رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

فیلم ۳ بعدی مهرجویی با حضور گلشیفته فراهانی!!

کیمیای رومی فیلمی است که داریوش مهرجویی در سال ۲۰۱۲ خواهد ساخت. این فیلم اقتباسی از کتاب کیمیا خاتون نوشته سعیده قدس است. فیلمنامه این فیلم را داریوش مهرجویی با همکاری سعیده قدس نوشته. فیلمی که به زبان انگلیسی ساخته خواهد شد. دومین قدم بزرگ سینمایی این روزهای داریوش مهرجویی. همین امروز خبر رسید که مهرجویی در حال فراهم کردن مقدمات استفاده از فناوری سه بعدی در سینمایش است.
 به گزارش کافه سینما بعد از مجید مجیدی، داریوش مهرجویی کارگردان شهیر ایرانی هم برای ساخت یک پروژه جهانی دست به کار شده است. سرگذشت پر رمز و راز مولانا و شمس از نگاه یک دختر نوجوان. فیلمی که نوشتن و ترجمه فیلمنامه اش به پایان رسیده و در حال گذراندن یک پیش تولید طولانی برای آغاز فیلمبرداری در سال ۲۰۱۲ است. مرجانه مقیم و موسسه درنا فیلم تهیه این پروژه را به عهده گرفته اند. به گزارش کافه سینما جدیدترین اخبار از این پروژه از این قرار است که با توجه به مشکلات ساخت فیلم در ترکیه احتمالا لوکیشن این فیلم از قونیه به بمبئی در هند منتقل خواهد شد. امکانات مناسب و حمایت ها جهت فیلمسازی در هند از دلایل این تصمیم است. هر چند تلاش ها برای تولید فیلم در قونیه ادامه دارد.  به گزارش کافه سینما مهرجویی برای عوامل تولید این فیلم در فکر یک تیم قدرتمند بین المللی است. تا این لحظه از داریوش خنجی فیلمبردار شناخته شده جهانی به عنوان فیلمبردار این فیلم نامبرده می شود. همچنین گلشیفته فراهانی در سومین همکاری اش با داریوش مهرجویی برای بازی در این فیلم قرار داد بسته.

کیمیای رومی فیلمی است که داریوش مهرجویی در سال ۲۰۱۲ خواهد ساخت. این فیلم اقتباسی از کتاب کیمیا خاتون نوشته سعیده قدس است. فیلمنامه این فیلم را داریوش مهرجویی با همکاری سعیده قدس نوشته. فیلمی که به زبان انگلیسی ساخته خواهد شد. دومین قدم بزرگ سینمایی این روزهای داریوش مهرجویی. همین امروز خبر رسید که مهرجویی در حال فراهم کردن مقدمات استفاده از فناوری سه بعدی در سینمایش است.
 به گزارش کافه سینما بعد از مجید مجیدی، داریوش مهرجویی کارگردان شهیر ایرانی هم برای ساخت یک پروژه جهانی دست به کار شده است. سرگذشت پر رمز و راز مولانا و شمس از نگاه یک دختر نوجوان. فیلمی که نوشتن و ترجمه فیلمنامه اش به پایان رسیده و در حال گذراندن یک پیش تولید طولانی برای آغاز فیلمبرداری در سال ۲۰۱۲ است. مرجانه مقیم و موسسه درنا فیلم تهیه این پروژه را به عهده گرفته اند. به گزارش کافه سینما جدیدترین اخبار از این پروژه از این قرار است که با توجه به مشکلات ساخت فیلم در ترکیه احتمالا لوکیشن این فیلم از قونیه به بمبئی در هند منتقل خواهد شد. امکانات مناسب و حمایت ها جهت فیلمسازی در هند از دلایل این تصمیم است. هر چند تلاش ها برای تولید فیلم در قونیه ادامه دارد.  به گزارش کافه سینما مهرجویی برای عوامل تولید این فیلم در فکر یک تیم قدرتمند بین المللی است. تا این لحظه از داریوش خنجی فیلمبردار شناخته شده جهانی به عنوان فیلمبردار این فیلم نامبرده می شود. همچنین گلشیفته فراهانی در سومین همکاری اش با داریوش مهرجویی برای بازی در این فیلم قرار داد بسته. اما شگفتی بزرگ این فیلم تلاش برای قرار داد با  یک بازیگر بین المللی برای نقش شمس است. جرمی آیرونز گزینه نخست مهرجویی برای بازی در این نقش است. سازندگان فیلم تبلیغات آن را قبل از تولید آغاز کرده اند. داریوش مهرجویی کارگردان کیمیای رومی در جدیدترین مصاحبه اش درباره این فیلم گفته است:
“نقاط جذابیت این فیلم برای من به عنوان یک نویسنده و کارگردان چیست؟ رویارویی با عشق در ابعاد مختلف. پنج یا شش لایه از عشق در این فیلم معرفی، آنالیز و نشان داده خواهد شد.
تلخ‌ترین صحنهٔ فیلم آنجاست که این صوفی والا که رومی شاعر بزرگ را اینچنین مسحور خود کرده، ناگهان عاشق می‌شود. مردی ۶۵ ساله عاشق زیبارویی ۱۷ساله می‌شود و می‌گوید: «تو جلوه خدایی”.
این اعتقاد به عالم فرا مادی، اعتقاد به خدا و حضرت محمد (ص) در تمام فیلم مشهود است ولی‌ به گونه‌ای شاعرانه و با دیدی زیبا شناختی‌ پیاده شده است.”

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد