رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

  • admin
  • ۱
  • ۱۳۸۸/۰۶/۲۱
  • فال

رتبه بدهید:

فال روز ۲۱ شهریور

متولدین فروردین: از نظر مالی و مادی اوضاع رو به بهبود است. اما باید در برنامه ریزی خود بسیار دقت کنید تا مجدد به بحران جدیدی برخورد نکنید. امروز یک پیشنهاد سرمایه گذاری به شما میشود که بهتر است نپذیرید. فرصتهای بهتری برای شما پیدا خواهد شد.

متولدین فروردین: از نظر مالی و مادی اوضاع رو به بهبود است. اما باید در برنامه ریزی خود بسیار دقت کنید تا مجدد به بحران جدیدی برخورد نکنید. امروز یک پیشنهاد سرمایه گذاری به شما میشود که بهتر است نپذیرید. فرصتهای بهتری برای شما پیدا خواهد شد.


متولدین اردیبهشت:خوش بینی و مثبت اندیشی مهمترین ویژگی و امتیاز در شرایطی است که در حال حاضر دارید. به هیچ عنوان اجازه ندهید در مورد سخنان دیگران روحیه شما تضعیف شود. چرا که با این تضعیف روحیه مشکلات شما نه تنها حل میشود بلکه به سنگینی آن نیز اضافه خواهد شد.


متولدین خرداد: امروز مورد اختلافات فامیلی یا دوستان نزدیک خود با سیاست رفتار کنید و همه پلهای پشت سر خود را خراب نکنید. به حل مشکلی که چند نفر را مشغول و نگران کرده بود نائل می آیید و نظرها را متوجه خودتان میکنید.


متولدین تیر: تمام وسائل و امکانات لازم برای رسیدن به موفقیت امروز در اختیار شماست تنها باید سعی کنید از این امکانات نهایت استفاده را ببرید. تنبلی و سهل انگاری این فرصت پیش آمده را از شما خواهد گرفت.


متولدین مرداد: اهداف خود را باید با دقت و واقعنگری مشخص سازید. وقتی هدف روشن باشد میتوان با یک برنامه ریزی درست و پشتکار جدی آن را در اختیار داشت.


متولدین شهریور: برای انجام کارهایتان از سرعتی فوق العاده میتوانید استفاده کنید که هم به نفع شماست و هم اشخاص مهمی را متوجه حضور شما خواهد کرد. در یک مهمانی ملاقات مهمی خواهید داشت که برای آینده شما موثر واقع خواهد شد.


متولدین مهر: به نظر میرسد با پشت سر گذاشتن این بحران، دوران تازه ای از شادی و نشاط فراخواهد رسید. بخاطر بعضی از شرایطی که پیش خواهد آمد بسیار شگفت زده میشوید. تمام این اتفاقات شما را به رویاهایتان نزدیکتر میکند.


متولدین آبان: بعضی از دوستان با استفاده از افکار و اندیشه های نو شما را در راه رسیدن به موفقیت نزدیک میکنند. اما شما قدر این همدلی را نمیدانید. اگر به این راهکارها بیشتر توجه کنید، بهره ای شایسته خواهید برد.


متولدین آذر: یک نفر خیال دارد شما را متوجه خودش کند، با چشمانی باز اطراف خود را بنگرید. دو ملاقات مهم خواهید داشت که یکی در مورد مسائل تحصیلی و شغلی است و دیگری در مورد زندگی آینده تان.


متولدین دی: این برنامه ریزی از پیش تعیین شده شماست که موجب میشود کمتر غافلگیر حوادث شوید. همواره سعی کنید این هوشیاری خود را حفظ کنید. امروز، روزیست که شما امنیت را به خوبی احساس میکنید.


متولدین بهمن: اتفاقی افتاده که شما را کاملا گیج کرده است بهتر است به جای واکنشهای انفعالی با تلاشهای بی ثمر با دقت موضوع را بررسی و سپس تصمیم گیری نمایید.


متولدین اسفند: با دوستان قابل اعتماد خود بیشتر تماس داشته باشید و در مسائل مهم با آنها مشورت کنید. شما به راهنمایی و همفکری آنها نیاز دارید.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

سارا

ارسال در ۱۱ دی ۱۳۸۹

1

خیلی جالبه اگه میشه قیمت عروسکها ونحوه خرید انها رو بگین

پاسخ به کامنت
اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد