریکی»، «داری دیوونم می‌کنی» و «محاصره قلعه»، «موقعیت‌های خطرساز» در سالروزمیلاد حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع) پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ اسفند ماه از شبکه‌های سراسری سیما روی آنتن می‌رود.

در سالروز میلاد حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع) فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی گوناگونی شبکه‌های سیما به نمایش در خواهد آمد

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «آماده باش»، «روز و شب»، «شهر کوچک»، «ترانزیت»، «خواهران غریب»، «کلیک» و «هر نفسی که فرو می‌بریم»، «حمله دایناسور»، «وقت نمایش»، «مکعب»، «۴۴ دقیقه»، «مرد تاریکی»، «داری دیوونم می‌کنی» و «محاصره قلعه»، «موقعیت‌های خطرساز» در سالروزمیلاد حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع) پنجشنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ اسفند ماه از شبکه‌های سراسری سیما روی آنتن می‌رود.


شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم تلویزیونی «آماده باش» صبح پنجشنبه ۱۳ اسفند ماه ساعت ۲۰/۸ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده: سه پسر جوان که دوران خدمت سربازی خود را می‌گذرانند، مرخصی می‌گیرند و به خانه می‌روند. هرکدام از آنها مشکلات خانوادگی دارند که دیگران از آنها خبر ندارند.

مهدی سلوکی، آتیلا پسیانی، علی طباطبایی، میلاد رحیمی و ستاره پسیانی در فیلم تلویزیونی «آماده باش» به کارگردانی بهرنگ توفیقی ایفای نقش کرده‌اند.

*******

فیلم سینمایی «روز و شب» به کارگردانی جونجی ساکاموتو پنجشنبه ۱۳اسفندماه ساعت ۱۶از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در این فیلم می‌بینیم: عده‌ای جوان که عضو یک گروه نمایشی دوره‌گرد هستند، با دزدی و اخاذی از سایر گروه‌های کلاهبردار روزگار می‌گذارنند و به همین دلیل در میان خلافکاران، دشمنان زیادی دارند. آنها با خبرچینی بین گروه‌ها آنها را دچارمشکل کرده و نقشه‌های آنها را لو می‌دهند. پس از مدتی سردسته این گروه که به نام مستعار «چملون» معروف است، به دختر نقاش دوره‌گردی علاقه‌مند می‌شود و روابطی عاطفی بین آنها شکل می‌گیرد.

تاشویا فوجی وارا و آسامی میزوکاوا در فیلم سینمایی «روز و شب» محصول سال ۲۰۰۸ ژاپن بازی کرده‌اند.

*******

فیلم سینمایی «شهر کوچک» به کارگردانی آرن برگن، محصول سال ۲۰۰۸ کشور نروژ پنجشنبه ۱۳ اسفند ماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «ماریا» دختر جوان و مستقلی است که در شهر اسلو زندگی می‌کند. او ده سال قبل پدر الکلی و بد اخلاق خود را که در یک شهر ساحلی به نام هاور زندگی می‌کرد، ترک کرده و به اسلو آمد. پس ‌از سالها، خبر مرگ پدرش را به او می‌دهند و او بر خلاف میل باطنی‌اش به هاور بازمی‌گردد تا در مراسم تدفین پدرش شرکت کند. در بازدید از خانه دوران کودکی، او بار دیگر به آنجا علاقه‌مند شده و تصمیم می‌گیرد در خانه پدری‌اش اقامت کند.

*******

فیلم سینمایی «ترانزیت» به کارگردانی سیدعلی ‌سجادی‌حسینی جمعه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۶ ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: سعید با کار قاچاق و تبدیل سرمایه‌اش به دلار قصد دارد به خارج برود. او می‌کوشد دوستش حمید را با خود همراه کند. سعید، حمید را تشویق می‌کند که هر دو مخفیانه سوار کامیون پدر حمید شوند که عازم ترکیه است. وقتی آن دو به گاراژ می‌روند، متوجه ‌می‌شوند که چند قاچاقچی تعدادی اشیای عتیقه را در کامیون‌ رضا جاسازی‌ می‌کنند. 

فرامرز قریبیان، محمد سام قریبیان، رامبد شکرابی، منوچهر حامدی و اکبر دودکار در فیلم سینمایی «ترانزیت» محصول سال ۱۳۷۲ بازی کرده‌اند.


شبکه دو

فیلم سینمایی «خواهران غریب» به کارگردانی و تهیه کنندگی کیومرث پوراحمد پنجشنبه ۱۳ اسفند ساعت ۳۰/۱۴ از شبکه دو پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی زنده یاد خسرو شکیبایی، افسانه بایگان و پروین دخت یزدانیان می‌بینیم: نسرین و نرگس دو خواهر دو قلو که هرگز یکدیگر را ندیده‌اند و نمی‌شناسند در یک برنامه تفریحی که برای مدارس برگزارشده با هم برخورد می‌کنند، آنها با جستجو در می‌یابند که والدینشان سال‌ها پیش جدا شده‌اند و حالا پدر قصد ازدواج دارد. نرگس و نسرین تصمیم می‌گیرند جای خود را با هم عوض کنند، نسرین نزد مادر و نرگس نزد پدر می‌رود ولی بعد برای آشتی دادن پدر و مادر تصمیم می‌گیرند خود را مخفی کنند.

********

فیلم سینمایی «کلیک» پنجشنبه ۱۳اسفند ساعت ۳۰/۱۸ازشبکه دوسیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: «مایکل نیومن» مرد جوانی است که به همراه همسرش «دونا» و دو فرزندش زندگی متوسطی دارد. مایکل همیشه به دنبال داشتن شرایط و وضیت بهتری در زندگی است و به نوعی هیچ‌گاه از شرایطی که در حال حاضر بر زندگیش حاکم است، رضایت ندارد. اوضاع به همین منوال ادامه دارد تا اینکه مردی به نام مارتی به او کنترلی می‌دهد که به وسیله آن می‌تواند دردنیای اطرافش تصرف نماید و آن را بر طبق میل و خواسته خودش تغییر دهد.

آدام سندلر و کیت بکن سانی در فیلم سینمایی «کلیک» به کارگردانی فرانک کوراکی محصول سال ۲۰۰۶ آمریکا بازی کرده‌اند.


*********

فیلم سینمایی «هر نفسی که فرو می‌بریم» به کارگردانی گری لاو پنجشنبه ۱۳ اسفند ماه ساعت ۴۵/۲۳ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: جسد دبی بریتون خانمِ پلیسی که چند سالِ قبل به طور مشکوکی ناپدید شده بود، در رودخانه تایمز به طور ناگهانی پیدا می‌شود. دبی بریتون، خانمِ افسری است که به خاطر شجاعت در یک حادثه تیراندازی به دو کودک و نجاتِ آنان، مدالِ لیاقت دریافت کرده بود مشهور شده و دائماً در روزنامه‌ها از او نام می‌برند. کریستوفر مرد جوانی که در یک هتل کار می‌کند، از دبی بریتون خوشش می‌آمده به طوری که در منزلش تمامی فیلم‌های پخش شده از او را ضبط می‌کرده و برای خود نگه می‌دارد، همچنین اکثر روزنامه‌های مربوط به دبی را هم جمع‌آوری کرده است.

فیلم سینمایی «هرنفسی که فرو می‌بریم» به تهیه کنندگی جوی اسپینک محصول سال ۲۰۰۱ کشور انگلستان است.


********

فیلم سینمایی «حمله دایناسور» به کارگردانی پل زیلر، محصول سال ۲۰۰۸ کانادا، جمعه ۱۴اسفند ماه ساعت ۳۰/۱۸ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: یک دایناسور در جزیره پیدا می‌شود و شروع به خوردن انسانها می‌نماید. یک گروه دانشمند مشغول تحقیق در یک دریاچه قدیمی هستند که با یک شیء عجیب و غریب روبه‌رو می‌شوند. آنها شیء را از آب خارج می‌کنند و به ساحل می‌آورند که متوجه می‌شوند این شیء تخم یک دایناسور دو زیست غول پیکر است که سالها پیش منقرض شده‌اند. دایناسور که آنها را مهاجمینی می‌داند که به بچه (تخم) اش حمله کرده‌اند به ساحل آمده و تمام دانشمندان را می‌خورد.

برایان کراس درفیلم سینمایی«حمله دایناسور» به تهیه کنندگی کیرک شاو بازی کرده است.


شبکه سه

پنجشنبه ۱۳ اسفند ماه ساعت ۲۰ فیلم سینمایی «وقت نمایش» ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم می‌بینیم: یک پلیس دست و پا چلفتی برای پیشرفت در اداره پلیس به همکاری با یک کارآگاه جدی و خشن در ساخت یک برنامه تلویزیونی به نام شوتایم مبادرت می‌کند. در این حین این پلیس به یک گروه فعال در قاچاق اسلحه برخورده و بعد از ماجراهای پلیسی و کمدی موفق می‌شوند این گروه را نابود و تحویل پلیس قضایی دهند.

رابرت دنیرو، ادی مورفی و راشل هریس درفیلم سینمایی «وقت نمایش» به کارگردانی تام دی محصول سال ۲۰۰۲ آمریکا بازی کرده‌اند.


*******

فیلم سینمایی «مظفرنامه» پنجشنبه ۱۳ اسفند ساعت ۳۰/۱۰ از شبکه سه روی آنتن می‌رود.

این فیلم به کارگردانی محمدرضا ورزی تهیه شده و در آن سعی شده بخشی از تاریخ معاصر ایران با کمدی موقعیت به تصویر کشیده شود.

در این فیلم اکبر عبدی، محمد ابهر، بهزاد فراهانی، محمد ساربان، سپند امیرسلیمانی، شقایق فراهانی، کمند امیرسلیمانی، مسعود عجمی، بیژن علیمحمدی، محسن صادقی نسب و احمد کشاورزی ژرف به ایفای نقش پرداختند.

از دیگر عوامل فیلم «مظفرنامه» می‌توان به محسن جاهد تهیه‌کننده، مهدی کیهانی و نعمت‌الله مهاجرانی مدیران تولید، امیر اسکندری طراح گریم و نوید فرح مرزی طراح صحنه و لباس اشاره کرد.


********

فیلم سینمایی «رمز» جمعه ۱۴ اسفند ساعت ۳۰/۱۰ از شبکه سه روی آنتن می‌رود.

در این فیلم خواهید دید: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از ورود به پرونده ای با مدارکی روبرو می شوند که یکی از همکارانشان با باند مورد نظر فعالیت می کند. این همکاری به از بین رفتن خانواده سرکرد (مأمور ارشد )فیلم می انجامد.

آتیلا پسیانی، پرویز پورحسینی و بیتا بادران در فیلم سینمایی «رمز» به کارگردانی محمدعلی سجادی بازی کرده‌اند.


*********

فیلم تلویزیونی «کابوس» به کارگردانی سیروس مقدم جمعه ۱۴ اسفندماه ساعت ۲۳ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

امین زندگانی، مهراوه شریفی‌نیا، کورش سلیمانی، فرشید زارعی‌فرد، بهنام قربانی، شهرزاد کمالزاده، هیلدا خسروی، بهروز خوش‌فطرت، محمدرضا نصیری و نفیسه روشن ساخته شد.

«کابوس» درباره دختری جوان است که چهار سال بعد از ازدواج با منصور دچار بیماری روحی روانی می‌شود. این بیماری از او چهره زنی ناسازگار ساخته و تلاش‌های همسر و خانواده‌اش برای معالجه نتیجه نمی‌دهد و شرایط روحی او روز به روز بدتر می‌شود.


شبکه چهار

فیلم سینمایی «مکعب» به کارگردانی آندرسی سکولا پنجشنبه ۱۳اسفند ماه ساعت ۴۵/۱۵ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

دراین فیلم خواهید دید: چند نفر در یک مکعب هزار تو یا به عبارت دیگر درهزاران مکعب تو در تو گیر افتاده‌اند و هر کدام ازاین مکعب‌ها هم قوانین فیزیکی مخصوص به خود را از نظر زمان و گرانش دارد. هیچ کدام از این افراد نمی‌دانند چگونه به اینجا آمده‌اند و نمی‌دانند هم که چگونه باید از آن خارج شوند. تلاش این افراد برای فرار به جایی نمی‌رسد چون واقعا نمی‌دانند به کجا باید بگریزند و راه نجات کجاست.

فیلم سینمایی «مکعب» محصول سال ۲۰۰۲ کشور کانادا است.

*********

فیلم سینمایی «۴۴ دقیقه» به کارگردانی ایوسیمون پنجشنبه ۱۳اسفند ماه ساعت ۳۰/۲۰ از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.

داستان فیلم سینمایی «۴۴ دقیقه» درباره یک گروه سارق بانک است که با دستبرد زدن به چند بانک، یک مامور پلیس را می کشند و یک پلیس که دوست صمیمی مقتول بوده در پی آنان است.

مایکل موسون و دان لوبنسگتون درفیلم سینمایی «۴۴ دقیقه» محصول سال ۲۰۰۳ کشورکانادا بازی کرده‌اند.

*******

فیلم سینمایی «مرد تاریکی» به کارگردانی سام ریمی جمعه ۱۴اسفند ماه ساعت ۴۵/۲۰ در قالب برنامه سینما ۴ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: دانشمندی به نام پیتون در آزمایشگاه خود موفق به ساخت نوعی پوست با مواد شیمیایی است این پوست هر چند زیر نورت نها نود دقیقه دوام می‌آورد، اما به شدت مورد توجه یک شرکت تجاری قرار گرفته است. سارقین از طرف این شرکت تحقیقات پیتون را به دست می‌آورند و آزمایشگاه را منهدم می‌کنند. پیتون به شدت مجروح شده و چهره اش به طرز وحشتناکی از شکل می‌افتد.

سام نیلسون، فرانسیس مک دورنماند و کالین فریلزدرفیلم سینمایی «مرد تاریکی» محصول سال ۱۹۹۰ کشور آمریکا بازی کرده‌اند.


شبکه تهران

فیلم سینمایی «داری دیوونم می‌کنی» پنجشنبه ۱۳اسفند ماه ساعت ۳۰/۱۳ از شبکه تهران سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی اد اتیل، اتان امبری و جوبت ویلیامز خواهید دید: مردی به نام داچ که با زنی بیوه به نام ناتالی ازدواج کرده است، برای جلب رضایت زن با پسر او که تحت تأثیر رفتار پدر سابقش است، مشکل دارد. او تصمیم می‌گیرد به همراه آنها به سفر رفته تا از این طریق بتواند پسر را متقاعد سازد که با هم کنار بیایند و به زندگی خود ادامه دهند. او طی دردسرهای فراوان با پسر، سرانجام موفق می‌شود رفتار او را عوض کند.

فیلم سینمایی «داری دیوونم می‌کنی» به کارگردانی دومنیک سینا محصول سال ۱۹۹۱ کشور آمریکا می‌باشد.

************

فیلم سینمایی «محاصره قلعه» ۴۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۱۴ اسفند ماه ازشبکه تهران سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم مربوط به مرد کشاورزی است که به همراه همسر و فرزندش در مزرعه‌اش زندگی می‌کند و زندگی بسیار ساده‌ای دارد. او در کودکی در این دهکده رها شده و توسط مرد دهقانی بزرگ شده است. روزی همسرش به همراه پسرشان برای فروش محصول و دیدن خانواده‌اش به شهر می‌رود و درست در همان لحظات اولیه ورودشان، گروهی یاغی به آنجا حمله‌ور شده و پسرش را می‌کشند و زن را نیز به اسیری می‌برند.

جیسون استتام ولی لی سوبیسکی در فیلم سینمایی «محاصره قلعه» به کارگردانی اوبول محصول سال ۲۰۰۷ کشورهای آمریکا، کانادا و آلمان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

********

جمعه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۳۰/۱۳ فیلم سینمایی «موقعیت‌های خطرساز» به کارگردانی کریستین فرانسیس از شبکه تهران سیما پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «موقعیت‌های خطرساز» داستان یک زن پزشک معتمد وزارت کار به نام جولیت لسیج است که در یک درمانگاه مشغول به کار جدیدش شده است. او پیش از این در اورژانس بیمارستان مشغول بوده؛ اما برای یافتن وقت کافی که در کنار خانواده‌اش باشد، به این درمانگاه آمده است. او با بیمارانی روبه‌رو می‌شود که همه دچار اضطراب و تشویش کاری هستند.

دلفین ریچ و دلفین سریتا درفیلم سینمایی «موقعیت‌های خطرساز» محصول سال ۲۰۰۲ کشور فرانسه بازی کرده‌اند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد