رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

  • admin
  • ۰
  • ۱۳۸۹/۰۲/۱۷
  • فال

رتبه بدهید:

فال روز: ۱۷ اردیبهشت ماه

متولد فروردین (بره): در خودتان به دنبال تغییر باشید. اکنون که مسائل کاریتان به راحتی پیش می روند، درست نیست که به نیازهای خود رسیدگی نکنید. دوست دارید برای دیگران برنامه ریزی کنید

متولد فروردین (بره): در خودتان به دنبال تغییر باشید. اکنون که مسائل کاریتان به راحتی پیش می روند، درست نیست که به نیازهای خود رسیدگی نکنید. دوست دارید برای دیگران برنامه ریزی کنید


متولدین اردیبهشت (گاو): افرادی که امروز با آنها روبرو می شوید بیش از حد مثبت اندیش هستند. اما با ذکاوت نیستند. باید به حرف هایشان گوش کنید. اما هر وقت فرصتی بدست آوردید موضوع را عوض کنید. در غیر این صورت تحت تاثیر نظرات گمراه کننده آن ها قرار می گیرید و خطا می کنید


متولدین خرداد (دوقلوها): امروز ونوس به برج حوت می رود، اگر کار هنری انجام می دهید حتماً کارتان عالی می باشد. افرادی که ملاقات می کنید دائماً به شما کمک می کنند. شاید هم کار با مسائل رمانتیک ترکیب شود.


متولدین تیر (خرچنگ): امروز خلاقیت شما افزایش پیدا می کند تصمیم می گیرید تا سرگرمی جدیدی برای خود پیدا کنید.اگر این سرگرمی ثبت نام در یک کلاس باشد که چه بهتر.چیزی که در حال حاضر به آن احتیاج دارید دیدن افراد جدید است.شاید در کلاس از یک نفر خوشتان بیاید،شاید هم خود معلم باشد


متولدین مرداد (شیر): به طور طبیعی شما دارای اعتماد به نفس هستید، شیر زنده ای که از بودن در وسط صحنه لذت می برد: اما امروز شما به سادگی توسط برخی مردم اطرافتان ، خالی از انرژی می شوید و به زودی شروع به احساس دلسوزی برای خود می کنید. قبل از این که احساس قربانی بودن کنید، به خود یادآوری کنید که این افراد از نحوه رفتار خود مطلع نیستند و این کار را تعمداً انجام نمی دهند. آن عده از شما که اخیراً در فکر به وجود آوردن تغییراتی در خانه بوده اید، اکنون می توانید به آن بپردازید.


متولدین شهریور (سنبله): امروز فوق العاده دوست دارید به خرید بروید یا روحیه تان عوض کنید یا هر دو!اگر مجبور شوید مدام در جایی بمانید زود بی حوصله و خسته می شوید و در این زمان احتیاج به تنوع دارید.سفرهای کوتاه و خرید البته اگر همراهی داشته باشید لذت بخش می باشد.شما را سرگرم می کنند البته شما را تشویق به پول خرج کردن هم بکنند که البته این خوب نیست.


متولدین مهر (ترازو): احساسات شما بسیار صحیح و منطقی عمل می کند و شما دقیقاً می دانید که چه چیزی را می خواهید.هم چنین از این که عاقلانه رفتار می کنید بسیار احساس غرور خواهید کرد و راضی بوده و جای هیچ خطری و ریسکی وجود ندارد.بحث با کسی که مورد تحسین شماست مطلب جدیدی،برای فکر کردن می دهد و یکبار دیگر متوجه می شوید که این شخص تا چه اندازه دارای عقل سلیم می باشد.


متولدین آبان (عقرب): امروز ماه در علامت برج عقرب،برج شما می باشد.نسبت به افرادی که دوست دارید احساساتی و هم دل هستید.مراقب باشید این طرز فکر شما را ناامید نکند،زیرا در نهایت آنها نیز بشر هستند.


متولدین  (کمان): امروز ممکن است بهتر باشد که قدمی به عقب بردارید و از جنگ و دعوا خود را دور کنید. شما گاهی اوقات دست به عملی می زنید یا حرفی می زنید که نسنجیده است. البته همیشه یک جوری از زیرش در می روید، ولی اگر احیاناً در مورد یک شخص یا برنامه ای که آلوده اش هستید گیج شده اید، ممکن است حرفی از دهانتان بیرون بپرد و کسی را عصبانی یا خجالت زده کنید.


متولدین دی (بز): از آنجایی که شما در پنهان کردن احساساتتان مهارت دارید، دیگران قادر به تشخیص حساسیت های شما نیستند. این طور به نظر می آیدکه یک یاگروهی از دوستانتان شما را اخیراً ناراحت کرده باشند، ممن است بد نباشد که با آنها برخورد کنید، ولی قبل از انجام هر کاری خوب فکر کنید.آیا واقعاً نیازی هست که آن قدر به این موضوع اهمیت دهید یا این که شما بیش از حد موضوع را جدی گرفته اید؟ به خاطر داشته باشید که در چنین زمانی شما فوق العاده حساس هستید.


متولدین بهمن (ظرف آب): اگر در محل کارتان با موضوعی روبرو شدید که شما را عصبانی کرد و کنترل خود را از دست دادید. سعی کنید عقب بایستید و خودتان را از هر اتفاقی که می افتد دور نگه دارید. در این زمان کار بیش از حد فکر خوبی نیست و می تواند فرصت های موفقیت تان را به خطر بیندازد.اگر امشب بیرون می روید کاری را انجام دهید که موجب آرامشتان می شود.


متولدین اسفند (ماهی): فنا شدن توسط احساس ایده آل شماست و شانس دیدار در تمام عمر یک بار می تواند پیش بیاد . اگر شما ریسک کنید متاسف نخواهید بود اما اگر ریسک نکنید یک عمر پشیمان می شوید .

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد