رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

فیلم‌های سنیمایی آخر هفته در تلویزیون

در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته، ۱۲ فیلم سینمایی و تلویزیونی از شبکه‌های سیما به نمایش در خواهد آمد.
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «یکی هم کم نباشد» (یی مو ژانگ)، «بیم موج» ( راما قویدل )، «قتل ژنرال(قسمت اول)» (جیورجیو کاپیتانی)، «قتل ژنرال (قسمت دوم)» (جیورجیو کاپیتانی)، «گرگ دریا (قسمت اول)» (کریستف شرو)، «وقایع شانگهای» (دانی ین )، «گرگ دریا (قسمت دوم)» (کریستف شرو)، «ضیافت بابت» ( گابریل اکسل )، «زندگی کولی وار» ( اکی کاریز ماک)، «روزی که زمین باز ماند» (اسکات دریکسون)، «زباله‌های خشم» (ویلسون یپ) و «ایل وگ» ( فریدون نجفی ) پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.
شبکه یک
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «یکی هم کم نباشد» به کارگردانی یی مو ژانگ پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۲۲ ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: در یک روستای دور دست در دل کوه‌ها، یکی ازمعلم‌های مدرسه می‌خواهد برای مدت یک ماه به مرخصی برود و کدخدا می‌تواند فقط یک دختر ۱۳ ساله به نام «وی مینژی» را که تحصیلات متوسطه دارد به عنوان جانشین پیدا کند.

در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته، ۱۲ فیلم سینمایی و تلویزیونی از شبکه‌های سیما به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «یکی هم کم نباشد» (یی مو ژانگ)، «بیم موج» ( راما قویدل )، «قتل ژنرال(قسمت اول)» (جیورجیو کاپیتانی)، «قتل ژنرال (قسمت دوم)» (جیورجیو کاپیتانی)، «گرگ دریا (قسمت اول)» (کریستف شرو)، «وقایع شانگهای» (دانی ین )، «گرگ دریا (قسمت دوم)» (کریستف شرو)، «ضیافت بابت» ( گابریل اکسل )، «زندگی کولی وار» ( اکی کاریز ماک)، «روزی که زمین باز ماند» (اسکات دریکسون)، «زباله‌های خشم» (ویلسون یپ) و «ایل وگ» ( فریدون نجفی ) پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.


شبکه یک

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «یکی هم کم نباشد» به کارگردانی یی مو ژانگ پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۲۲ ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: در یک روستای دور دست در دل کوه‌ها، یکی ازمعلم‌های مدرسه می‌خواهد برای مدت یک ماه به مرخصی برود و کدخدا می‌تواند فقط یک دختر ۱۳ ساله به نام «وی مینژی» را که تحصیلات متوسطه دارد به عنوان جانشین پیدا کند. معلم روستا در حال ترک کردن آنجاست و همه سفارشهای لازم را به «وی» می‌کند و به ازای هر روز یک عدد گچ به او می‌دهد و از او قول می‌گیرد به ازای هر روز ۱۰ یوآن به او بدهد، به شرط آنکه حتی یک نفر از دانش آموزان کلاس تا زمان برگشت او کم نشوند.

فیلم سینمایی «یکی هم کم نباشد» محصول سال ۱۹۹۹ کشور چین می‌باشد.

**********

فیلم تلویزیونی «بیم موج» جمعه ۱۷ اردیبهشت ‌ماه ساعت ۱۶ازشبکه یک‌ سیما روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم درمورد دختری به نام محدثه است که به اتفاق مادر و تنها برادرش درخانواده مذهبی زندگی می‌کند. او که به ظاهر دخترمومنه و معتقدی است پس از مدتی ادعا می‌کند که با عوالم بالا در ارتباط است و به او الهاماتی می‌شود و خود را دارای کرامات معرفی می‌کند. برادرش مهدی که به اوعلاقمند است نگرانیش را درمورد خواهر با معلم و پیشنماز مسجد که مرد فرهیخته‌ای است مطرح می‌کند.

امیرآقایی، شقایق دهقان، پویا امینی، مژگان ربّانی، فرید قبادی، شمسی صادقی، محمد عمرانی، منظر لشکری و مریم خدا رحمی در فیلم تلویزیونی «بیم موج» به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان بازی کرده‌اند.


شبکه دو

فیلم سینمایی «قتل ژنرال» به کارگردانی جیورجیو کاپیتانی پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ساعت ۴۵/۲۳ ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: ژنرال «دالا کیزا» یکی از فرماندهان پلیس ایتالیا است. او در دورانی زندگی می‏کند که گروه کمونیست بریگادهای سرخ سر به شورش برداشته‏اند و برای برهم ‏زدن امنیت عمومی به انفجار بمب، ترور شخصیت‏ها و… می‏پردازند و سعی دارند مقامات دولتی را زیر فشار بگذارند تا به خواسته‏های خود برسند. یکی از این خواسته‏ها آزادی رهبر دربندشان است.

پائولو کاسیراجی، فرانسیسکا کاوالین و جیان کارلو جیانینی درفیلم سینمایی «قتل ژنرال» محصول سال ۲۰۰۷ ایتالیا ایفای نقش کرده‌اند.


*********

عصر روز جمعه ساعت ۳۰/۱۷ قسمت دوم فیلم سینمایی «قتل ژنرال» به کارگردانی جیورجیو کاپیتانی از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: پس ازموفقیت ژنرال در برخورد با بریگادهای سرخ، از او دعوت می‏شود تا برای مبارزه با مافیا به پالرمو برود. او ازخانواده خود جدا می‏شود و به پالرمو می‏رود، اما به خاطر خطرات زیادی که رفتن به پالرمو و آغاز مبارزه با مافیا در پی دارد، تصمیم می‌گیرد همسرش را با خود نبرد. اما امانوئلا از شنیدن این تصمیم بسیار برآشفته می‌شود و با اصرار از ژنرال می‌خواهد او را نیز همراه خود ببرد.

 

شبکه سه

فیلم سینمایی «گرگ دریا» به کارگردانی کریستف شرو پنجشنبه شب ساعت ۲۰ ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: نویسنده‌ای به نام همفری ویدن به همراه چند تن دیگر برای مهاجرت سوار کشتی صید نهنگی به نام «روح» می‌شوند. کاپیتان کشتی به نام ولف لارنس، مردی است خشن و جنایتکار که به شدیدترین وضع در رقابت با برادرخود درزمینه صید است. گروه مهاجرین سعی در فرار ازکشتی دارند، چون کاپیتان که آنها را از دریا گرفته است قصد پیاده کردن آنها در هیچ ساحلی را ندارد. در نهایت در درگیریهای فراوان و به کمک چند ملوان، کاپیتان کشته و همسر نجات می‌یابند.

توماس کچ من، فلورین استتر و هنینگ بادوم درفیلم سینمایی «گرگ دریا» محصول سال ۲۰۰۸ آلمان بازی کرده‌اند.

*************

صبح جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ‌ساعت ۱۰/۱۱ فیلم سینمایی «وقایع شانگهای» به کارگردانی دانی ین ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده: دکتر تانگ سان دریکی از محلات فقیر نشین شانگهای به طبابت مشغول است که مورد علاقه مردم می‌باشد. روزی گروهی گنگستر به شهر وارد می‌شوند تا با ارعاب منازل را تخریب به جای آن کازینو بسازند. دکترعلی رغم علاقه‌ای که به خواهر رئیس گروه گنگسترها دارد با آنها وارد مبارزه می‌شود و در نهایت از تخریب منازل جلوگیری می‌کند.

دانی ین، آتنا چو و چان حین پانگ درفیلم سینمایی «وقایع شانگهای» محصول سال ۱۹۹۸ کشور چین بازی کرده‌اند.

***********

قسمت دوم فیلم سینمایی «گرگ دریا» به کارگردانی کریستف شرو جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۳۰/۲۲ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.


شبکه چهار

فیلم سینمایی «ضیافت بابت» به کارگردانی گابریل اکسل پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ساعت ۳۰/۱۵ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

دراین فیلم با بازی استفان آئورن و بادیل کیزرمی بینیم: در دانمارک قرن ۱۹ دو خواهرمسن و مجرد با پدر پیرخود در دهکده‌ای زندگی می‌کنند. پدرآنها معلم و بزرگ اهالی روستا است و دارای احترام زیادی بین اهالی روستا است. درحالیکه هر دو خواهر موقعیت این را دارند که به خواستگاران خود جواب مثبت بدهند و روستا را ترک کرده و زندگی بهتری داشته باشند ولی تصمیم گرفته‌اند که کنار پدر پیر خود باشند و به او و اهالی روستا خدمت کنند.

فیلم سینمایی «ضیافت بابت» محصول سال ۱۹۸۷دانمارک در ژانر درام ساخته شده است.


*************

فیلم سینمایی «زندگی کولی وار» به کارگردانی اکی کاریز ماک جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه ساعت ۳۰/۲۰ در قالب ” برنامه سینما ۴ ” ازشبکه چهارسیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی ماتیو پلون واولین دی دی، درباره یک نویسنده است که به دلیل فقر و بی پولی خانه اش را از دست می‌دهد و یک فرد دیگر خانه اش را اجاره می‌کند. او بازمی گردد و ادعا می‌کند وسایل خانه مال اوست پس اجازه دارد دراین خانه زندگی کند. دوست نویسنده که خود نقاش است از راه می‌رسد و سعی می‌کند بین مرد تازه وارد و دوست نویسنده‌اش آشتی برقرار کند. درنهایت آنها تصمیم می‌گیرند سه نفری در خانه زندگی کنند. زندگی آنها در همین خانه کوچک و فقیرانه به دوستی تبدیل می‌شود.


فیلم سینمایی «زندگی کولی وار» محصول سال ۱۹۹۲ کشورهای فنلاند، فرانسه و ایتالیا در ژانر کمدی و درام ساخته شده است.


شبکه تهران

فیلم سینمایی «روزی که زمین باز ماند» به کارگردانی اسکات دریکسون ۴۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۱۷ اردیبهشت ازشبکه تهران سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: هلن بنسون که با پسرش به نام جیکوب زندگی می‌کند، دانشمند برجسته‌ای است که یک روز افرادی ناشناس زنگ خانه وی را به صدا در می‌آورند و از او می‌خواهند که با این افراد ناشناس برود و درطی راه تنها می‌گویندکه مسئله امنیتی مطرح است. سپس هلن با دانشمندان دیگری همراه می‌شود و در نهایت همه به جایی می‌رسند که در یک سالن همایش زنی به نام رجینا جکسون که رئیس یک ستاد مبارزه با بحران است، این گروه دانشمندان را به یاری می‌طلبد. فردی ناشناس که به نظر موجودی فضایی می‌آید بر روی زمین فرود آمده و همزمان کراتی نورانی در نقاط مختلف جهان فعال شده‌اند.

کیانو ریوز، جنیفرکانلی، کتی بیتس وجیدن اسمیت درفیلم سینمایی «روزی که زمین بازماند» محصول سال ۲۰۰۸ کشورهای آمریکا و کانادا در ژانر  درام، علمی، تخیلی و هیجانی بازی کرده‌اند.


************

فیلم سینمایی «زبانه‌های خشم» جمعه ۱۷ اردیبهشت ساعت ۳۰/۱۳ ازشبکه تهران سیما پخش می‌شود.

دراین فیلم خواهید دید: دو پلیس با یکدیگر برای به دام انداختن گروه مافیایی مواد مخدرکه در شرق آسیا فعالیت دارند، همکاری دارند. یکی از آنها پلیس خشنی بوده و دیگری نیز خود را برای به دام انداختن تبهکاران به شکل آنها درآورده و وارد گروه آنها شده است. پلیس موفق می شود سرکرده آنها را به دام بیندازد، اما گروه برای جلوگیری از شهادت شاهدان یکی یکی آنها را می کشند و پلیس را تحت فشار قرار می دهند.

دانی ین، لوئیس کوو، کالین چو و ری لوئی درفیلم سینمایی «زبانه‌های خشم» به کارگردانی ویلسون یپ محصول سال ۲۰۰۷کشورهنگ کنگ در ژانر پلیسی، حادثه‌ای وهیجانی به ایفای نقش پرداختند.

*************

فیلم تلویزیونی «ایل وگ» به کارگردانی فریدون نجفی و تهیه کنندگی سید امین رضوی از تولیدات صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری، جمعه ۱۷ اردیبهشت ساعت ۱۴ از سیمای استان‌ها پخش می‌شود.


در خلاصه داستان فیلم آمده: در مراسم عروسی دو جوان از دو ایل متفاوت، جسد برادر داماد که به ضرب گلوله کشته شده است بر روی اسب به محل عروسی می‌رسد و این امر موجب بر هم خوردن عروسی و ایجاد تفرقه و دشمنی میان دو ایل می‌گردد. بعد از گذشت یک سال بزرگان دو ایل برای برطرف کردن این کدورت‌ها تلاش می‌کنند. در این میان گذرگاه ایل وگ که توسط خانواده داماد و ایل او بسته شده است و این امر مانعی برای کوچ ایل دختر شده است به مسئله بغرنجی برای دو ایل مطرح می‌شود. رئیس ایل داماد با به جا آوردن سنت قسم دادن قاتل برادر داماد را پیدا می‌کنند و از ایل دختر نیز خواهان به جا آوردن این رسم می‌شوند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد