رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

فراخوان مشمولان متولد ۱۳۷۳ برای اعزام به سربازی

مهر:سازمان وظیفه عمومی طی اطلاعیه ای اعلام  کرد: برابر ماده (۲) قانون خدمت وظیفه عمومی، هر فرد ذکور ایرانی در ماهی که طی آن ماه به سن ۱۸ سال تمام می رسد مشمول مقررات خدمت وظیفه عمومی است و همچنین برابر ماده (۱۹) همین قانون ، کسانی به سن ۱۸ سال تمام می‌رسند (۱۳۷۳)موظفند ظرف شش ماه جهت تعیین تکلیف وضعیت خدمت وظیفه عمومی  یا اعزام به خدمت، خود را از طریق دفاتر پلیس+۱۰ به مراکز وظیفه عمومی معرفی کنند و مشمولان مقیم خارج از کشور نیز باید به نمایندگی کنسولی یا سیاسی دولت جمهوری اسلامی ایران در کشور محل اقامت خود و در صورت نبود آن ، به نزدیک‌ترین نمایندگی کنسولی یا سیاسی دولت ایران مراجعه کنند.

این اطلاعیه می افزاید: دانش‌آموزان ، دانشجویان و طلاب علوم دینی که در حین تحصیل به سن مشمولیت(۱۸ سالگی تمام ) می رسند ، باید از طریق مراکز آموزشی مربوط، درخواست معافیت تحصیلی کند.

سازمان وظیفه عمومی همچنین در این اطلاعیه با اشاره به تنبیهات غیبت اعلام کرد : برابر ماده (۵۸) قانون خدمت وظیفه عمومی ، مشمولانی که برای رسیدگی و یا اعزام به خدمت احضار می‌شوند چنانچه در مهلت یا موعد مقرر خود را معرفی نکنند، غایب شناخته شده و پس از معرفی و یا دستگیری، با آنان به ترتیب زیر رفتار می شود:

۱- مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان تا سه ماه باشد ، سه ماه اضافه خدمت و چنانچه مدت غیبت اولیه آنان بیشتر از سه ماه باشد به شش ماه اضافه خدمت تنبیه می شوند.

۲- مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان از یک سال تجاوز نماید ، علاوه بر شش ماه اضافه خدمت ، فراری محسوب می‌شوند و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

سازمان وظیفه عمومی در این اطلاعیه ، آخرین مهلت معرفی مشمولان را به شرح زیر اعلام کرد:

۱) افرادی که قبل از سن مشمولیت ترک تحصیل کرده و یا فارغ التحصیل شده اند ، پس از رسیدن به سن ۱۸ سال تمام ، باید ظرف مدت شش ماه خود را معرفی کرده و پس از آن وارد غیبت خواهند شد .

۲) دانش آموزان ، دانشجویان و طلاب علوم دینی مشمول که با داشتن معافیت تحصیلی و برابر سقف سنوات تعیین شده، مشغول تحصیل هستند، در صورت ترک تحصیل ، انصراف ، اخراج و یا فراغت از تحصیل باید حداکثر ظرف یک سال خود را معرفی کرده و پس از آن وارد غیبت خواهند شد.

۳) متعهدان خدمت در نیروهای مسلح یا دستگاههای دولتی که قبل از اتمام تعهد به هر دلیل از خدمت رهایی می‌یابند باید برای انجام بقیه خدمت دوره ضرورت ، حداکثر ظرف شش ماه خود را معرفی کنند.

۴) مشمولانی که معافیت موقت پزشکی و یا کفالت دریافت داشته‌اند ، پس از انقضای مدت اعتبار آن می‌بایست ظرف یک ماه برای تجدید رسیدگی خود را معرفی کند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد