رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

فیروز کریمى: منشور اخلاقى یک قانون من درآوردى است

فیروز کریمى سرمربى فعلى داماش گیلان به دلیل رعایت نکردن منشور اخلاقى از مربیگرى در لیگ برتر محروم شد اما او همچنان مصاحبه هاى جنجالى اش را ادامه مى دهد.کریمى فصل گذشته بارها از مشکلات فوتبال ایران در مصاحبه هایش صحبت کرد که در بیشتر مواقع حرف هاى او در قالب طنز بود. این موضوع براى مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ چندان خوشایند نبود و در نهایت آنها این تصمیم را گرفتند که فیروز از فعالیت در لیگ برتر محروم شود. شاید سازمان لیگ فکر مى کند عدم حضور کریمى در لیگ برتر باعث خواهد شد تا مصاحبه هاى او بازتاب چندانى نداشته باشد اما حتى مربیگرى فیروز در لیگ دسته اول هم نگاه ها را از او دور نخواهد کرد و حتى این مربى بعد از قطعى شدن محرومیت اش هم با صراحت گفت: من هرگاه صلاح بدانم مصاحبه مى کنم و مشکلات این فوتبال را مى گویم.با وجود این که کریمى یک سال محروم شده، اما همچنان مصاحبه هاى حاشیه اى او ادامه دارد. فیروز در مورد منشور اخلاقى همچنان با موضع منفى صحبت مى کند. او گفت: بحث منشور اخلاقى توافق نامه اى بود که به امضاى اکثر مدیران باشگاه ها رسید و به نظر من یک قانون من درآوردى است.

فیروز کریمى سرمربى فعلى داماش گیلان به دلیل رعایت نکردن منشور اخلاقى از مربیگرى در لیگ برتر محروم شد اما او همچنان مصاحبه هاى جنجالى اش را ادامه مى دهد.کریمى فصل گذشته بارها از مشکلات فوتبال ایران در مصاحبه هایش صحبت کرد که در بیشتر مواقع حرف هاى او در قالب طنز بود. این موضوع براى مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ چندان خوشایند نبود و در نهایت آنها این تصمیم را گرفتند که فیروز از فعالیت در لیگ برتر محروم شود. شاید سازمان لیگ فکر مى کند عدم حضور کریمى در لیگ برتر باعث خواهد شد تا مصاحبه هاى او بازتاب چندانى نداشته باشد اما حتى مربیگرى فیروز در لیگ دسته اول هم نگاه ها را از او دور نخواهد کرد و حتى این مربى بعد از قطعى شدن محرومیت اش هم با صراحت گفت: من هرگاه صلاح بدانم مصاحبه مى کنم و مشکلات این فوتبال را مى گویم.با وجود این که کریمى یک سال محروم شده، اما همچنان مصاحبه هاى حاشیه اى او ادامه دارد. فیروز در مورد منشور اخلاقى همچنان با موضع منفى صحبت مى کند. او گفت: بحث منشور اخلاقى توافق نامه اى بود که به امضاى اکثر مدیران باشگاه ها رسید و به نظر من یک قانون من درآوردى است. این قانون شامل گیردادن به موى بازیکنان، مصاحبه ها و مسائل مختلف دیگر مى شود. البته خوشبختانه موى من مشکلى ندارد اما از ناحیه چشم چپ مشکل دارم و نمى توانم خوب ببینم. فصل گذشته هم در استادیوم حافظیه گفتم که نور ورزشگاه کم است و نمى توانستم گوشه زمین را ببینم و باید با خودم چراغ قوه به کنار زمین مى بردم.کریمى تاکید مى کند: با این شرایط چند وقت پیش گفتم که باید به فکر بازنشستگى باشم و با نشستن در خانه یا کاموا ببافم و یا اینکه کتلت درست کنم. البته امیدوارم که در منزل شخصى ام دیگر بحث منشور اخلاقى مطرح نباشد تا مثلاً مجبورم کنند پابرهنه یک گوشه اى راه بروم.صحبت هاى کریمى نشان مى دهد که او همچنان از محرومیت اش به دلیل رعایت نکردن منشور اخلاقى به شدت ناراحت است و باز هم سازمان لیگ را مورد حمله قرار مى دهد. به نظر مى رسد که عزیزمحمدى و یا تاج به زودى جواب حرف هاى کریمى را بدهند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد