رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

فریدون زندى: قطبى قبول داشت که در بازى ندادن من اشتباه کرد

فریدون زندى که این بار فرصتى براى قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم ملى را نداشت در حال حضر در دوبى به سر مى برد و مشغول بررسى چند پیشنهاد خارجى است،البته او تاکید مى کند که دوست دارد در بوندس لیگا فوتبال بازى کند.وى در مورد نیمکت نشینى اش در تیم ملى گفت: دوست ندارم با حرف هایى که مى زنم به حاشیه بروم، اما واقعا تاسف خوردم که نتوانستم براى تیم ملى بازى کنم. مى خواستم سهمى در صعود ایران به جام جهانى داشته باشم اما یکدفعه همه چیز به هم ریخت و نه تیم صعود کرد و نه من به خواسته ام رسیدم. روزى که قطبى من را براى بازى کردن در تیم ملى دعوت کرد امیدوارى زیادى به من براى بازى کردن داد، اما با نزدیک شدن به بازى ها هر روز از ترکیب فاصله گرفتم و در ۳بازى حساس ایران اصلا بازى نکردم، من تنها نیمکت نشین محض تیم ملى بودم.او در پاسخ به این سوال که آیا از قطبى ناراحتى ، تاکید کرد:کمى ناراحتم اما باید به او هم حق داد که در مقام سرمربى تیم ملى تصمیمات خاص خودش را بگیرد.

فریدون زندى که این بار فرصتى براى قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم ملى را نداشت در حال حضر در دوبى به سر مى برد و مشغول بررسى چند پیشنهاد خارجى است،البته او تاکید مى کند که دوست دارد در بوندس لیگا فوتبال بازى کند.وى در مورد نیمکت نشینى اش در تیم ملى گفت: دوست ندارم با حرف هایى که مى زنم به حاشیه بروم، اما واقعا تاسف خوردم که نتوانستم براى تیم ملى بازى کنم. مى خواستم سهمى در صعود ایران به جام جهانى داشته باشم اما یکدفعه همه چیز به هم ریخت و نه تیم صعود کرد و نه من به خواسته ام رسیدم. روزى که قطبى من را براى بازى کردن در تیم ملى دعوت کرد امیدوارى زیادى به من براى بازى کردن داد، اما با نزدیک شدن به بازى ها هر روز از ترکیب فاصله گرفتم و در ۳بازى حساس ایران اصلا بازى نکردم، من تنها نیمکت نشین محض تیم ملى بودم.او در پاسخ به این سوال که آیا از قطبى ناراحتى ، تاکید کرد:کمى ناراحتم اما باید به او هم حق داد که در مقام سرمربى تیم ملى تصمیمات خاص خودش را بگیرد.چند روز پیش که با او تلفنى حرف مى زدم ناراحتى ام را انتقال دادم و قطبى هم قبول کرد که در این باره تا اندازه اى اشتباه کرده است.زندى در پاسخ به این سوال که نظر تو درباره حذف ایران چیست ادامه داد:واقعا ناراحت کننده بود. ما تمام شرایط را براى صعود به جام جهانى داشتیم اما واقعا نشد و نتوانستیم به خواسته مان برسیم. وى که این روز ها بحث حضورش در لیگ ایران شنیده مى شود تصریح کرد: پیشنهادهایى از ۲ تیم عربى دارم، اما همه چیز را به مدیر برنامه هایم سپرده ام. هدف اولم که اروپا و به ویژه آلمان است و یک بار دیگر تاکید مى کنم که دوست دارم در بوندس لیگا بازى کنم. اگر چنین اتفاقى نیفتاد پیشنهاد تیم هاى اتریشى در اولویت است بعد گزینه هاى دیگر. نمى شود هیچ چیز را پیش بینى کرد اما این اتفاق هم ممکن است بیفتد که در لیگ برتر ایران بازى کنم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد